Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
XD Praktyka czyni mistrza, pokazuj szkice Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jeszcze chcę je poprawić, a teraz robię pracę na konkurs
Proszę o troszkę cierpliwości, do soboty na pewno pokażę Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Czekamy z niecierpliwością Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Podpisuję się pod tym. Jestem ciekawa, jaki będzie efekt końcowy Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ekhem...
Czy praca w jakikolwiek sposób idzie na przód?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja mam w następnym tygodniu egzaminy, także raczej nie przydam się do niczego. Jak nie będę powtarzać, to posiedzę sobie w trzeciej klasie dłużej, a tego nie chcę. Także przepraszam, że nie wykonuję obowiązków.
Chwilowo praca zawieszona, niestety tymczasowo są inne sprawy na głowie. Ale nie ma się co martwić, za jakiś czas znowu zajmę się kreskówką, a tym czasem czekamy na szkice Kiry, być może jak dojdzie do wprawy będziemy mogli zacząć pracę nad serią komiksową, w międzyczasie pracując też nad odcinkiem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Słuchajcie, jest projekt Aris, reszty nie mam czasu teraz wskanować:
http://girlfromyourdream.deviantart.com/#/d4x6s7t
For, nie zabij mnie xP
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja nie w temacie więc się nie wtrącam : )
:*
w sensie żeby mnie For nie zabiła, bo może stwierdzić, że nieładna...
Ale ja mogę poprawić!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
O co z tym wszystkim chodzi? ja nie w temacie niestety XD
:*
Poczytaj Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Mogę dołączyć? : )
:*
Myślę, że tak Robin :) Każda pomoc się przyda Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Tylko nie wiem co jeszcze zostało do roboty, czym mogę się zająć ;/
:*
Kira, jesteś moim idolem, moim mentorem!! Ja cię normalnie kocham, narysowałaś ją lepiej, niż sobie wyobrażałam!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To prawda, rysunek jest prześwietny Robin :) !
Eh ... czy mogła bym dołączyć do projektu? to dla mnie ważne : )
:*
Możesz! Tylko zastanawiam się jak... Np znasz się na grafice komputerowej? Albo będziesz mogła podkładać głos... Ale jeszcze jest czas, to nie takie hop siup Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kiro wiem wiem i właśnie o to mi chodziło że właśnie nie wiem jak mam pomóc w grafice komputerowej jestem taka sobie ale w każdej chwili mogę się podszkolić, w necie jest dużo poradników więc podszkolenie się nie zajęło by mi dużo czasu a z tym podkładaniem głosu to też świetny pomysł Bestia ;)
:*
Przejdź do forum: