Zobacz temat
 
Arrow
Po pierwsze Deathstroke'ów było "dwóch" i jeden z nich już zginął - Wintergreen Bestia :P ale to bardziej podróbka. Jestem pewien, że Wilsona nie uśmiercą prędko, a nawet spodziewam się, że Oliver i on jeszcze spotkają się w teraźniejszości.

Pomijając tą sprawę rzuć okiem na Dead to Rights jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Świetny odcinek, który dużo zmienia. A następny zapowiada się nie gorzej. Specjalnie nie spojleruję żeby nie psuć smaku, ale kurcze aż mnie piecze, że nie mogę napisać pewnych rzeczy teraz Bestia ;)
Ja nie za bardzo jestem obecnie w temacie, ale z każdym waszym zdaniem to mnie coraz bardziej interesuje. ;_;
:*
To obejrzyj sobie pierwszy odcinek chociaż Robin :) Jest na serwisie z napisami pl, najwyżej jak się nie spodoba to oglądać nie będziesz dalej, a trwa 40 minut Bestia ;)
Zobaczymy, zaraz się wezmę za oglądanie ^ ^. Aż 40 ?! Ja mam zwykle tak, że jak coś długiego oglądam, to co jakiś czas pauzuję, włączam coś innego, po jakimś czasie odpauzowuję i tak w kółko xD.
:*
Gdzie tam aż 40? Bestia :P Większość seriali tyle trwa, albo i dłużej. A 40 minut to chwila minie. Chyba tylko kreskówki są krótsze (20-30 minut).
Ale ja tak zawsze mam jak wyżej napisałam i tym razem też tak jest xddd.
:*
Arrow tak wciąga, że jak oglądam to mi te 40 za szybko zlatuje.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mi też. Wreszcie trochę luzu i nadrobiłem ostatnie 5 odcinków z napisami pl w jeden dzień.

Zresztą właśnie teraz jak ktoś nie oglądał na bieżąco lub ma zamiar zacząć to jest dobra pora. Arrow wraca 20 marca, a obejrzenie średnio 2 odcinków dziennie to nie za dużo Bestia ;)
Tak BTW przeglądając HM i inne strony przeczytałem o ciekawych informacjach. Mianowicie aktor grający Roya Harpera został zatrudniony do głównej obsady w 2 sezonie (podobnie jak Felicity) co gwarantuje jego regularne występy, a akcja Arrowa przeniesie się chwilowo do Bludhaven (niewiadomo kiedy). Coś tam o pojawieniu się Nightwinga jest niby... ale znikoma szansa na to ze względu polityki Warner Bros.
Wrzucam nowe promo serialu do 19 odcinka. Sam nawet nie oglądałem, bo wolę się rozkoszować w pełni smakiem przy najbliższym seansie. Gwiazdka :D

Link: http://www.youtub...BhkMSh4flQ

Jeśli jest ktoś chętny na podyskutowanie o odcinkach, postaciach czy czymkolwiek innym związanym z serialem to właśnie w tym temacie może to zrobić. Tak więc zapraszam!

BTW. Jeśli chodzi o odcinki w dziale wideo to postaram się jak najszybciej wrzucić.
Unfinished Business był całkiem fajny. (No, wszystko cacy, ale ja chcę Harpera. Niech szybko dołącza do Green Arrowa, no *.*) Cały ten plan z wykiwaniem wszystkich i ucieczce Counta z psychiatryka przypadł mi do gustu.
To, że Tommy dołączy do swojego taty-złota było w sumie tylko kwestią czasu. No, ale jestem ciekawa jak się to wszystko potoczy.
Diggle razem z Ollim ścigają Deadshota. Yay!
No i cieszę się z tego, że wreszcie Oliver na wyspie uczy się strzelać z łuku. ;3

All hail Trigon
Promo tego serialu wygląda zachęcająco :3 W sumie nie oglądałam jeszcze żadnego serialu o bohaterach poza 1 sezonem "Heroes". Ciekawe. Lubię łuczników i sama strzelam z łuku więc pewnie mi się spodoba Gwiazdka :D

Edit: Serial jest świetny Gwiazdka :D Mógłby ktoś polecić coś podobnego? Z ilości odcinków jakie wyszły zakładam, że szybko skończę oglądać i później będę cierpieć z niedosytu Gwiazdka :D
Edytowane przez Blyskawica dnia 2013-04-07, 10:19
Wchodzę na serwis, patrzę, a tu taki nick Gwiazdka :D Witam spowrotem w naszych szeregach, mam nadzieję, że tym razem już na porządnie zagościsz Robin :)

Co do Arrowa to serial naprawdę świetny, masz 19 odcinków póki co, a z niedosytem sobie poradzisz Bestia ;) Co tydzień nowy odcinek, 2 sezony gwarantowane, a na 4 ogółem jest historia rozpisana i później twórcy myślą co dalej.
Też mam taką nadzieję. Podoba mi się tu. Od czasu moich ostatnich odwiedzin serwis bardzo się rozrósł.

Yay Gwiazdka :D To super. Fajnie, że będzie dużo odcinków. Jedyne co mi się w serialu na razie nie podoba to łuk głównego bohatera Bestia ;) Wygląda trochę jak taki sportowy samick polaris, choć ma chyba krótsze ramiona. W sumie czytałam, że to jakiś składak. Tradycyjny wyglądałby dużo ładniej, ale to już moja osobista opinia.
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
A mi się bardziej właśnie taki podoba - nie wygląda to naiwnie. Raczej tradycyjny łuk by mu za mocno nie pomógł w wielu sytuacjach.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czy wg Ciebie tradycyjny wygląda naiwnie? Czemu? Na współczesnym polu walki każdy łuk tak właściwie wygląda, a to że główny bohater wybrał sobie taką broń a nie inną - jego własne upodobanie.

Łuk którego używa od dobrego tradycyjnego za wiele się nie różni osiągami - choć to już zależy oczywiście od konkretnego egzemplarza. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że nie za często widuje się łuki sportowe o naciągu rzędu 150 funtów czy więcej. A tradycyjne owszem, zwłaszcza ELB( to english longbow - gdyby ktoś pytał).

Wyjątkiem tu może być łuk bloczkowy, który jest skonstruowany w ten sposób, że strzela z dużą siłą, przy małym nakładzie energii ze strony strzelającego. Do tego jest poręczny z racji swojego małego rozmiaru. Największą jego wadą jest to, że jest strasznie drogi ; D W tym wypadku jednak nie uważam żeby główny bohater posiadał małe zasoby pieniężne.

Ewentualnie łuk myśliwski - hunter. Lepiej by się prezentował jako łuk, bo bloczkowy mógłby wyglądać dość kosmicznie
-> www.diamondarchery.com/images/bowSm/iceman_pkg.png

Dobra. Koniec wykładu Gwiazdka :D
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Ja nic nie mówię, ale w serialach i filmach tego typu logika nigdy nie gra żadnej roli (niestety?). Ważny jest tylko overall design postaci, a to jest akurat kwestia, która mi się w Arrow całkiem podoba. Mogliby jednak dać mu maskę czy coś, bo zawsze się zastanawiam czy on jest głupi, czy specjalnie ściąga kaptur kiedy kto go może widzieć Bestia :P. Tego zabiegu akurat nie pojmuję.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To on nie miał w pierwszym odcinku pomalowanej twarzy na zielono ? Coś w tym stylu:
www.frenzyuniverse.com/blog/wp-content/uploads/2013/03/green-arrow-meets-angry-cat.jpg
(Niestety znalazłam tylko taki obrazek Gwiazdka :D)
Chociaż wątpię, że taki makijaż pomógłby mu ukryć osobowość. Hmm... a może stwierdzono, że jego twarz jest zbyt przystojna żeby ją ukrywać i tylko zrobili mu ten zielony makijaż? Co o tym myślisz? Haha Gwiazdka :D

Jeśli już tak o logice wspominamy to na początku kiedy na tej wyspie strzelał w kierunku ogniska, gdy trafił wyglądało to prawie jak miniaturowy wybuch atomowy. Taki ognisty grzybek powstał xD
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Tą maskę ma nadal, po prostu to "wiarygodniej" wygląda albo przynajmniej takie było założenie. Po prostu zwykła maska nie do końca do niego pasuje i w sumie z takiego zabiegu jestem zadowolony, chociaż też da się jakoś przełknąć to naiwniactwo.
No właśnie mi się ten pomysł nie podoba, maska (a nie cień do powiek Bestia :P ) moim zdaniem byłaby lepsza, tym bardziej, że siliconowa na same oczy ładnie by pasowała do całego kostiumu. A co do tego wybuchu, to nie kojarzę tego teraz.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: