Zobacz temat
 
Joke on Me
Obiecałam opko - zakładam blogaska i wrzucam opko.
Jestem bardzo prosta w obsłudze. I komciolubna. Mrrrru?
Joke on Me

Wiem, że trochę niegrzecznie wbijać do fandomu z buciorami nie komciając wcześniej innych blogów, więc obiecuję poprawę w najbliższym czasie <3


(uwaga: trzeba mnie od czasu do czasu kopnąć o nową notkę, bo ja zapominam o takich detalach jak publikacja; niespecjalnie nawet)
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Ja od niepamiętnych czasów już walczę z takimi głupimi zwyczajami, jak komentowanie używane jako waluta. Raczej bym się tym nie przejmował Bestia :P Jak komuś się coś podoba to komentuje, jak nie to nie musi koniec filozofii. Jak znajdę chwilkę to czytnę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
hm, ja już zaglądam, choć mogłaś napisać w shoutboxie Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Silent, ale ja chcę komcie, a nie spam Gwiazdka :D
Spam, to raz na jakiś czas z bloga usuwam... Za stara jestem, żeby mnie kręcił pierdylion komentarzy, a każdy z nich składający się jedynie z numerka.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Jak znajdę czas, to zabieram się do lektury. Nie dość, że się ciekawie zapowiada, to do tego estetyka i doskonały wystrój. Będę z przyjemnością zaglądać. Robin :)
Wiem, ja miałem na myśli, żebyś się po prostu nie przejmowała, tym że jak to powiedziałaś "że trochę niegrzecznie wbijać do fandomu z buciorami nie komciając wcześniej innych blogów".
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Właśnie jestem po przeczytaniu i wyraziłem swoją opinię w komentarzu. W końcu raz gdzieś byłem pierwszy i cieszę się z tego bo widać od samego początku, że Twój blog utrzymuje wysoki poziom. Gwiazdka :D Jedno z lepszych opowiadań jakie przeczytałem z tych co pamiętam, a w fandomie jestem od ponad 4 lat Robin :) Fajnie, że powstają takie blogi.

Połączony z 29.05.2012 22:07:16:
A właśnie, jak coś możesz dać powiadomienie na głównej (Blogi -> Powiadom o notce).
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-05-29, 22:07
Przedtem tylko dodaj bloga do katalogu stron, o czym Zwinny zapomniał wspomnieć
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Gwiazdeczka - dzięki za pomizianie za wystrój, chociaż nadal jest kulawo. Onet ma jakieś alternatywne pojęcie o tym, ile to 770px =/
No i muszę jednak zrobić dodatkowy pasek na zamknięcie szablonu u góry, głupi nagłówek nie chce zniknąć na amen.

Silent - ale wiesz, ja często bujam się w okolicach blogów z opowiadaniami i to taka zwyczajna kulturka jest, sensowny komć za sensownego komcia Bestia ;)

Zwinny - fajnie, że się podoba Gwiazdka ^^'
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Ja też bujam i widziałem już cuda typu cennik komentarzy za reklamy itp. Dla mnie to jest nienormalne.
Jeszcze gdyby to były sensowne komentarze to bym się nie odzywał, ale najczęściej to jest coś w stylu "super nocia :*".
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wiem jak to jest. Sam pojawiłem się kilka lat temu w świecie Teen Titans i doskonale znałem tamtą sytuację. Trudno było znaleźć choć jednego bloga na którym funkcjonowałyby inne zasady. Sytuacja z biegiem czasu się uspokoiła, ale system komentarzy po prostu często zmuszał kogoś do używania go (i tworzenia tzw. wyścigu szczurów) jeśli chciał żeby jego blog został zauważony. Mówiąc inaczej: "mam wkleić twoją reklamę? należy się X komentarzy" bo tak to właśnie funkcjonowało. Przyznam, że to jest dziecinne i nie da się tego wyeliminować, ale z wiekiem mija.
Nah, najlepsze są "konqursiki" w których wygrywa się na przykład 100 komci Gwiazdka ^^'
I pod notką istotnie pojawia się ta setka komci. Składają się z numerków.

Chociaż bardziej frustrujące jest polecanie przez onet. Polecajka wisi tydzień i jest to tydzień prawdziwego bombardowania spamem. Chcesz się na kimś wyzłośliwić, poleć jego notkę >3>
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Takie konkursy są chyba najgłupszym pomysłem. Sam w nich brałem czasem udział, ale to bardziej dla zwykłej zabawy niż komentarzy. Bo o ile można zrozumieć cennik za wklejenie bannera, to komentarze jako główna nagroda w konkursie są naprawdę... idiotyczne, żeby nie używać wulgaryzmów.

Z drugiej strony jednak mało kto by się zgłosił gdyby nie było w takiej zabawie nagrody. A chyba nikt nie chce wysyłać nieznajomym jakieś komiksy, płyty DVD czy coś tego typu za to, że zajął gdzieś pierwsze miejsce.
Okej - w związku z tym, że nowej wersji onetu nie lubię, a wcześniej i tak się ciął, to od pewnego czasu siedzę na Fanfiction-net

http://www.fanfiction.net/~ched

Tu wyżej jest adres konta. Jak na razie z Tytanami to, co znamy z blogaska (zyskało tytuł! I ze dwa rozdziały! Woah!), plus nowy projekcik - corssover Young Justice z Naruto, na którym testuję jak się będę miała z pisaniem akcji.

Na dysku rośnie mi też trochę tekstów do Justice League.

Tak tylko, informuję. I zapraszam do komentowania, feedback robi dobrze w ego.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Przejdź do forum: