Zobacz temat
 
Programy do tworzenia muzyki
Hej wszystkim...chciałbym z wami porozmawiać o tym czy ktoś z was miał już do czynienia z programami do tworzenia utworów muzycznych...powiem tak...ja użytkowałem w życiu tylko i wyłącznie dwa programy...FL Studio i EJay...EJay'a użytkowałem już dość dawno...ale FL Studio pod względem ogarnioęcia się z porgramem jest dla początkujących dość trudny w obsłudze ale jak posiedzicie nad nim troszkę dłużej to zrozumiecie to i owo...ja natomiast jeśli chodzi o FL studio to stworzyłem parę nutek i mozna spokojnie nawet stwierdzić że pierwsze utwory wyszły mi dość słabo na początku użytkowania,ale gdy posiedziałem nad nim dosć sporo czasu to już nieco ogarniałem...ale niestety zdarzył mi się pewien incydent w związku z tym programem,otóż gdy skanowałem komputer bo strasznie mi mulił to antywirus wykrył w tym programie wirusa...a dokładniej to aż trzy Trojany,więc postanowiłem usunąć ze względu na komputer,bo gdybym pociągnął na tym programie troszkę dłużej to podejrzewam że kompa by mi spaliło,ale spokojna głowa...na torrentach są nawet niektóre wersje programów bez wirusa tylko trzeba umieć je odróżnić...i jeżeli ktoś chciałby ściągać ten program to mówię od razu że gdy ściągacie wersję online z crackiem to mówię z góry tak:NIGDY TAKIEJ WERSJI NIE SCIĄGAJCIE BO WIRUSÓW MOŻECIE SIĘ NABAWIC .;O

Dla tych którzy nie wiedzą jak wygląda ten program to prosze bardzo:http://www.youtub...JUhG4Zg1kE
Edytowane przez TheRedX dnia 2012-01-13, 15:59
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
FL Studio, jest relatywnie dla początkujących właśnie, jak uważasz, że on jest trudny to spróbuj sobie popracować na Rizonie - to jest trudny program. EJay, to raczej zabawka dla małych dzieci niż poważny program. Wracając do FL to masz w pakiecie Example z opisami. Pomijając to są na necie tutoriale. Inaczej się nie da nauczyć.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
no fakt ale...nigdy nie sądziłem że wersja online będzie mieć wirusy...dlatego od tamtej pory postanowiłem nie ściągać więcej FL Studio

Połączony z 14.09.2014 00:29:02:
Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Zapewne niektórzy z was zastanawiali się gdzie się podziewałem tyle czasu?? odpowiem na to pytanie...Musiałem przede wszystkim(jak na Otakowca przystało) ogarnąć kilka ciekawych tytułów Anime...ale ostatnio również zacząłem komponować własną muzykę...(tzn."twórczość własną"Bestia ;) w programie FL Studio 9... i skoro jestesmy już przy tym temacie to musze wam powiedzieć iż moja..."twórcza" kariera muzyczna zaczęła się nienajgorzej, szczerze powiem...ale mniejsza o to...chciałem wam pokazać mój nowo utworzony "bit" który sam wykombinowałem...
link znajdziecie poniżej:

http://soundcloud...014-demo-1

Jest to narazie tylko demo utworu, ale mam zamiar wypuścić jego pełną wersję już w październiku tego roku(UWAGA!!utwór jest inspirowany z dedykacją dla Polskiego fandomu Anime(i nie tylko)jak i również ma na celu(nieoficjalnie przynajmniej) przywitać nadchodzącą jesień. Robin :)
Edytowane przez TheRedX dnia 2014-09-14, 00:31
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Jestem hardcore. Ja tworzę dubstep w virtual dj.
Ooo...dobrze wiedzieć...ja tworzę bity pod "Hip-Hop/TRAP" i raczej w miarę dobrze mi to wychodzi...mam tu na myśli "twórczość kreatywną" Gwiazdka :D

Poza tym dubstepów się już wystarczająco nasłuchałem , że aż po prostu...no,szczerze...wychodzi mi bokiem...że tak to ujmęRobin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Czyli widzę, że artystów też mamy na tej stronie Robin :)

Ja komponuję metalowe piosenki w REAPERze. Najpierw układam perkusję w EzDrummer, potem dodaję trochę reverbu, później nagrywam gitarę i bas w Guitar Rig 5, a potem filtrowanie, modelowanie, itp. Robin :)
Przejdź do forum: