Zobacz temat
 
Ruszać tyłki na zgOOna ! :)
Ten blog to jedna z najlepszych parodii Młodych Tytanów jakie czytałem Gwiazdka :D
I szczerze brakuje mi tego wszystkiego co na nim się pojawiało. Niedługo będą wakacje, a więc również więcej wolnego czasu. W dodatku egzaminy już macie za sobą i dlatego zachęcam autorki tego bloga (FankaTT i Nela) do ruszenia tyłkiem i napisania kolejnej notki.
Żeby to się stało mógłbym nawet dać oficjalną zgodę na wykorzystanie postaci MJZeta i innych do ośmieszania mojej osoby Gwiazdka :D

Liczę na odpowiedź z Waszej strony Robin :)
No tego jeszcze nie było xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P Zabłyśnij dobrym przykładem i sam też napisz nową notkę Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zgadzam się z Silentem

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Silent napisał(a):

Bestia :P Zabłyśnij dobrym przykładem i sam też napisz nową notkę Gwiazdka :D


Spokojnie, nowy rozdział już się pisze. Początek w miarę mam więc efekty powinny być niedługo Bestia ;)
haha, zaskoczyłeś mnie Gwiazdka :D Dzięki za taką opinię. Robin :) Tak, jak tylko dorwę Fankę (póki co ma dwa kompy zepsute w domu o_O) na dłuższą metę na gg to obgadamy sprawę i ruszymy jakoś, skoro są chętni na czytanie :>
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
A nie można pisać tak jak ja i Mii/ me and Rach? Ona kawałek, ja kawałek, ona dżiny i śmierć, ja dziwactwa i Herubinek xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ja jestem mega chętna na czytanie! Znalazłam zgOOna jakiś miesiąc temu i chyba 4 godziny śmiałam się pod stołem po przeczytaniu waszych postów. Wilkołaki, Zwinny odgryzający nogi.. To jest PRZEGENIALNE!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Hahaha racja Jinxi XD
:*
Nela napisał(a):

Tak, jak tylko dorwę Fankę (póki co ma dwa kompy zepsute w domu o_O) na dłuższą metę na gg to obgadamy sprawę i ruszymy jakoś, skoro są chętni na czytanie :>


No i bardzo się z tego powodu cieszę. Czekam jeszcze na efekty Robin :)
Byłoby super gdybyście reaktywowały zgoona ;D Może znowu wygram konkurs ;> haha
A no właśnie, był jakiś konkurs na gwałciciela czy coś w tym stylu. No więc, kto w końcu nim jest? Bestia :P
Ja wiem ! Ja wiem ! ale niestety nie mogę powiedzieć ;<
Daj znać na PW Robin :)
No nie wiem ;p Nie moja w tym rola. Zapytaj Neli.
Trudno będzie wyciągnąć od niej odpowiedzi. Stawiam, że niczego się nie dowiem, tak samo jak ze SPRITEM Bestia :P
Właśnie może z okazji come-backu czas co nieco ujawnić?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja tam dała bym radę od Nelsona wyciągnąć odp ;D
:*
Słyszałem, że fanka odzyskała dostęp do kompa. A więc, są już jakieś postępy? Bestia ;)
Ale od tego czasu jak odzyskała dostęp gadałam z nią dwa razy XD ale spokojnie, my notki potrafimy w 20 minut napisać Bestia :P chociaż czasem schodzi na kilka godzin xD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Przejdź do forum: