Zobacz temat
 
Seria Diablo
Jako że 15 maja wychodzi gra diablo 3 to mam pytanie: Grał ktoś we wcześniejsze serie diablo i zamierza kupić sobie trójkę? Mam jednego kolegę do wspólnej gry, ale chciałbym znaleźć ludzi z którymi mógłbym pograć więcej niż z jedną osobą w kooperacje. Opisałbym trochę grę, ale myślę że jest ta prosta, że każdy kto grał w dwójkę ten wie o co chodzi.
Tak ja grałam i jakoś nie mam zamiaru się tym chwalić bez uwagi na to jakie są pozory.
:*
Eee nie wiem o jakich pozorach piszesz, ale okej. A co do chwalenia to właśnie to zrobiłaś...
Zapytałeś kto gra więc powiedziałam zwyczajnie i po ludzku.
:*
Miałem okazję pograć u kolegi w dwójkę, ale to zdecydowanie nie moje klimaty, dlatego nawet nie myślę o kupnie 3 części.
Zwinny napisał(a):

Miałem okazję pograć u kolegi w dwójkę, ale to zdecydowanie nie moje klimaty, dlatego nawet nie myślę o kupnie 3 części.



Doskonale rozumiem, ja się przywiązałem dla tego że grałem z kolegami, jak bym pograł tylko chwilę, to moje wrażenia były by podobne
Ja nie grałam za długo, najwyżej 2 tygodnie gierka nawet nawet ale nie przypadła mi specjalnie.
:*
Jak gra się w grupie to jest dużo przyjemniej Robin :) Grałam w... chyba jedynkę. Takie coś typu sacred. Jakie Diablo III ma wymagania? Bo nie wiem czy karta graficzna pociągnie.
Ja nie mam za słabego kompa ale nie można powiedzieć że mistrzowskiego ale zastanawiam się nawet do powrotu do tej gierki o ile właśnie komputer da radę jeśli wymagania są jakieś większe.
:*
IceTea napisał(a):

Jak gra się w grupie to jest dużo przyjemniej Robin :) Grałam w... chyba jedynkę. Takie coś typu sacred. Jakie Diablo III ma wymagania? Bo nie wiem czy karta graficzna pociągnie.


W 2 a nie w 1. Diablo jest ok, ale wątpię, żeby 3 przebiła 2. I mimo, że 2 bardzo lubiłem nie czekam na nową część. Czy zagram nie mam pojęcia. Jeśli zrobią to co zrobili z Star Craftem - czyli pozbawią gry trybu LAN, to raczej nigdy na nią nie spojrzę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja ogólnie wolę gry w stylu Tomb Raider właściwie to TR jestem fanką XD kocham tę grę grałam w TR Underworld oraz Anniversary ale anniversary przejść nie mogłam bo mam na ps2 i nie wiem jak tam robi się strzał w głowę (z adrenaliną) więc zatrzymałam się przy T rexie bo do niego ten strzał jest konieczny chyba 5 razy a underworld mi się zawiesza ale dobrze że chociaż raz normalnie zdołałam przejść ale tak to mi się chyba coś z płytą stało bo wcześniej tak nie było ale wypróbuję jeszcze na innym kompie może podziała ale przecież na moim mam jeszcze miejsce więc nie wiem o co choooo XD
:*
Silent napisał(a):

IceTea napisał(a):

Jak gra się w grupie to jest dużo przyjemniej Robin :) Grałam w... chyba jedynkę. Takie coś typu sacred. Jakie Diablo III ma wymagania? Bo nie wiem czy karta graficzna pociągnie.


W 2 a nie w 1. Diablo jest ok, ale wątpię, żeby 3 przebiła 2. I mimo, że 2 bardzo lubiłem nie czekam na nową część. Czy zagram nie mam pojęcia. Jeśli zrobią to co zrobili z Star Craftem - czyli pozbawią gry trybu LAN, to raczej nigdy na nią nie spojrzę.





Diablo 3 nie ma LAN. Tylko i wyłącznie granie przez battlenet, nawet single player nie ma by gry nie piracono. A co do tego czy 3 przebije 2 to myślę, że nie można ich porównywać. Dwójka to siedlisko botów, 90 lvl w 2-3 godziny idzie wbić i na maxa wyekwipunkowana postać idzie bez problemu na piekle. W trójce ma tego nie być, ale po za tym to będzie zupełnie nowa odsłona gry.
Przez tę dyskusję aż zachciało mi się pograć w Diablo Gwiazdka :D XD
:*
rokiiz napisał(a):

Diablo 3 nie ma LAN. Tylko i wyłącznie granie przez battlenet, nawet single player nie ma by gry nie piracono. A co do tego czy 3 przebije 2 to myślę, że nie można ich porównywać. Dwójka to siedlisko botów, 90 lvl w 2-3 godziny idzie wbić i na maxa wyekwipunkowana postać idzie bez problemu na piekle. W trójce ma tego nie być, ale po za tym to będzie zupełnie nowa odsłona gry.


No to nawet nie będę próbował grać. Nie sprawia mi radości gra na battlenecie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja mówiłam jakie gry lubię najbardziej i tego się trzymam, dla mnie ten temat jest już w zasadzie skończony Bestia :P
:*
Przejdź do forum: