Zobacz temat
 
Teen Titans Go!
www.toplessrobot.com/teen%20titans%20go.jpg
Po sukcesie mini serii New Teen Titans okazuje się, że DC i WB po raz kolejny połączyli siły i teraz biorą się za nowy pełnometrażowy serial o Tytanach. Silent już nas poinformował w tym newsie, a ja zapraszam do dzielenia się opinią na temat nowo powstającej produkcji.
Dla mnie to dowód na to, że Tytani mocno zyskali na popularności, co wskazuje, że możemy się niedługo spodziewać kolejnych produkcji o TT, może wznowią Judas Contract, albo zrobią jakieś filmy w oparciu o inne wątki z Tytanów.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mam nadzieje, że to bdzie dobra pozycja startowa na kontynuacje starych serii Robin :)
O tym akurat możecie zapomnieć.
Jeśli ktoś liczy na to, że będzie jakaś bezpośrednia kontynuacja Młodych Tytanów, to zapewniam, że takiej nie będzie. Jest tylko kilka seriali w historii, które taki przypadek miały, ale były to znacznie popularniejsze seriale. Poza tym zespół, który pracował nad oryginalną serią, jest zajęty czym innym raczej na długi czas.
Ja sam też nie chciałbym kontynuacji oryginalnego serialu, bo uważam, że jego potencjał, został wyczerpany w ciągu tych 5 sezonów i myślę, że czas raczej na dojrzalszą wersję Tytanów.

Chyba, że źle zrozumiałem co miałaś na myśli Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Akurat z tym, że powinna być poważniejsza wersja tytanów, to się zgodzę. To, że Teen Titans Go będzie tylko śmieszne, trochę mnie denerwuje. Coś tak myślę, że będę czuła niedosyt.
Mam też nadzieję, że animacja będzie wyglądała lepiej, niż na obrazku. Bestia jest taki średni, wygląda jak przemądrzały laluś.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Nie będzie wyglądała lepiej i nie uważam, żeby to było coś o co się powinniśmy martwić.
Najważniejszy jest fakt, że serial budzi zainteresowanie. Charakterów im na pewno nie zmienią, tym się nie ma co martwić.
Na poważniejszych Tytanów jeszcze poczekamy, ale gwarantuję, że raczej się doczekamy. To że Tytani wrócą do łask zapowiadałem od początku i jak widać do tej pory moje prognozy się sprawdzały. Zresztą wszystko można łatwo zrozumieć oglądając inne kreskówki DC.
Oni mają jedną poważną wadę w swoim planowaniu nowych serii i filmów, choć może ktoś to uzna za zaletę - w DC wszystko się ze sobą miesza. Każda kolejna wersja czy każdy kolejny serial zwykle nie pasuje fabułą do reszty historii z tego samego kanonu.
Młodzi Tytani jakich znamy z kreskówki z CN to jakby echo starego DC łączące wspólne cechy wszystkich dotychczasowych serii o Tytanach.
Linia fabularna nawiązuje do The New Teen Titans, a styl, wiek postaci i konstrukcja odcinków bardziej przypominają pierwsze komiksy o Tytanach, w których bohaterowie byli w innym składzie.

Jak dla mnie mamy poważny powód do uciechy i nie marnujmy go zrzędzeniem, że mogło być inaczej. Zacznijmy od tego, że mogło nie być już więcej Tytanów, na co całe szczęście się nie zanosi. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja jestem dokładnie tego samego zdania co Silent. Ważne, że Tytani w ogóle powrócili. Może w tej nowej formie spodobają nam się jeszcze bardziej, nigdy nic nie wiadomo.
Szanse na kontynuowanie serialu są znikome, więc myślę, że nie ma nawet co o tym myśleć. I tak samo jak Silent, jeśli już miałoby coś kolejnego powstać to liczyłbym na serial z poważnym klimatem.
Chaos w DC to normalna sprawa, bo co nowy serial/komiks to nowy świat, a zostały już ich stworzone dziesiątki. Ma to jednak swoje plusy, bo daje to twórcom nowych produkcji szerokie pole do popisu, spowodowane właśnie tym, że nie muszą trzymać się wydarzeń i terminów, a mogą nawiązywać do różnych wątków (np. tak jak YJ teraz robi to opowiadając o Red Arrowie).

Ja nie narzekam i jestem szczęśliwy bo to oznacza, że faktycznie coś ruszyło i niedługo może być jeszcze więcej powodów do radości.
Może faktycznie macie racjie, że jest si z czego cieszyc... W końcu przez tyle czasu nie działo sie nic a myśle, że jeśli tylko ten nowy serial zyska na popularności mógłby byc całkiem niełym przedpolem dla czegoś zupełnie nowego... i poważniejszego bo na to chyba w końcu liczymy.
Może trzeba sobie faktycznie życzyc troche cierpliwości ?
Robin :) Ja w ogóle patrząc na to co się dzieje na CN US jestem szczęśliwy, bo zaczynają znowu produkować swoje tytuły i coraz bliżej współpracują z Warner Bros, a teraz można zobaczyć, że nasze CN puszcza dokładnie te seriale, które rok temu puszczał CN US. Pamiętam jak rok temu baliśmy się, że YJ czy Thundercats nie trafią na nasze CN, a teraz proszę, jutro już premiery Robin :), a ponadto oryginalne produkcje CN (Regular Show i Adventure Time). Czyli możemy być pewni, że gdzieś pod koniec 2013/początek 2014 zobaczymy Teen Titans Go! po polsku Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Pojawiły się nowe informacje. Najważniejszą z nich jest jednak to, że serial nie będzie trwał 30 minut, tak jak pierwotnie planowano, a jedynie 11. O wszystkim dokładniej macie wyjaśnione w newsie. Zapraszam do dzielenia się opinią w komentarzach i na forum gdyż każdy post jest mile widziany.
No i jak widać, nie ma w świecie nic pewnego, skoro kolejny raz pojawiają się nieścisłości, dotyczące oficjalnych informacji.
Poczekamy, zobaczymy co rzeczywiście serial zaprezentuje.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No niestety, konkretów co do długości brak. Tak jak informowałem w newsie teraz minimalny czas trwania powinien wynosić 15 minut, ale już pojawiają się kolejne wątpliwości.
Mnie tam nie obchodzi długość odcinka... Ważne że będzie cokolwiek nowego o MT. A po za tym... Jeśli będzie duża oglądalność to może zrobią jakiś film, albo przedłużą czas trwania odcinka? Przy sporej oglądalności wszystko jest możliwe.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Myślę, że nie bez powodu Trouble in Tokyo powraca regularnie na CN US i powstają krótkie animacje o Tytanach. Uważam, że jak całość się powiedzie to jest szansa w przyszłych latach na nowy serial animowany o Tytanach lub może nawet reaktywacja Judas Contract czy aktorskiego filmu, który miał powstać.
Szkoda, że CN nie wyemitował także 5 serii... Ale gdyby to małe "coś" wyszło po pl to może dałoby radę... ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Niestety nie po takim czasie. Rozumiem rok czy dwa, ale minęło już 6-7 lat odkąd serial zakończono i nie ma na to żadnych szans.

Za to na jakiś czas możemy być spokojni o przyszłość Tytanów. Jak informowałem w tym newsie, pierwszy sezon Teen Titans Go! będzie liczył 26 odcinków (oficjalna informacja). Jeśli tylko odniesie sukces, stacja CN pewnie zamówi kolejne odcinki.
Nareszcie wzięli się za TT. Mam nadzieję, że ten serial będzie miał większą oglądalność. ;3

All hail Trigon
26 odcinków 11 minutowych, czy 26 odcinków po dwa odcinki 11 minutowych?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Jeden odcinek składa się z dwóch historii, więc wychodzi na to, że będzie 26 odcinków po 2x11 minut.
Innym słowem będzie 2 razy więcej xD

Po za tym zauważyłam, że zawsze pierwsza seria 26 odcinków... Potem w najlepszym razie w sumie będzie 52... I zwykle na tym serial się kończy.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Przejdź do forum: