Zobacz temat
 
Artykuły
Jesteś jednym z niewielu, którzy rozumieją choć trochę to, co piszę. Brawo Robin :)

A nie lepiej skończyć jedno, zacząć drugie? Przy okazji- przypominam, że zwaliłam na ciebie streszczenie "Nowego Tytana", bo jak myślę o Terrze, to aż mi niedobrze Raven :-/

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tzn. w jakim sensie? Masz na myśli wrzucanie streszczeń całej serii komiksowej i dopiero przeniesienie się na inny temat? To by nie wypaliło kompletnie, bo w redakcji mamy niewiele osób które mogłyby się tym zająć. Myślę, że najlepsza jest tutaj różnorodność z prostego powodu - "jak coś nie spodoba Ci się teraz to następnym razem" .

Co do streszczenia to pamiętam. Obecnie dokańczam tylko prace nad biografią i zajmę się wtedy "Nowym Tytanem". Przypomnij mi tylko, ja mam też resztę odcinków z Terrą tak?
Chyba tak. Ja uważam Terrę za totalnie spieprzoną postać (sorry za wyrażenie, ale tak jest)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ok, dzięki. A co do postaci, ja powiedziałbym, że można ją było lepiej wykorzystać, czego nie zrobiono. Jako bohater jest jednak dość ciekawa. No i Niewyrównane Rachunki 1/2 to jedne z lepszych odcinków Robin :)
Połączony z 20.01.2013 19:54:12:
Cieszcie się albowiem nie będę już Was zanadto męczył nad tym o czym chcecie artykuły! Gwiazdka :D Chociaż to może powód do smutku... Cyborg :(Mniejsza o to, przenosiny materiałów na HM zostały zakończone, ale nadal będę dodawał coś od czasu do czasu (o czym zostaniecie powiadomieni w newsie). Jak jest ktoś chętny do pomocy to może pisać tutaj lub na PW.


Połączony z 20.01.2014 20:21:07:
Sytuacja z HM wiadomo jaka jest, przekazujemy tam artykuły i wszystkie póki co są tam dostępne, a tutaj dodajemy tylko najważniejsze z nich. W kolejnych miesiącach się to zmieni, ale póki co możecie wszystkie czytać na TitansHM.Ja tymczasem pracuję nad napisami i myślę, że w ciągu miesiąca spokojnie możemy liczyć na dotarcie do końca Robin :) Później miałbym w planach streszczenia odcinków Teen Titans Go! (Młodzi Tytani: Akcja) oraz Teen Titans.Jeśli byliby chętni do pomocy to możecie się zgłaszać.
Edytowane przez Zwinny dnia 2014-01-20, 20:22
Przejdź do forum: