Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
a to miała być taka ciągnąca się historia?
Znaczy charaktery postaci, i miejsce zamieszkania itp chcę zostawić jak w serialu. For zaoferowała mi pomoc przy scenariuszach, więc nie powinno być problemu Robin :). Nie chcę robić takiej ciągnącej się historii, tylko to, jesteśmy Kleptomani i zwalczamy przestępców. Można zrobić kiedyś jakiś punkt kulminacyjny, jakieś cdn, itp.

A może zrobi się sondę, głosowanie? Ja myślę, że Kleptomani głównie powinni być śmieszni, ale czasem jakieś kilka poważnych wątków nie zaszkodzi Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Cóż ja ogólnie jestem fanką poważnych opowiadań, komiksów, i seriali może to i dziwne ale po prostu nie ciągnie mnie zbytnio do tych śmiesznych w odróżnieniu od poważnych Bestia ;)
:*
@Kira
Ja tam dokładnie to nie wiem bo miałem podkładać tylko głosy, a teraz co najwyżej uda się wstawić do pilota jeśli zostanie zrealizowany.
Miałem okazję zobaczyć pełny pierwszy scenariusz i z tego co mi wiadomo Forsaken już zajmowała się kolejnymi. Ogółem podoba mi się twój pomysł.

Co do charakteru komiksu - postarajcie się tu udzielać. Jak będzie za mało opinii to najwyżej wstawię za kilka dni nową ankietę.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-04-22, 20:38
ogólnie Kleptomani od początku byli planowani jako zabawna parodia, więc... o Boże, niech ktoś zrobi sondę! Jak się robi ankietę? Jestem blondynką!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Bez sondy Ci powiem - mają być śmieszni, ale równocześnie ma być jakiś wątek, na początku jednak postaraj się luźne zabawne historyjki rysować. Jak będziemy robić coś poważnego, to razem to zaplanujemy i wykonamy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Myśląc nad tym wszystkim o kreskówce poczułam się jak w pracy XD
:*
Ok, czyli zabawne z wątkami poważnymi Robin :)

Połączony z 23.04.2012 08:39:30:
Mam nowe projekty od For i Gwiazdeczki, za niedługo zacznę rysować.
For, jakiego koloru mają być piórka, i kostium Bestia ;)?
Edytowane przez Kira dnia 2012-04-23, 08:39
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Jakoś to będzie XD
:*
Kira - dziękuję i tak jak obiecałam, też narysuję ten projekt Robin :).
Kira - niedługo prześlę ci szkic mojej postaci Bestia ;)
:*
Kostium czarny, pióra- tęczowe. Jeden taki, drugi taki, mogą być podwójne rzędy tym samym kolorem. Patrzyłam na fotkę papugi, jakoś tak przypasowałam do Cat Girl i wyszła mi nowa Ar xD

Połączony z 23.04.2012 17:20:13:
@ Zwinny- zajmowałam się tylko jednym, bo Silent zepchnął mnie do trzeciego odcinka (czy drugiego? Nie pamiętam). W każdym bądź razie scenariusz do " Open Wounds" (alter ego "Kryminalistka", do tej pory nie mogę się zdecydować) potrzebuje niewielkiej poprawki, bo w cholerę nie zgadza mi się to, że reszta też musiałaby mnieć rany i muszę wykombinować coś nowego, specjalnie dla nich Bestia :P

PS. Nie pytać, o co chodzi. Uciekam, Stefan zwiał mi podczas szczotkowania, próbuję go teraz oswoić i słyszę, że za ścianą do mojego pokoju jest konsumowany jakiś zeszyt.
Edytowane przez For dnia 2012-04-23, 17:20

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Łaaaaał *.*...
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Fori będzie tęczowa XD
:*
Tylko z jednej strony- z drugiej będzie czarna. Chodziło mi też głównie o to, aby ukazać, jaka jest naprawdę. Z jeden strony porąbana wariatka, z drugiej strony bezwzględny zabójca. Co jak co, ale nawiązując do Legendowca, na Souri uczyli jej nic innego, jak precyzyjnie zabijać.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Haha wykapana Fori XD
:*
Okeeeey... rozumiem, że chciałam zatłuc koleżankę za zrobienie Mięsnego Jeża z moich dżdżownic, które chciałam ujeżdżać, ale aż tak zła nie jestem... prawda?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No nie wiem ... ;> XD
:*
Kira co z resztą Twoich designów? Jak zobaczymy wszystkie będzie trzeba je dokładnie skonsultować i co się da ujednolicić i uprościć, żeby więcej niż jedna osoba była je w stanie rysować. Twoje projekty są całkiem niezłe, ale pomysł For jest kompletnie nierealny, bo o ile design raz się bez problemu wykona, jak sobie wyobrażacie taką postać pojawiającą się 20 - 30 razy w jednym komiksie? Nawet gdybyśmy we trójkę, ja, Kira i Gwiazdeczka, mieli to rysować gwarantuję nie dali byśmy rady. Dobra postać MUSI być prosta, zobaczcie na skrzydła Hawkwoman w JL, są bardzo uproszczone, bo nie ma szans, żeby w kilka osób rysować takie szczegóły po kilkadziesiąt, czy kilkaset razy.
Przykro mi For, wiem że Twoja wizja artystyczna jest dla Ciebie ważna, ale gwarantuję Ci, że jeśli dalej będziesz chciała mieć tak skomplikowaną technicznie postać, jej występy skończą się na designie.
W kreskówce w chibi poszedłem tylko dlatego, że byłoby to najłatwiejsze częstym w rysowaniu, a sami widzicie, że mimo to prace są okrutnie żmudne.

Jeśli poważnie myślicie nad tym projektem, trzeba dobrze przemyśleć każdy szczegół od początku.

Połączony z 23.04.2012 21:48:44:
Tak poza tym wydaje mi się, że musimy wymyślić jakiś lepszy sposób komunikacji dotyczących prac nad Młodymi Kleptomanami. Myślę nad dokładnym ustaleniem kto będzie za co odpowiedzialny, stworzeniem oddzielnej grupy użytkowników i nowym tematem, do którego tylko ta grupa będzie miała dostęp, żeby nie robić innym spoilerów. Jeśli chodzi o scenariusze, chciałbym, żeby pierwsze były pisane przez osoby tworzące MK, a późniejsze również przez innych chętnych.

Niestety ale stwierdzam, że wyraźny brak organizacji opóźnia nasze postępy.
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-23, 21:48
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Cześć, jestem bratem Magdy, kazała mi tu wpaść. Przez najbliższe kilka dni będzie miała mały problem, żeby tu do was napisać albo coś, bo miała zatrucie pokarmowe, jest w szpitalu. Może uda nam się dostarczyć jej laptopa, żeby wam coś napisała, ale w czwartek ma wyjść. Jakby co, to macie tu pisać, albo na emaila.
Pozdro, Miki.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Dzięki za info, pozdrów ją od nas!
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: