Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
[quote]Jinx napisał(a):

3. Kira, nie morduj jednorożców.


Jinx, widzę, że ty też często bywasz na kwejku xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Nie potrafię rozmieścić kleptomanów na literkach... Chciałam zrobić, że na M dziewczyny, a na K chłopaki, ale my mamy trochę ciasno... Na razie robię z literkami nr 1, a kolory dobiorę potem...
Ktoś jeszcze projektuje jakieś loga?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Myślę, że pozostawili to Tobie. Mam nadzieję, że uda Ci się ich jakoś ścisnąć, bo efekt będzie niezły Bestia ;)
Trzymam kciuki!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Hej, ludzie, czy będzie ktoś miał coś przeciwko, jeśli będę rysowała komiksy z Młodymi Kleptomanami? Takie coś, jak z New Teen Titans xD
Po prostu mi się nudzi, a mam kilka pomysłów na takie krótkie epizody...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Oczywiście masz na myśli literki Bestia :P
Jest to problem, bawię się nimi jak lalkami, i patrzę, jak to wygląda... Najgorzej jest z tym cholernym K!
...
Hum...
Chyba wpadłam na genialny pomysł, bo nad głową zaświeciła mi się żarówka.
Powracam do loga!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Hej, ludzie, czy będzie ktoś miał coś przeciwko, jeśli będę rysowała komiksy z Młodymi Kleptomanami?

Nie tylko nikt nie będzie miał nic przeciwko, ale wręcz zachęcam, do tego nie tylko Ciebie. Patrząc jak postępują prace nad kreskówką, kto wie, czy ostatecznie projekt MK nie skończy właśnie jako komiks, bo niestety wydaje się, że porwaliśmy się z motyką na słońce Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Rysuj Kira! Gwiazdka :D Świetny pomysł.
Właściwie ostatecznie, jak pomysł z kreskówką by nie wypalił, to można zatrzymać się na rysunkowym, bądź wykonanym w programie graficznym komiksie. No to mamy plan B Robin :).
Ja tam nie mam ręki do grafiki komputerowej, ale jak już ujawnicie postacie, to kto wie, może zabiorę się za rysowanie komiksu? Sama jeszcze nie wiem, ale to, co planujecie, brzmi obiecująco... Ne mogę się doczekać, aż skończycie! Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Myślę, że najrozsądniej będzie pracować równolegle. Może zróbmy tak - pierwszy odcinek, spróbujemy dokończyć w formie kreskówki, bez ustalonego terminu. A póki go nie skończymy możemy kolejne realizować w formie komiksów. Pierwszy dodamy wtedy poza kolejnością, w późniejszym terminie. Kto jest za?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja też jestem za Robin :)

Połączony z 10.04.2012 15:36:11:
W ogóle, to na razie tylko szkicuje.
Gdybyście mi mogli powiedzieć, gdzie mieszkają, albo jak się nazywa miato... Bestia :P
Edytowane przez Kira dnia 2012-04-10, 15:36
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Też jestem za. Robin :) Chciałabym się w końcu wziąć za robotę, bo nie chcę, żebyście myśleli, że to olewam. Ale cały czas mam do odrobienia długie testy z ćwiczeniówki od polskiego. Zawsze coś mi popsuje plany..
Słuchawki z mikrofonem odzyskane, więc jbc, to mogę coś pomóc przy tym nagrywaniu Gwiazdka :D
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
rysuję szkice postaci. Kurcze, dlaczego największe problemy mam z chłopakami xP
Ale jakoś leci...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Bestia :P ja co ciekawe największy problem mam z Silentem Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Właśnie jak rysuję Silenta, to mi zawsze taki wredny, przemądrzały uśmieszek wychodzi, a to do niego nie pasuje Bestia ;)
DA to z sylwetką kłopot.
A Kira jest wybuchowa, a nie cicha i spokojna xP
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
XD No co ja poradzę, że dosłownie tak ją widzę (jeśli chodzi o MK)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie o to mi chodziło, po prostu źle mi wychodzi na obrazkach xD
wychodzi mi wybuchowa, zamiast cichej i spokojnej xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Heheh, spróbuj rysować po swojemu zobaczymy co z tego wyjdzie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Skończyłam szkice postaci Robin :)
I co to ma być!
Wszyscy mi wyszli od razu, a Silenta pół zeszytu rysowałam, aż mi się spodobał xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: