Zobacz temat
 
Urodziny ;)
HejBestia ;). Chciałam się was doradzić w sprawie imienia dla mojej źróbkiBestia ;). Urodziła się tydzień temu. Chce ja nazwać Mei, ponieważ (jeśli oglądacie galactik football) to moja ulubiona bohaterka z GF xD i jest to imię krótkie. A jak wy sadzicieGwiazdka ^^'
,,Who mount a horse,
then mount a wind".
Siema, jestem Starhorse. Zapraszam na mój blog:
starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl
Co to jest źróbka?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To mała klacz (żeński rodzaj konia) Bestia ;). Tak się mówi w naszym żargonie koniarzyGwiazdka :]
,,Who mount a horse,
then mount a wind".
Siema, jestem Starhorse. Zapraszam na mój blog:
starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl
Tak się składa, że też kocham Galactik Football i również Mei to moja ulubiona postać Robin :). Także imię jak najbardziej!
Ja nie mogę, ty masz konia, a ja się nie mogę chomika doprosić xDD
a tak do tematu, imię jak na mòj gust dobre, ale co ja tam wiemBestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Mi tam środowisko koniarzy obce nie jest, ale termin źróbka pierwszy raz słyszę. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mei to świetne imię ja też oglądam GF i bardzo to lubię i tak samo najbardziej lubię Mei jeśli chcesz to nazwij ją tak ja bardzo bardzo popieram Gwiazdka :D

Połączony z 18.04.2012 07:57:53:
Zgadzam się w pełni z gwiazdeczką i Aylar też się nie mogę doprosić choćby małego chomiczka czy królika ... ani nawet jakiegoś miniaturowego robala XD szczerze to chciałabym mieć konia a dokładnie klacz ale wiesz może i się spełni a może i nie Gwiazdka :D
Edytowane przez Insanis dnia 2012-04-18, 07:57
:*
Tak, też kocham konie. Mój wujek miał stadninę i od małego miałam do czynienia z tymi majestatycznymi stworzeniami Bestia ;)
Niestety wujek był zmuszony ją sprzedać.. Eh.
Co nie zmienia faktu, że kocham konie.;p
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ja na koniach już nie jeżdżę (LEŃ!! xD), ale dałabym jej... bardziej normalnę imię.
Jak nazywa się klacz, która ją urodziła? U nas (tata ma stadninę) wybiera się imię od pierwszej litery imienia matki/ojca źrebaka.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Z tego co wiem, to prawie wszędzie tak się robi. Ale moim zdaniem Mei jest ok, konika nie skrzywdzi takie imię, a jak Starhorse się podoba, to po co kombinować. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mówię, co myślę (i offtopuję- znowu -.-)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmm, co do moich zwierzaków, moja na wpół zdechła rybka pływająca samotnie w totalnie zasyfionym akwarium nikogo nie obchodzi. Co jakiś czas wsypuję jej trochę żarcia, ale w głębi ducha wszyscy po cichu czekają, aż wreszcie kopnie w kalendarz... Ale o tym już mówiłam (na starość się powtarzam) Bestia :P
Moim marzeniem jest kot, ewentualnie pies, ale wolę kota. Tylko problem nazywa się 47 metrów kwadratowych w mieszkaniu Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Moja klacz ma w paszporcie Ma - Sonata, ale mówimy po prostu Sonata i dla tego na M Bestia ;). Dzięki za poparcie, każdy głos na tak się liczy, otóż mojej mamie to imię się nie podoba;[.
,,Who mount a horse,
then mount a wind".
Siema, jestem Starhorse. Zapraszam na mój blog:
starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl
Ładne imię Robin :) a w końcu to Twoja klacz, więc to Tobie ma się podobać imię Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Galactic Football to moja ulubiona bajka ^ ^ A moją ulubioną postacią jest Tia.
A wracając do tematu, imię jest spoko ; **
Przejdź do forum: