Zobacz temat
 
Artykuły
Temat został przeniesiony stąd (klik).

Omawiamy tutaj wszelkie sprawy związane z artykułami. Jak coś nie pasuje to proszę śmiało wytknąć błędy, a zaraz zostanie to poprawione. Mile widziane będą również wszelkie uwagi i szczere opinie także śmiało można się wyrażać.

Na początek - jakieś życzenia do następnego artykułu?
Tak! Ja chcę pisać streszczenie do "Date with destiny" i "Stawki większej niż wszystko"

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P To pisz, przecież nikt nie broni. Mało tego, nawet Cię zachęcam XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak powyżej Gwiazdka :D Jak chcesz pisać artykuł to nie ma problemu. Wystarczy tylko powiedzieć żeby dubla nie strzelić czasem.

Połączony z 08.06.2012 15:57:49:
Brakuje mi nieco pomysłów na następny artykuł dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc. Wyrażajcie swoją opinię i najlepiej powiedzcie w jakiej tematyce chcielibyście zobaczyć następny artykuł (kategoria dowolna). Doszedłem do wniosku, że komiksy mogły Wam się znudzić, a przecież musi być coś dla każdego Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-06-08, 15:58
A może artykuł o Robinach? Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że było ich 4, a nawet 5, jak liczyć Steph... Albo opis postaci Gwiazdka :D.
Ja bym nawet mogła coś takiego przygotować Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Jeśli ma być artykuł o Robinach, to lepiej będzie zrobić o każdym z osobna. Sam z doświadczenia wiem ile roboty jest przy jednej postaci, a co dopiero przy pięciu... Zresztą wtedy i długość zniechęcałaby czytelnika do dalszego przeglądania materiału. Chociaż jak masz chęci to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie Robin :) Ale myślę, że się przerazisz ilością tekstu na wikipedii przy jednym Robinie.
Phi! Co to dla mnie Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Więc jeśli chcesz i masz czas to życzę powodzenia Robin :) Pisz, to w razie czego pomogę.

A ogółem przyda się więcej opinii. Samemu czasem trudno jest dobrać temat na jaki pisać, a wasze zdania są bardzo przydatne. Te streszczenia komiksów stają się moim zdaniem monotonne, nie wiem czy wy też odczuwacie to samo.
Możliwe, że tak. Ja bardzo chciałabym zobaczyć biografię bohatera (wybór należy do Ciebie).
Ok, to w razie czego bym się zgrał i razem z Kirą może napisał ten artykuł.

A reszta czego by chciała? Robin :)
Ok, mam wolny czas więc już wziąłem się za artykuł o Trygonie. Mam już opisaną większość rzeczy, więc artykuł pewnie pojawi się do wieczora. Myślę, że powinno was to zaciekawić Robin :)
Wow! Świetnie Robin :)
No dobrze, a co ja mam wam napisać Robin :)? Zastanawiam się pomiędzy kolejnymi odcinkami a pokojami Tytanów.

Zawsze możecie wybrać coś innego Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@Kira trochę sprawa ucichła co do tych Robinów. Ja mam gotowy w 60% artykuł o Dicku Graysonie (tylko biografia), a w przyszłości dodam kolejne części z innymi informacjami. Wątpię w to czy napisanie jednego, wspólnego artykułu dla wszystkich Robinów jest pomysłem dobrym, bo dla mnie lepsze jest po prostu rozdzielenie wszystkich i napisanie z osobna. To przynajmniej moje zdanie.

Jeśli nadal masz ochotę to nie widzę przeszkód żebyś coś napisała, ale jest tego cała masa. A połapanie się w DC to koszmar, jeśli o takie postacie chodzi Bestia :P

A do użytkowników mam kolejne pytanie - widzę, że w ostatnim czasie spadło zainteresowanie streszczeniami komiksów. Na jaki więc temat najbardziej chcielibyście zobaczyć artykuł? Dodam, że w planach mam kilkuczęściowy materiał o występach Tytanów w serialach, grach i filmach oraz opisy odcinków.
Poprawka- spadło zainteresowanie wszystkim.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Byłaś na wyjeździe więc możesz nie wiedzieć. Jak masz na myśli małą ilość osób i nowości w ostatnich dniach na serwisie, to zostało spowodowane wyłącznie przez problemy z serwerem. Wkrótce jednak wszytko nadrobimy.

Jeśli spojrzysz choćby na ostatnie artykuły o odcinkach to mają one po 5-6 razy więcej odwiedzin niż komiksy

Połączony z 26.07.2012 18:00:44:
Aha i proszę o udzielanie się. Bo osoby są, a opinii nie ma. Samemu nie jest łatwo wszystko wybrać i wasze komentarze są naprawdę pomocne.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-07-26, 18:00
Czemu ja wszędzie muszę mieć coś, co mi się będzie z czymś kojarzyć x.x?

Zwinny- sama z siebie robię za niedoinformowaną, nie musisz mi pomagać Robin :) (sarkazm)

Pisz pierwszy lepszy artykuł, jaki wpadnie ci do głowy (ale rada, nie ma co x.x)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To akurat nie jest problem. Sęk w tym żeby użytkownikom to się spodobało. Nie zawsze potrafię się wstrzelić w gusta wszystkich z odpowiednim artykułem i stąd po prostu moje pytania.
Kochanie ty moje małe, a znasz powiedzenie "Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził"? Tak, to ironia.

Szczerze? Nie obraź się, ale zaczynasz się robić troszkę komercyjny Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No to nie bardzo rozumiem pod jakim względem bo żadnego zysku oprócz satysfakcji i czystej przyjemności to ja nie mam Bestia :P Zgadzam się z tym powiedzeniem, ale nie oznacza to, że trzeba sobie od razu odpuścić. Ja mam na celu po prostu zadowolenie użytkowników, tym co robię i tym co jestem w stanie zrobić.

Jeśli streszczenia komiksów pojawiają się najczęściej w ostatnim okresie, a mają najmniej wyświetleń to coś musi być nie tak. Wniosek jest więc prosty - nie cieszy się to dużym zainteresowaniem i na dłuższą metę trzeba zmienić tematykę.

Mam w zanadrzu kilka, myślę, że ciekawych, pomysłów na kolejne artykuły. Zobaczymy jak pójdzie, a jeśli efekt będzie dobry to nie widzę powodu dla którego nie miałbym dodawać coś częściej.
Przejdź do forum: