Zobacz temat
 
Wypalarnia weny
Widzę, że spodobał się mój tytuł xD
Lata mi po głowie ostatnio baletnica O.o Chyba znowu przedawkowałam "Księżniczkę Tutu"... Dziewczyna miała być chyba siostrzenicą mojego Xerka X.x Nosiła warkocz, niebieską sukienkę z szerokim, czerwonym pasem i baletki w tymże kolorze. Nie wiem, co mi strzeliło do łba O.o
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
A ja wymyśliłam kuzynkę Raven - Reawis xD Ma długie, jasnofioletowe włosy, fiołkowe oczy i karnację jak laleczka porcelanowa xD *.* Nosi błękitny strój. Jest żywiołowa i właściwie to charakterem przypomina Gwiazdeczkę, tyle, że jest sztraszliwie sprytna. Moce takie same, jak Rav xD
Druga postać to Leah. xD Przyśniła mi się kiedyś. Jest wzrostu Bestii, a nawet chyba mniejsza...Ma takie szarawe włosy (w które upięte w dwa kucyki i jeszcze do tego wplecione czerwone wstążki xD I jeszcze ma grzywkę na pół twarzy ; o) i opaloną cerę. Chodzi zgarbiona. Potrafi rzucać czerwonymi kulami energi i sprawiać, że kwiaty więdną xD (Chociaż podejrzewam, że to bardziej na jej widok XD)
I jest jeszcze taka Jennei, granatowo włosa, z czarnymi oczami. Ma jasnofioletową skórę i znaki czarne znaki nieskończoności namalowane na policzkach i ramionach. Jest zła i nieśmiertelna xD I jest kosmitką o.o

Uff...Wypaliłam, co miałam ^.^

EDIT : Nie. Jeszcze nie wypaliłam xD
Mam dwie siostry, bliźniaczki - Esperance i Florence. xD Mają ciemnobrązowe włosy, zielone, kocie oczy i błękitny kolor skóry. >.> Esperance jest ubrana na czarno i nosi biały, kwadratowy naszyjnik. Florence nosi ciemnozielony strój i czerwony naszyjnik. ^.^

Mam nadzieję, że już wypaliłam wszystko, bo mnie wena co chwila atakuje...-.-
Edytowane przez Meia dnia 2012-02-19, 21:48

All hail Trigon
Hahaha tytul tematu mnie powalił, świetny jest Hunt XD Ja generalnie nie mam tu nic do powiedzenia na razie XD Ale jak mnie cos najdzie to to "wypale" XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Oto moja świeżo wymyślona postać:
Wyszła z cienia. Ubrana w czerwoną koszulę, różową muszkę i zielony płaszcz wyglądała, jakby urwała się prosto z psychiatryka. Miała krótko strzyżone zielono-żółte włosy. Całą była zielona! Nawet jej skóra przybrała lekko zielonkawy odcień. Miała czerwone oczy, w których widać było szaleństwo. Usta umalowała jak klaun. Wyszczerzyła się, pokazując długie kły.
- Kim jesteś?
- Cellynee. Na pewno nie znasz tego imienia, bo sama je wymyśliłam. Wiesz może, co ono oznacza?
- Co?
- "Zielona".

A więc tak : Z charakteru Cel jest szalona, humorzasta i kapryśna. Ma po prostu fochy z przytupnięciem nóżką. Tak, tak...Jest wampirem. -.- Ale uparcie wmawia wszystkim, że jest kosmitką i urodziła się na jakiejś dziwnej planecie. Posiada jeden, jedyny magiczny talent : hipnozę.

All hail Trigon
Czakra_1_1 - Meia napisał(a):

Ale uparcie wmawia wszystkim, że jest kosmitką i urodziła się na jakiejś dziwnej planecie.


Widzę podobieństwo do mnie xD

Czy ja bym coś mogła wypalić? Z bohaterów raczej nie, bo wszyscy to moja rodzina xD z pomysłów... To chyba szynszyla niję, którego uparcie chciałam wcisnąć do kreskówki/komiksu x.X

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hm, a można tu zamieszczać jakieś nasze krótkie fragmenty opowiadań? xD Bo mam tego w cholerę, i tak się zastanawiam, czy dobrze zrozumiałam do czego wątek jest przeznaczony.
Czemu nie Milly Robin :) Ja też tego mam od groma na kompie (o TT to głównie jako AU) i nie mam pojęcia co z tym zrobić xD A wena mi musi wrócić. Bo wróci, prawda? *maślane oczka kota ze Shrek'a* Prawda?! xD

PS.: A moje pomysły na postacie gdzies mam zapisane na kompie. Muszę to cholerstwo znaleźć wśród gigabajtów śmieci xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Schat- jesteś jednym z moich mentorów Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Eee... *zbiera szczękę z podłogi* Że ja? *gleba na twarz* xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Mój pomysł na książkę, której nie będę pisać...

Kevin (a jakże inaczej mógł mieć na imię? XD) bezdomny sierota, mieszkający w lesie, pod mostem gdzie płynęła rzeka, ale już nie płynie. i pamięta starych a wszyscy w mieście nie lubią go, gdyż jest zwykłym śmieciem...
Chłopak zniszczony psychicznie i fizycznie. Wiadomo, brak czułości itd.
W domu nikt go nie chce. Domu dziecka nie ma, za mała miejscowość, a daleko do którejś z kolejnej...
Przeżywa perypetie. Napisałąm opowiadanie na tej podstawie pt. "Świąteczny smutek" Nauczyciele nawet się zadawalali, bo to było opko na konkurs... Ale... Nie ma sensu pisać tego dalej.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ale to nie musi być nic związanego z Tytanami, prawda? c:
Ja mam chyba z piętnaście rozdziałów opowiadania, które mam zamiar opublikować gdy Onet będzie już całkiem sprawny, czyli... no, czyli chyba nigdy D:
Przejdź do forum: