Zobacz temat
 
Teen Titans Go! - Tom 3
Tom 3 - "Do dzieła!"

Komiksy:
"Trzy, dwa, jeden, start!"
"Magia i łowy"
"Doktor Will i mister Couack"
"Pacnij, jeśli potrafisz!"
"Zgaduj, zgadula!"

Który komiks podobał wam się najbardziej?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Taa... Te komiksowe działy nigdy nie cieszyły się wielką popularnością. Bestia :P Komiksy ogółem przypadły mi do gustu jak na wydane dla dzieci od lat 6-10. Historie to nie wiadomo jak wielka rewelacja, ale mogą być. Jeśli ktoś jeszcze ich nie czytał może wziąć się za streszczenia, a później oglądanie jakiejś historii w specjalnej wideo-kategorii. Robin :)
A mozna kupic
Terra: jak chcesz kupić to najlepiej na Allegro. Ja zawsze tam kupuję komiksy i wiem, że można znaleźć ciekawe egzemplarze w przystępnych cenach. Co do trzytomowej serii TT, to jest to całkiem ciekawy dodatek do serialu i sądzę, że warto go przeczytać, jeśli tylko jesteś zainteresowana.
Tak jestem ale na allegro nie ma
Na Facebooku jest taka grupa zamknięta: Giełda Komiksów. Jeśli nie należysz, to wyślij zaproszenie. Można tam odkupić lub zamienić nawet najstarsze komiksy.
Przejdź do forum: