Zobacz temat
 
Co jest lepsze w naszych notkach ?
Tutaj możemy zadawać pytania o nasze przyszłe notki na przykład czy lepszy jest taki paring czy inny oraz oczywiście wyrażać swoje odpowiedzi Bestia ;) wpadłam na to dlatego że zastanawiam się nad kilkoma sprawami na moich blogach i dlatego może ja zacznę.

Avengers:
Paring Nathalie i Tony Stark czy Nathalie i Thor?

Teen Titans:
Jako że w pewnej notce planuje śmierć BeastBoya, zastanawiam się jaki to ma być sposób uśmiercenia.
Poświęcenie życia BB dla Raven czy może za sprawą Aarona?


Jak coś jeszcze wymyślę to zapytam i chyba już wiecie o co chodzi w tym temacie, jeśli się wam podoba to kontynuujmy jeśli nie to usunę ale mam nadzieję że takie cuś będzie jednak tutaj nadal, i że pomoże nam właśnie w takich mętlikach jak powyżej więc czekam na wasze zdanie i pytania i oczywiście odpowiedzi!! Bestia ;) Bestia :P Gwiazdka :D Raven :-/
:*
Wiesz, kocham pana Starka, więc chyba do przewidzenia jest jakie mam na ten temat zdanieBestia ;)

Co do zabicia BB, to zależy jak lepiej będzie Ci się pisać i co lepiej wpasuje się w dalsze losy bohaterów.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Pasuje mi i to i to jako że mam dalszą historię wymyśloną już do obu sytuacji Bestia :P

Połączony z 05.05.2012 19:38:04:
No to może w końcu ktoś odpowie Bestia :P XD
Edytowane przez Insanis dnia 2012-05-05, 19:38
:*
Insanis napisał(a):

Jak coś jeszcze wymyślę to zapytam i chyba już wiecie o co chodzi w tym temacie, jeśli się wam podoba to kontynuujmy jeśli nie to usunę ale mam nadzieję że takie cuś będzie jednak tutaj nadal, i że pomoże nam właśnie w takich mętlikach jak powyżej więc czekam na wasze zdanie i pytania i oczywiście odpowiedzi!! Bestia ;) Bestia :P Gwiazdka :D Raven :-/


Jak ja kocham ten twój brak kropek, przecinków itd...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD a może odpowiesz na pytanie?
mówiłam już że jak się śpieszę to tak pisze a teraz się śpieszę! odpowiedzcie to będzie lepiej bo zaraz zmykam
!
:*
Po prostu to mnie wpienia i chcę ci zwrócić uwagę w dobrej wierze.

Szczerze? Zabij BB byle jak, najlepiej przez Aarona. Nie lubię tej zielonej sałatki greckiej bez dodatków x.x

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD spokooo... Fori najadłaś się za dużo miodu czy co? a w sprawie przecinków tooooo myślisz że ja nie umiem sobie zauważyć tego? Umiem tylko zrozum że jak się śpieszę, bo mam coś bardzo ważnego do załatwienia to trudno mi kombinować z tym które zdanie jest za krótkie, które za długie i tak dalej. Jak piszę w spokoju to pewnie że popostawiam wszystko dobrze i w porządku. Ja już swoje zdanie na temat tego wymieniłam więc stawiam: .
:*
A ja nie jestem za zabijaniem bohaterów. Ale to zależy od tego jakie masz plany na przyszłe notki. Nie będzie ci się dziwnie pisać bez BBoya? Zastąpisz go kimś innym? Powróci jakimś sposobem (np. w retrospekcjach)?
spokojnie ... ja mam już plan co do notek po jego śmierci więc pozostał mi tylko rodzaju tej śmierci wybór ....
:*
Zrób tak: wywal Glutka (nie znoszę go z dnia na dzień coraz bardziej) i zastąp kimś bardziej... normalnym- takim Kid Flashem **...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zagubiona, przez tradycyjną pieśń jest tak oficjalnie więc moje klimaty.
Jestem za pieśnią
:*
Przez jakąś tradycyjną, epicką pieśń z kosmosu, której nikt nie będzie rozumiał, np.

Hej, Hej, Hej soookoły...!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
HAHAHA XD fori! dla ciebie pół słoika miodu to za dużo nie wolno ci miodziku jeść!! XD
:*
A co teraz robię, oprócz offtopu ^ ^?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Popaczeć i zjeść trochę miodu, a potem... a niech już ją ratują

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mściciele mogą zauważyć to po pewnym czasie, i zacząć jej szukać ,jednak nie udaje im się to i myślą że już po niej. <HAHA> a potem Hydra może zaatakować, lub ktoś inny a bez Rav sobie nie radzą, i gdy Avengersi już leżą ktoś nagle może im pomóc.
Ja zrobię paring Tony Stark & Nathalie Marvel i tyle Bestia :P
później Thor wyzna Nathalie że ją kocha jednak wszystko ułoży się po pewnym czasie tak jak było i wszyscy Happy (to był długi długi skrót! )

Połączony z 05.05.2012 20:58:03:
A teraz kolejne pytanie, Czy na blogu o Avengers mają mówić na nią w skrócie Nathi lub Nath? a w sprawie BeastBoya wybrałam że BB zginie poprzez poświęcenie się ale będzie w tym też udział Aarona, wiec coś pomiędzy Bestia :P
Edytowane przez Insanis dnia 2012-05-05, 20:58
:*
Ja zrobię paring Tony Stark & Nathalie Marvel i tyle


Tak chyba by było najlepiej, zresztą już pisałam ci o tym na GG. Me gusta Robin :)
Słuchajcie, nie mam pomysłu, jak Fire Girl-czyli Kira Bestia :P- ma się poznać z Tytanami... Jakieś sugestie??
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
pomogłaś Gwiazdka :D. Ciekawy pomysł, trochę to jednak przekształcę Robin :). Dziękuję ci Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja jednak mam wrażenie, że momentami zbyt spoilerujecie na temat tego co ma być w przyszłych notkach... Bo w sumie czytelnik wchodzi bardziej z ciekawości żeby przeczytać, a takie streszczenie i podawanie pomysłów może mu zabrać ochotę.
Przejdź do forum: