Zobacz temat
 
Kraje...
Co sądzicie o innych krajach ??? Gwiazdka ^^'
Hmm.. Zależy o jakich.
Anglia bardzo mi się podoba. zwiedzanie i historia... Coś niesamowitego!
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Polonia rządzi! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya! Booya!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Pewnie, ze rządzi Gwiazdka :D Booya!
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Ja zawsze chciałam pojechać do Francji i Egiptu Gwiazdka :D
Jeszcze fajna jest Francja, bo we wrześniu jadę do PARYŻA! (oszczędzę wam tych 'Booya!'Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja tez chcę !!! Zabierz mnie ze sobą Gwiazdka :D
Ja kiedyś musiałam zanieść kartkę jaka z moją koleżanką do pokoju nauczycielskiego i po drodze ją czytaliśmy i nauczyciele mieli w wakacje darmowy (chyba) wyjazd do Paryża
ja jadę do Bułgarii. Mam nadzieję, ze będzie fajnie.
Do Egiptu tez zawsze chciałam. A Francja? Hmm... Byłoby ciekawie. Robin :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Włochy *.* Nic dodać, nic ująć. ^.^

All hail Trigon
Byłam we Włoszech, w Vieste. Wakacje mojego zycia ;O
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
łał to fajnie miałaś Bestia ;)
Byłem w wielu europejskich krajach i naprawdę mi się spodobały Robin :) Niestety jest jedna, dość przykra prawda - Polska to jakieś małe zadupie na tle innych państw Bestia :P

Rodzinę mam "rozszerzoną" po całym świecie. Najwięcej zwiedziłem z moim wujkiem (jest kierowcą ciężarówki) i ostatnio byłem m.in. we Włoszech, Francji, Niemczech i Hiszpanii jak byłem mały niby też ;P Wizyt u sąsiadów Polski też nie zabrakło, a kiedyś pojechałem na wakacje do ciotki w Nowym Jorku Gwiazdka :D Opłaca się mieć dużą rodzinę z różnymi kulturami Booya!
Farciarz. Ja w całym życiu byłam tylko raz w Londynie, raz we Włoszech (zaliczając po drodze lotnisko w Berlinie) i raz w Czechach, przy okazji pobytu w górach na zielonej szkole. O Ameryce czy Azji mogę sobie pomarzyć, bo wszystkie te wyjazdy zawdzięczałam bogatszym członkom mojej rodziny, którzy po prostu zafundowali nam wakacje Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja zawsze chciałam polecieć do USA, myślę, że tam mają o wiele lepiej... Chcę zwyczajnie zobaczyć jak tam jest.
No i ciekawe co jest w Japonii... oprócz powodzi i trzęsień Ziemii...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ja w ostatnim roku fajną szkołę miałem, co chwilę jakieś wycieczki Gwiazdka :D Inna sprawa, że na większość nie jechałem Bestia :P Ale kilka zaliczyłem i było nieźle.
Przejdź do forum: