Zobacz temat
 
Po co te resety?
W tym temacie chciałbym nawiązać do wszelkich resetów, zawieszania blogów i pisania historii od nowa. Ostatnio zauważyłem, że staje się to coraz częstsze i jest jedna podstawowa rzecz, której zrozumieć nie mogę. Moje pytanie to - po co? Ja sam miałem przez okres tych lat kilka blogów i starałem się je prowadzić możliwie jak najlepiej. Nie zawsze mi to wychodziło (przykład Robin Leader, czy dla osób z którymi znam się nieco dłużej przygody Asha Jenkinsa), ale nie traciłem chęci i pisałem dalej. Nie zakładając przy tym masy nowych blogów. U mnie głównym tematem na który piszę, zawsze były i będą Przygody Zwinnego. Tak się zaczęła moja przygoda z Tytanami i tak się pewnie zakończy (jeśli się zakończy Bestia ;)). Zmieniłem głównego bohatera, wygląd bloga i adres z kilka razy, ale w dłuższym okresie czasu było to dla dobra opowiadania. Kilka miesięcy temu sam się skusiłem na reset i póki co mam opublikowany jeden rozdział, a na kolejny jeszcze poczekamy - ale tak to jest. Nigdy regularnie nie pisałem. Natomiast do osób, które są w stanie robić to regularnie kieruję następne pytanie: nie lepiej jest skupić się na rozwijaniu jednej historii?

Czekam na odpowiedź. Robin :) Nie przyjmijcie tego jako ataku, jedynie próbę zrozumienia. Nie mam na myśli konkretnej osoby, ale myślę, że kilku z Was wie o czym mówię Bestia ;)
Chodzi o mnie xD.

Moje historie są (ty tego nie zauważyłeś, ale czytelnicy tak)... nudnawe. Taka Dea- jak o niej teraz myślę, to mi niedobrze. Lubię działać pod wpływem chwili, impulsu (często trudno mi to opanować), więc dlatego powstaje tyle nowych blogów. Już czuję, że falling-in-the-black to będzie niewypał, sisters i legendowiec trzymają się jeszcze dzięki Rach i Mii, 2razyk (oraz częstotliwość pisania Klary)- tragedia. Sam widzisz.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Popieram. Taki reset nie ma sensu. Nawet jeśli w trakcie pisania jednej historii wpadnie się na lepszy pomysł, po co zaczynać wszystko od początku? Lepiej tak pokierować wydarzeniami, żeby wpleść nowy pomysł do starej historii. sama mam z tym problem, ale nie na blogu, tylko podczas pisania opowiadań w realu. całą półkę mam zastawioną rozpoczętymi książkami, a tylko 2 % z nich jest dokończonych. To błędne koło.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja to przerabiam... ciągle xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wiem, taka mała słabość osób szajbniętych (mam na myśli siebie, m.in.)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dobry temat. Ja sama nie raz rozpoczynałam nową historię na moich blogach. A to za sprawą, ze nie byłam zdolna do kontynuacji starych, m. in. z braku pomysłów. Bo w kreskówce już chyba wszystko niemal zostało wykorzystane. No cóż, czasem wyobraźnia szwankuje, a czasem szaleje zanadto. No nic, teraz się podjęłam pewnych historii i będę je kontynuować dalej. Owszem, zmiany są potrzebne, no ale ludziska - umiar przede wszystkim! Bestia ;)
Sama parę razy (taa. parę) resetowałam bloga, zaczynałam historię od nowa. Czasem jak piszę jakiś rozdział, zastanawiam się co napisać bo mam totalną pustkę w głowię. A przychodzi mi jedna myśl - a może zacząć od nowa. No cóż, starać się trzeba dalej. Jak mamy zły dzień, nic nam się nie chcę, to najczęściej wtedy przychodzą nam do głowy takie głupie pomysły. Ale, jeśli mamy to robić. To tak jak wspomniał Zwinny, dla dobra opowiadania.
Zgadza się. Najważniejsze, to nie poddawać się i brnąć dalej, choćby przez błoto i bagna. W końcu dotrze się na stały ląd i.. kto wie? Może tam historia odnajdzie zakończenie?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja już moją jestem około 6 lat dalej niż na blogu xD (TL)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
!? Nie ogarniam tego, co napisałaś 0.o
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
No ja też zabardzo nie przyswajam xD
Forsaken napisał(a):

Moje historie są (ty tego nie zauważyłeś, ale czytelnicy tak)... nudnawe.

O.o czy właśnie powiedziałaś, że nie jestem czytelnikiem Twojego bloga? Mylisz się. Co prawda, nie jestem na bieżąco z każdą historią, a dodatkowo trochę chaosu w mojej głowie wprowadziły właśnie te resety i zmiany adresów, ale Twoje (i innych Bestia ;)) opowiadania czytam. Nie zawsze, ale kiedy się da to okazji nie przegapię.

PS. Wybaczcie, że nie zawsze komentuję. Czasem człowiekowi się nie chce Bestia :P a czasem po prostu zawadza Onet. Jeszcze inaczej jest kiedy dodaję komentarz, a robię to rzadko, więc proszę żebyście nie mieli mi tego za złe.
A ja uważam, że takie resety oznaczają głównie brak przywiązania to swoich postaci i pomysłów. Ja zresetowałem blog, bo od początku miało być to coś porządnego, co dało by przykład piszącym blogi o "7 ciąży Raven" Bestia :P.
Zresetowałem swój bo się zapędziłem i dałem ponieść fantazji. Teraz chcę zrobić to lepiej, ale nadal to będzie Silent i Tytani. Najważniejsze to zrobić dobrą postać, lub podstawę do dalszej fabuły. W kreskówce wcale nie wyczerpali tematu Tytanów, a wręcz przeciwnie, większość odcinków ma beznadziejną fabułę, a rzeczywiście ciekawych jest tylko kilka, bo główną atrakcją tej kreskówki są same postacie, a nie ich przygody. Dlatego moim zdaniem Tytani świetnie się nadają na postacie do Fanficów.
Uważam, że lepiej mieć jednego bloga i pisać go powoli i uważnie, niż trzy, w których codziennie pojawiają się notki.

Wkrótce sam ruszę dalej z opowiadaniem i Zwinnego też jakoś spróbuję zmotywować Bestia ;).

A reszcie życzę weny i radości ze swoich blogów.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zwinny- mam wiele toerii na ten temat xD

Sami przyznacie, że moje historie nie są tak wciągające jak u Jinx, notki tak ciekawe jak u Gwiazdki, tak fajnie napisane jak Rach... TL powstało, aby Arm i Roe mogli być razem -.- na tej podstawie ciągnę to opowiadanie, abym mogła w nim kogoś uśmiercić (igorujcie mnie dziś, bo znów mi odbija- na informatyce pracę o niebieskich krowach pisałam xD).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Niebieskich krowach? W życiu bym na to nie wpadła Bestia :P
Heh.. Dzięki Roe. I wcale nie, też tworzysz coś wyjątkowego. Lubimy twoje opowiadania ^ ^
Ja na razie mam historie zaplanowaną do pewnego momentu. Ale chyba na tym momencie sie skończy, no pomijając to, że moze mnie nagle oświecić. W sumie to przewiduje jeszcze dwie serie.
A Roe- lubimy twoje opowiadania, fajnie by było jakby ci sie udalo ciagnąć jedną historie cały czas XD
Edytowane przez Rilla dnia 2012-02-24, 21:34
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Popieram Rillę. For, Twoje historie wcale nie są nudne. Ale mówię Ci - z jednym blogiem jest mniej kłopotów, można skoncentrować się na jednej historii i to do niej przelewać wszystkie pomysły. Przy pięciu, sześciu blogach człowiekowi może najzwyczajniej w świecie zabraknąć weny... Cyborg :|

PS Dzięki, że uważasz moje notki za ciekawe. Ale zobaczysz - dopóki blog jest świeży, pomysłów mam mnóstwo. Ale prędzej czy później i moje historie zrobią się - jak to określiłaś - nudnawe. Gwiazdka ^^'
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Taa... jak moje historie są warte funta kłaków, to ja jestem primadonna. Przestańcie mnie tu czarować, wiem, w czym jestem dobra, a w czym nie.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dobra, no więc nasze pozytywne zdanie o tobie zostawiamy dla siebie wedle życzenia Gwiazdka :D
Przejdź do forum: