Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
Ogółem bardzo fajny styl rysunków. Takie właśnie przypadają mi do gustu Gwiazdka :]
To fajnie, bo mogłabyś mi np pomóc z komiksem, np. pokolorować taką stronę tytułową. Albo gdybyś wymyśliła jakąś postać epizodyczną, też by mogła wystąpić Gwiazdka :D
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Hah ok to może ja się zajmę od razu myśleniem bo znając mój móżdżek trochę to zajmie XD
:*
A oto mój projekt Chloe:
http://girlfromyo...-297657563
Wiem, że nie najlepiej pokolorowane, ale aktualnie miałam do dyspozycji tylko stare bambino Bestia :P
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-22, 01:49
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Spox, temat o naszym spotkaniu załatwiony Gwiazdka :D

Połączony z 21.04.2012 23:14:56:
Kira nie przejmuj się a jak by co to pomyślę dzisiaj nad tą postacią epizodyczną i jutro zajmę się już szkicem Bestia ;)
Edytowane przez Insanis dnia 2012-04-21, 23:14
:*
Dobra, ostatnie na dziś projekty, Blossom <chyba że pisze się Bloosom, to przepraszam >:
wersja 2: http://girlfromyo.../#/d4x7vyw
wersja 1: http://girlfromyo.../#/d4x7vyw
Dobrze, jutro chłopcy i Kira. Dobranoc Robin :)
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-22, 01:50
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja się biorę za myślenie o tej postaci epizodycznej może to jakiś wróg będzie XD hmm ale pomyślę jeszcze solidnie jak będę leżeć znudzona na łóżku i jutro XD na lekcjach od poniedziałku też XD jako że nudno będzie Gwiazdka :D

Połączony z 22.04.2012 00:00:40:
Dobra dosyć wariacji trzeba się brać za pomysł na postać XD
Edytowane przez Insanis dnia 2012-04-22, 00:00
:*
Świetna robota, czekam na kolejne prace.

BTW, małe podsumowanie, co jest potrzebne, żeby zrobić dobry komiks, od strony technicznej:

Sposób #1 (gdy mamy tablet graficzny)
- szkice, mogą być na kartkach,
- skaner, do skanowania szkiców,
- program graficzny z obsługą warstw i przezroczystości, żeby rzucić skan na tło i zrobić półprzezroczysty dla łatwego wzoru,
- tablet graficzny, do odrysowania konturów,
- program typu kreator komiksów, do połączenia rysunków na stronach, dodania dymków i efektów (np graficzne reprezentacje dźwięków typu BUM!!! itp.)

Sposób #2 (bez tabletu):
- szkice na kartkach bez cieniowania, ani kolorów, grube kontury najlepiej rysowane markerem, lub poprawione w wyraźny sposób,
- skaner, do zeskanowania szkiców, w trybie monochromatycznym (czyli odcienie szarości lub najlepiej próg czerni i bieli),
- dowolny program graficzny, do wyczyszczenia konturów i wypełnienia kolorami,
- program typu kreator komiksów, do połączenia rysunków na stronach, dodania dymków i efektów (np graficzne reprezentacje dźwięków typu BUM!!! itp.)

Obydwa sposoby sprawdziłem, a nawet wykorzystywałem w celach zarobkowych (kiedyś pracowałem w gazecie), drugi jest bardziej czasochłonny i mniej opłacalny, lepiej zainwestować w tablet ok. 180 zł na allegro.

Takie małe wskazówki ode mnie. Cieszę się, że nie tylko ja nad tym projektem pracuję i mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje, bo im nas więcej tym szybciej będzie co pokazać. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kira napisał(a):

Dobra, ostatnie na dziś projekty, Blossom <chyba że pisze się Bloosom, to przepraszam >:
wersja 2: http://girlfromyo.../#/d4x7vyw
wersja 1: http://girlfromyo.../#/d4x7vyw
Dobrze, jutro chłopcy i Kira. Dobranoc Robin :)


Wstawiłaś dwie te same wersje xD. Ale znalazłam drugą na twoim DA i muszę powiedzieć, że obie mi się spodobały i mam dylemat, co do wyboru Gwiazdka :D
Dobrym programem jest Adobe Photoshop Gwiazdka :D
Wymyśliłam postać a teraz został mi tylko szkic XD

Połączony z 22.04.2012 13:49:01:
Czy mam szansę mieć swoją postać? XD mogę ją zaprojektować sama ... Gwiazdka :D

Połączony z 22.04.2012 14:02:49:
Nie to nie, ktoś powiedział mi wszystko ... wygląda na to że nawet na serwisie pocieszenia nie znajdę ... moje życie i tak do dupy już jest więc proszę ludzie nie dobijajcie mnie już ... -.-
Edytowane przez Insanis dnia 2012-04-22, 14:02
:*
Powiedziałam, że nie wnikam, ale czy to ma związek z projektem kreskówki? Wnioskuję z tego fragmentu:
Nie to nie, ktoś powiedział mi wszystko ... wygląda na to że nawet na serwisie pocieszenia nie znajdę ... moje życie i tak do dupy już jest więc proszę ludzie nie dobijajcie mnie już ... -.-
W tym star nie chodziło mi o to samo co napisałam ci na chacie ...

Połączony z 22.04.2012 14:09:54:
Jak chcesz wiedzieć o co mi chodziło to przeczytaj moje zdanie które jest tuż nad tym zdaniem
Edytowane przez Insanis dnia 2012-04-22, 14:09
:*
Moim zdaniem każdy kto będzie chciał znajdzie się w jakiejś roli, pytanie tylko czy stałej czy epizodycznej, no i oczywiście kiedy Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No tak ... epizodycznej ... nie wysilajcie się już tak bardzo, od dzisiaj oficjalnie moje życie jest do dupy od samego zarania
:*
Silent napisał(a):

.. pytanie tylko czy stałej czy epizodycznej ...


Zaprojektuj postać w przybliżeniu wymyśl jej backstory i nie widzę problemu, żeby była stałą częścią drużyny.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hmmm ... myślę że wyrobiła bym się w kilka dni ...
:*
I będziemy tak całą setką osób robić drużynę xD. Jestem za xD!!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Uwaga, pytanie jeszcze jedno mam: jakiego oczekujecie charakteru komiksu?
Taki po prostu śmieszny, czy czasami z jakimiś poważniejszymi wątkami, jak w Tytanach?
Bo obmyślam scenariusze na kilka odcinków.
A, i wybaczcie, ale jeśli uda mi się wrzucić dziś projekty Silenta, Kiry i DA, to bardzo późno, bo szkicownik zostawiłam u koleżanki :/. Muszę jechać...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Cóż szczerze to ja wolałabym jakieś poważniejsze klimaty Bestia ;)
:*
A ja jestem za śmiesznym charakterem. Takie komiksy łatwiej i milej się czyta moim zdaniem Bestia ;) Poważne klimaty lubię jedynie w komiksach firmowych, bez obrazy Robin :)

Mam tylko jeszcze jedno pytanko - komiksy robisz na podstawie scenariuszy Młodych Kleptomanów czy sama obmyślasz fabułę? Bo z tego co zrozumiałem pilot jeśli się da, to się zrobi jako animację. A dalej miałby być komiks.
Przejdź do forum: