Zobacz temat
 
Śmieszne teksty
Hmm... Tak sobie pomyślałam, żeby wpisać (kto pamięta) teksty z odcinków, które nas bawią... Poprawi nam to trochę humor i w ogóle...

To może ja zacznę:
Bestia: Kiedyś sam składałem rower... z przerzutkami... *i chmurka jak ten rower wyglądał* XD

Jak sobie coś przypomnę to dopiszę... Byłam taką maniaczkę, że pisałam kiedyś teksty z odcinków. Ach, stare dzieję...
Świetny temat! Gwiazdka :D

Mamut: Przyda mi się pomocna dłoń!
Cybuś: A może być stopa? *kop z buta* Gwiazdka :D
A może być też z innych kreskówek i anime? Bo z Teen Titans nic nie pamiętam, trzeba by znów obejrzeć wszystkie serie...

Ten tu jest z Kuroshitsuji:
Meirin: To nie dobrze że jesteś taki nadpobudliwy! Masz, wypij mleko. Yaaaaay! Nigdy nie lekceważ siły mleeeka!~
Kitten: Od teraz, to będzie taka nasza piosenka...
Robin (wyjmuje komunikator i z paniką w oczach): Proszę, powieddzcie, że już macie Pana Moli!

Ten fragment zawsze mnie rozwala xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Cały odcinek jest rozwalający.

Robin: Ona nie jest moją dziewczyną!
Gwiazdka: Jak to nie jestem dziewczyną? XD
Tak, to też jest rozwalające xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ciekawy temat Gwiazdka :D Można się pośmiać.

@Milly temat jest w dziale o sezonach i odcinkach Teen Titans, więc jeśli trzymać się forumowych prawidłowości w celu utrzymania porządku to powinno założyć się osobny wątek na teksty z innych seriali.
Raven podczas masarzu: Mmmm...
A te stworki: Mmmm.... SIALA!!
Wszystkie fragmenty z tymi stworkami są nieziemskie Bestia :P

BB: Bracie, Cyborg jest bardziej... Cyborgowy niż zwykle!
Star: Zgoda. Jego potencjał kopania tyłków niewyobrażalnie wzrósł.
Edytowane przez For dnia 2012-06-26, 20:16

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Lektor: Przed użyciem skonsultuj się z szamanem lub magiem (czy jakoś tak) gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża życiu i zdrowiu (Szybkość mówienia +5) XD
Zwinny napisał(a):

Ciekawy temat Gwiazdka :D Można się pośmiać.

@Milly temat jest w dziale o sezonach i odcinkach Teen Titans, więc jeśli trzymać się forumowych prawidłowości w celu utrzymania porządku to powinno założyć się osobny wątek na teksty z innych seriali.

Ale to by się jeszcze większy bałagan zrobił, a ja praktycznie znam same teksty z anime i innych kreskówek D: Trudno, będę oglądać jeszcze raz.
Raven: Bestio! To ja! Bo zrobię ci kuku! [xD]
Bestia: Wyrostek robaczkowy zamienił się miejscami trzustką...
Pi razy oko jakoś to tak leciało.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Pi razy drzwi Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia: Tytani wio!
Robin: Słyszeliście co powiedział!? Wio!
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Bestia: O.. Myślałem, że ja mam fobie szpitalne..
Gwiazdka: Zaśpiewam wam pieśń radości. Wszystkie 6 tysięcy wersów!
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Trygon do Tytanów: Jakieś szkodliwe robactwo zalęgło się pod skałami.
kimiko napisał(a):

Lektor: Przed użyciem skonsultuj się z szamanem lub magiem (czy jakoś tak) gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża życiu i zdrowiu (Szybkość mówienia +5) XD

To było tak: "Przed użyciem skonsultuj się z szamanem lub politykiem."

"Siostry"
Bestia do Raven: Widzisz, dla niej (Komety) jestem zabawnyBestia ;)
Raven: Statystycznie rzecz biorąc, dla kogoś musisz byćRaven :-/

"Wyprawa"
Cyborg: Nie mogę uwierzyć, że wbiliście się do pokoju Robina, przebraliście się w jego ciuchy i udajecie że nim jesteście...(Bestia i Gwiazdka jąkają się) BEZE MNIE!!! *Oburzenie*
Robin: Wiecie co, Robini? Ja też bosko czuję się w masce. *Reszta - GLEBA (łącznie z kanapą Tytanów)*

Potem jeszcze coś dopiszę.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Larry: "Tytani wio! Tytani wio! Robin musi pokonać zło! xD

Cała "Kontuzja" jest boska xD

Raven (patrzy na maszurjące słoneczniki): Dobra, jest źle...
(Bestia biega bez ust)
Rav: Może nie jest znowu aż tak źle...

(Pisane z pamięci, sorry za ewetualne błędy Bestia ;))

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: