Zobacz temat
 
Po co te resety?
Gwiazdka ^^'
Dla mnie właśnie pierwszy reset bloga, który nastąpił już bardzo dawno, stał się przyczyną klęski -,- Kiedyś może nie umiałam pisać, ale pomysły miałam dobre. Z czasem jednak mi się znudziły, skończyły i wymyśliłam,że zacznę od nowa. Aż zaczęłam, potem znowu, potem jeszcze raz i w końcu mnie to wykończyło,że musiałam się wynieść z własnego bloga bo nie umiałam go ogarnąć. Trudno, mój błąd. Zawiesiłam bloga obecnie być może na bardzo długo, dlatego,że nie umiem już ogarnąć tego wszystkiego co się tam porobiło. Każde opowiadanie z innej beczki, nic się ze sobą nie łączy i nie wiąże. Mimo,że wiem że moje początki były bardzo kiepskie, trochę tęsknie za tamtymi czasami września 2009 roku, kiedy nie miałam takich problemów,że nie wiem o czym napisać w notce ;/

Ale niestety, stało się. Czasu nie cofnę, a raven-mlodzi-tytani, nie ogarnę w żaden sposób bo próbowałam od Świąt. Przegrałam i musiałam spakować manatki. Ale takie życie ;] Nie pierwszy i nie ostatni raz coś mi się nie powiodło.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Ale nie dziwię ci się, Nela. Pomysły z czasem zanikają. Ile ja ich miałam na początku "mojej kariery"? Tyle, ile wtedy weny - multum. Notki pojawiały się co parę dni, co tydzień, dwa. A teraz? Miesiąc przerwy lub dłużej. Ale nie ma tak. W piątek gromadzę siły na sobotę i zabieram się za kolejny rozdział Bestia :P.
Fajnie, czekam na notkę Bestia ;)

Co do Neli - nie zdążyłam poznać jej zbyt dobrze, ale rozumiem, że człowiekowi może skończyć się wena. Ile można pisać o tym samym? "Świat Jinx" jest moim pierwszym blogiem i na razie nie brakuje mi pomysłów. Ale kiedyś... może i ja decyduję się na reset. Chociaż na razie się na to nie zapowiada Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jeśli się chce pisać, zawsze znajdzie się pomysł o czym. To przez brak chęci brakuje pomysłów. Ja mimo, że cały czas piszę na jednym blogu, pomysły mam na pstryknięcie palcami, choć nie zawsze dobre. Teraz niestety nie mogę dodawać notek bo onet mnie nie chce wpuścić x.x. Reset zrobiłem, tylko dlatego, że dałem się ponieść fantazji, a teraz zaczynam od nowa i jestem zadowolony z obranego kierunku.
Ale to właśnie to, że lubię swoją postać i że mam satysfakcję, sprawia że wciąż mam o czym pisać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ostatnio coś troszkę za bardzo polubiłam Roe z TL- jak dla mnie, to najlepsza jej wersja (niż ta pschopatyczna z "Angels", kiedy miałam niezłą depresję). Wiecie, co się wczoraj stało- przeniosłam TL, wznowiłam "Angels".

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A ja dzisiaj robię rozeznanie w terenie. Ponieważ onet działa do dupy, a w kwietniu kolejna opłata za serwer, zastanawiam się nad zmianą hostingu na taki, który pozwoli nam tworzyć blogi na serwisie. Jeśli nie będzie to kosztować więcej niż jestem w stanie wyłożyć, to jeszcze w tym miesiącu się przeniesiemy. Najgorsze, że zamiast oszczędzać, wydaję na serwis coraz więcej :/.

Połączony z 02.03.2012 15:35:12:
Jeśli jednak się nie uda, przejdziemy na darmowy serwer, szkoda płacić kiedy nie trzeba, a ja już za dużo pieniędzy na to przeznaczam, nie mając za to nic w zamian.
Edytowane przez Silent dnia 2012-03-02, 15:35
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czyli... zakładanie stron WWW nie jest darmowe, tak jak blog? Wybaczcie, nie znam się -.- Naprawdę nie wiedziałam, że za to trzeba płacić Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Kurczę, ja też nie miałam pojęcia, że serwis jest płatny. To jeśli tylko jest możliwość, chyba lepiej czym prędzej przejść na darmowy serwer. Bo pieniędzy rzeczywiście szkoda. [przepraszam za kolejny offtop]
No, ja również nie miałam pojęcia.
Czyli... zakładanie stron WWW nie jest darmowe, tak jak blog? Wybaczcie, nie znam się -.- Naprawdę nie wiedziałam, że za to trzeba płacić Cyborg Cyborg :(


Są darmowe serwery i są płatne serwery, zależnie od tego jaką funkcjonalność i ilość odwiedzin trzeba utrzymywać, wybiera się odpowiedni serwer dla strony. W tej chwili płacę rocznie około 80 zł za serwer i 70 zł za adres, więc nie tak źle.
Jeśli miałbym udostępnić możliwość zakładania blogów na serwisie potrzebny byłby serwer z większym limitem transferu i z dostępem do innych funkcji niż serwer www i bazy danych.
Taki serwer kosztuje mniej więcej 70-120 zł, ale już nie rocznie a miesięcznie. A na to mnie niestety nie stać.

Kurczę, ja też nie miałam pojęcia, że serwis jest płatny. To jeśli tylko jest możliwość, chyba lepiej czym prędzej przejść na darmowy serwer. Bo pieniędzy rzeczywiście szkoda. [przepraszam za kolejny offtop]


Dla użytkowników nie jest płatny, tylko ja płacę za jego utrzymanie. Przejście na darmowy serwer zmieni tyle, że może trochę słabiej chodzić. Jeśli użytkownikom nie będzie to przeszkadzać, to bardzo chętnie zmienię serwer na darmowy. Być może blogi umożliwię w inny sposób. Mam jeszcze masę spraw do rozważenia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja jestem za przejściem na darmowy serwer. Nic nam się nie stanie, a moim zdaniem to nie fair, żebyś płacił za serwis, z którego my korzystamy za darmo.
I dziękuję za wyjaśnienie Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja jakiś czas temu zastanawiałam się nad dokończeniem tej serii i rozpoczęciem opowiadania od nowa. (Mowa oczywiście o Historowcu.) Ale ten temat na dobre mi wybił ten pomysł z głowy. xD Dziękuję.
Odnalazłam też powód mojego nieudolnego stylu pisania i staram się teraz z całych sił to poprawić.
Forsaken - Aż nie wiem co napisać. Nie wiedziałam, że masz takie zdanie o swoim blogu. o.O

I też jak najbardziej jestem za przejściem na darmowy serwer, jeśli moje zdanie się liczy. ; p

All hail Trigon
I bardzo dobrze. Wystarczy nam odejście Neli Cyborg :| mam nadzieję, że mimo to będzie odwiedzać serwis. Gwiazdka ^^'
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Każde zdanie się liczy i mam nadzieję, że więcej osób się wypowie. Mniejsza o to, że to trochę offtop.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Może i offtop, ale gdzieś trzeba przeprowadzić burzę mózgów Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dla użytkowników nie jest płatny, tylko ja płacę za jego utrzymanie. Przejście na darmowy serwer zmieni tyle, że może trochę słabiej chodzić. Jeśli użytkownikom nie będzie to przeszkadzać, to bardzo chętnie zmienię serwer na darmowy. Być może blogi umożliwię w inny sposób. Mam jeszcze masę spraw do rozważenia.




Wiem, wiem, że to nie my płacimy Bestia :P. Chodziło właśnie o to, jak to wyżej ująłeś. Z tymi blogami na serwisie, to dosyć dobry pomysł, ale jak już zostało powiedziane, szkoda kasy, a jakoś sobie poradzimy na tym onecie. Awarie wiecznie nie mogą przecież trwać. Robin :)
U mnie nie ma awarii. Ostatnio na potrzeby bloga (nie powiem, jakiego) musiałam zarejestrować się na onecie. Działa do dziś, i nic nie słyszałam o żadnej awarii...... Cyborg :|
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Właśnie Robin :)
Ja już któryś raz tak mam, że nie mogę się zalogować i to często po kilka tygodni trwa, aż nagle się da wejść.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: