Zobacz temat
 
by Starhorse
Zapraszam na mojego bloga!
http://starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl/
Pierwsze 2 rozdziały na:
http://starfire-gwiazdka.bloog.pl/?ticaid=6e069
,,Who mount a horse,
then mount a wind".
Siema, jestem Starhorse. Zapraszam na mój blog:
starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl
W pasku menu masz opcję Fanstrefa > Katalog Stron, kliknij tam przycisk dodaj stronę czy jakoś tak i podaj tytuł opis i adres oraz obrazek bannera. Dzięki temu będziesz mogła dodawać powiadomienia o swoich notkach i blog będzie reklamowany na serwisie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Już się zabieram za lekturkę Gwiazdka ^^'
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
BTW zrobiłaś mały błąd, tak gdzie trzeba wpisać tytuł, wpisuje się tytuł bloga, a nie notki. Informacje o notkach dodaje się na stronie głównej, za pomocą przycisku powiadom o notce.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No tak... Jak zwykle musiałam coś sknocić...
,,Who mount a horse,
then mount a wind".
Siema, jestem Starhorse. Zapraszam na mój blog:
starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl
Możesz to w każdej chwili edytować, nie przejmuj się Robin :)
A tak w ogóle to cześć, Jinx jestem :>
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Nie przejmuj się, w nowych miejscach zawsze jest mały problem. Ale jak coś, to zawsze możesz nas prosić o pomoc Robin :) Myślę, że kogo byś się nie zapytała, wszyscy udzielą Ci pomocy z WIELKĄ ochotą Robin :) Gwiazdka ^^'
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Popieram, zresztą miałam już wcześniej przyjemność poznać ciebie jak i twojego bloga, który jest nader zwyczajny! Robin :)
Zgadzam się z gwiazdeczką Robin :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
A ja z wami obiema. Sama niedawno byłam nowa, więc wiem, jak to jest. W końcu jestem na tym serwisie dopiero od trzech miesięcy Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dziękuję! Bałam się, że nikt mnie nie zaakceptuje tutaj, bo naprawdę, jestem niezłą niedorajdą. Bardzo mi miło <3! Właśnie skończyłam pisać rozdział 5. Jak macie ochotę to zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam
,,Who mount a horse,
then mount a wind".
Siema, jestem Starhorse. Zapraszam na mój blog:
starfire-gwiazdkaa.blog.onet.pl
Wpadniemy, mozesz dodawać na serwisie powiadomienia o notkach. I oczywiscie, że cie zaakceptujemy, dlaczego nie? Robin :) Chętnie cie bliżej poznamy. Również pozdrawiam. Robin :)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Uwierz, ten serwis jest jedyny w swoim rodzaju. Takiego drugiego równie sympatycznego się nie znajdzie :>
Podpisuję się pod tym Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Przejdź do forum: