Zobacz temat
 
Gazeta TT
Dzięki. Ale bez offtopu Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ok, popieram kącik wrogów (chyba, że za dużo tych kącików) ;D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Hmm... No tyle wystarczy, jakby co, to dołożymy pózniej Bestia ;)

EDIT: teksty przysyłajcie do mnie na PW, a teraz ustalmy kolejność tego wszystkiego Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Teraz moje propozycje:

Raven - jak wspomnieliście, książki, zaklęcia, magiczne eliksiry. Ale też może coś o samym świecie Azarath [co prawda nie wiemy wiele, ale można tu przypisać jakieś wyobrażenia dot. tego miejsca]. Raven jest mroczna, więc może coś na temat mroku? Coś może o kulturze gotów? Takie nowinki. Jak sądzicie?

Robin - Tak, sztuki walki idą na pierwsze miejsce. Tu jak wspomnieliście - coś o gadżetach, można by też wtrącić też coś na temat podejścia do życia. Bo Robin bierze życie na poważnie.

Cybuś - wszystko co wymieniliście, czyli mechanika, coś na temat samochodzika Cybusia xD. Oprócz tego - komputery. Informatyka. Przecież Cybuś to nie tylko mechanik Robin :)

Star - Dokładnie. Kultura Tamaran, potrawy, dobre przykłady podaliście. Ale może też coś pod samą Gwiazdkę. Może świat mody, uroda i takie tam babskie rzeczy? Gwiazdka :D

Bestia - kawały, kawały i jeszcze raz kawały. Bestia :P Porady jak utrzymać optymistyczny humor, jak poprawić sobie samopoczucie w trudnych chwilach?


Tyle z mojej strony na obecną chwilę Gwiazdka :D
Co do BB- w necie jest mnóstwo różnych poradników na wesoło (przykłady w temacie "Moje skojarzenia"Bestia ;). To by można wrzucić.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pamiętajcie, że to przede wszystkim gazetka o tytanach, więc (moim zdaniem) nie ma większego sensu wpychać rzeczy "na siłę", bo szczerze mówiąc świat mody czy opisy samochodów, komiksów nie mają wiele wspólnego z TT. Według mnie trzeba skupić się na rzeczach związanych z Tytanami (ewentualnie serwisem i społecznością). Ale nie powinno się narzekać zanim się nie zobaczy efektu, więc się zamykam i z niecierpliwością czekam na pierwszy numer Robin :)
Powiedział co wiedział, choć nic nie zrobił Bestia :P Zamykać mordki i czekać na efekt, kotki. Ma ktoś coś już stworzone?

EDIT- Elf, nie mógłbyś w ankiecie na stronie głównej serwisu umieścić pytania o nazwę gazetki?
Edytowane przez For dnia 2012-01-12, 15:29

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jakbym się do czegoś mogła przydać, to mówić. A tak poza tym, to ciekawi mnie efekt końcowy XD
Jasne, że się przydasz! Każda para rąk potrzebna, bo El jest za leniwy Bestia :P!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Trzeba go zmotywować (złośliwym podpisem np. Bestia :P) XD
Uwierzcie, że gdybym mógł to bym się zgłosił. Niestety nie dysponuję odpowiednim czasem.

PS. Tymczasowo wstawiłem ankietę co do tytułu gazetki na stronę główną. Zapraszam do głosowania.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-01-12, 16:11
Tak, ja też cię kocham xD

Nie dziwcie się, ja tak mogę powiedzieć pierwszej lepszej osobie na ulicy xD

Co do tematu- kto co pisze? Ja mam parodię (które mi nie wychodzą) JJ wywiady, a reszta ?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja tam nie wiem, mogę robić cokolwiek XD
No to rób xD!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To powiedz co XD
Haha, możecie ze mną zrobić wywiad xDDD
możecie go zatytułować "Upadły nieudacznik - Nela prawdziwa historia 5-minutowej 'kariery' w blogowaniu"
xD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie przesadaj :3
Z tym wywiadem to dobry pomysł jest XD ale tytuł może jednak inny XD
Ja jak coś robię "kącik wrogów" i spróbuję zmyśloną sytuację chociaż jedną ^ ^

All hail Trigon
Ja bym jednak proponowała tytuł:
"Nela - świetna pisarka w historii blogowania"
Wywiad:
"-Dzień dobry! - Powiedziała jakaś baba "ZzzzZzzdzisława"
-wcale nie taki dobry
-aahah no to dobra
-co?
-pstro - nagły napad śmiechu ze strony Rach.
-Zacznijmy. Więc, pierwsze pytanie. Jak zainteresowałaś się tytanami?
-Obejrzałam w TV?
-Co cię skłoniło do założenia bloga.
-Nela.
-Aha, no to kolejne. Czy chcesz prowadzić swojego bloga?
-Tak.
-A jaką nosi nazwę?
-Może blog?? - patrzy jak głupia.
-A kto jest autorką?
-A kto go prowadzi?
-Ty
-No więc masz odpowiedź.
-A idź do diabła wariatko!"
Haha, ta tak sobie napisałam. Z nudów. Ee, to nie było na serio. Dobra, wracamy. Hmm...
Dobre, Rach xD

Ale prose- bez offtopu. Wybierzcie sobie, co chcecie. Ja mam parodię, która mi nie wychodzi -.-

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: