Zobacz temat
 
Gazeta TT
Ok.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ok, brzmi nieźle. Podoba mi się pomysł z cytatami z Tytanów. Chętnie się pośmieję, zwłaszcza z komentarzy Raven na zachowanie Bestii/Gwiazdki ;D
Zastanawiam się tylko, czym ja mogłabym się zająć.
(moja działka to rysowanie/pisanie - lubię wymyślać opowiadania)
Właściwie, moglibyśmy wymyślać dowcipy o Tytanach i stworzyć w naszej gazecie "Kącik Bestii" (albo podobnie), gdzie zamieszczalibyśmy te kawały Bestia ;)
Co o tym myślicie, Tytani?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Świetny pomysł Jinx. Jeśli będziesz na siłach się tym zająć na spółę z innym użytkownikiem może być ciekawie.

Ja mogę się zająć Titans in real. Mam trochę takich obrazków w zakładkach i w ulubionych na DA. Jakoś to tak ładnie posklejam by tworzyło jedną stronę np.: 4-5 obrazków żeby nie przesadzać i jak się gazeta zacznie sklejać sama w sobie to prześlę.

Mogę również zająć się poszukiwaniem i wycinaniem śmiesznych cytatów.

Do Top Listy też się zgłaszam ale w tym to musiałoby być z kilka osób, bo wiecie, różne gusty, gusta i guściki... (me gusta kapusta xD )
Edytowane przez Schatten dnia 2012-01-07, 23:06


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Umówcie się co do długości tekstów i stron w gazetce. Poproszę też o jeszcze kilka informacji:

Toplista - według jakiej kategorii?
Kącik Bestii - coś podobnego prowadziła za swoich czasów Aiko i jest spory potencjał Gwiazdka :D Na początek nie powinno być za dużo pracy, ale czy nie myślicie też o innych kącikach, np. Cyborga, Raven, Robina, Gwiazdki?

Jako, że jesteśmy demokratycznym krajem, proponuję przeprowadzić głosowanie co do tytułu gazetki. Z tego co się orientuję nie został jeszcze wybrany.
No właśnie dlatego wspomniałam o tobie. Nie mógłbyś umieścić tego w ankiecie czy coś Bestia ;)?

Kącik Raven- hmm... Ja bym tu wrzuciła... Może... Nie wiem... Nie mam pojęcia xD
Kącik Robina- ojjj... Dobra, ja odpadam. Nic dziś nie wymyślę.

Jinx- Nie zajęłabyś się wyglądem?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kącik Raven mógłby być np. o książkach. Byłyby tam zamieszczane jakieś cytaty...
Kącik Robina byłby o gadżetach, tej jego broni...
(Pierwsze co wpadło mi do głowy na kącik Robcia był żel do włosów XDD Dobra...Już się zamykam.)
W kąciku Cyborga mogłyby być hm....Projekt wieży T? Opisy sali treningowej, salonu, pokoi itp.
W kąciku Bestii byłyby, jak już było wspomniane, różne kawały.
A co do kącika Gwiazdki to nie mam zielonego pojęcia. Fani Starfire niech się wypowiedzą. xD

Co wy na to? Bestia ;)

EDIT : Kącik Ravenki mógłby być też o zaklęciach wymyślanych przez użytkowników Gwiazdka :D
Edytowane przez Meia dnia 2012-01-08, 14:41

All hail Trigon
Mei- niezłe. Co do Star- tradycje z Tamaranu itp.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To u Rav stanęło na książkach czy na zaklęciach?
A co do zaklęć : Przy tym mogą być też eliksiry. XD

(Rozwaliło mnie zdanie, które przed chwilą napisałam. Na całe szczęście - skasowałam. XD Cioci Mie odbija -.-'' Jak zawsze...)

Roe - Tak! I np. przepisy kulinarne Tamaran. (Czy tylko mi nasuwa się na myśl Gwiazdka z musztardą? XD)

PS. Roe, w linkach wpisałaś adres : sisters-and-the-titans. XD Legendowiec się myli? x.x

All hail Trigon
NomxD bywa Mei, ja cię muszę natychmiastowo od wampirów. Zaczynasz wariować -.-

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmmm... Co do wyglądu, to problemem może być to, że jestem cienka jeśli chodzi o grafikę komputerową. W trosce o wygląd naszej gazetki powierzyłabym to komuś bardziej doświadczonemu Bestia ;)
Co do kącika Bestii - cieszę się, że podoba się wam mój pomysł. Myślę, że mogłabym spróbować wyłapać z odcinków TT jakieś zabawne dialogi. Jest tylko jeden problem - na moim komputerze nijak nie chce działać MegaVideo, a wszystkie odcinki TT po polsku, jakie znalazłam, nie działają Cyborg :(
Jak rozwiążę ten problem, chętnie pomogę Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Co do Kącika Gwiazdki, nie tylko Meia pomyślała o musztardzie ;-D
Rzeczywiście, tam będziemy mieli pole do popisu. Jak wpadnie mi do głowy jakiś, no nie wiem, przepis Gwiazdki na muffinki z doblumgfgnaka albo coś w ten deseń, dam znać xD

Robcio-Hopcio >>> broń, opis gadżetów, itp.
Ravi >>> zaklęcia, eliksiry, spis trucizn przygotowany zawczasu do przetestowania na Bestii itp.
Cyborg>>> schemat wieży tytanów (jak ktoś bystry już zauważył), OPIS JEGO UKOCHANEGO AUTKA!!!

Oprócz tego mam taki pomysł, że by przy każdym Tytanie napisać jego opinie na temat przyjaciół (przykład - przy Robinie jego komentarze na temat zachowania Bestia ;) , Gwiazdka :] , Raven :-/ & 8P)

Co o tym myślicie?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Fajny pomysł. Można by właśnie wyłapać jakieś cytaty z odc. + opinie napisane "własnymi"...(no znaczy się słowami tak jakby danego Tytana, ale...Łoj-tam! Mam nadzieję, że każdy łapie o co chodzi) słowami.

Co do Cybcia : Mogłyby być też propozycje użytkowników na hm..."ulepszenie" tego auta. No i oczywiście projekty naszego majsterkowicza : D

Co do Ravenki : Do przetestowania na Bestii? xDD Od razu mi się nasunęło na myśl takie mroczne laboratorium i Rav w stroju szalonego naukowca XDD

Co do Gwiazdeńki : Przepisy *.* Taa...Tamarańskie. Już to sobie wyobrażam:
Sposób przygotowania : xxx i xxx pokroić laserami, po czym wstawić do
...Piekarnika? Ja bym to zastąpiła jakimś MEGA-SUPER urządzeniem XDD
No, ale wstawić Tam-Gdzie-Się-Wstawia-Na-Tamaranie-Tee...Jedzenie
i...eee...Dobra. Wyobraźnia mi siada -.-''

Co do Robina : Gadżety! + Propozycje nowych.

Co do Bestii : Cytaty będą git. Ale można też wygrzebać coś z innych stron internetowych, w razie jakby zabrakło o_o''

Co do...A nie. To już chyba wszyscy Tytani.

O! A co wy na to, żeby stworzyć "Kącik wrogów" tzn. demoniczne plany,
naszych najulubieńszych anty-dobroczyńców? : D

PS. Kącik wrogów jbc bym wzięła na siebie. : D
Edytowane przez Meia dnia 2012-01-09, 19:29

All hail Trigon
Dla mnie pomysł z gazetką świetny Bestia ;)

Jeśli chodzi o kąciki :

Cyborg - można byłoby tu napisać o samochodach (marki itd.) lub grach komputerowych Gwiazdka ^^'

Raven - jak najbardziej zgadzam się z powyższymi postami. Nic dodać nic ując Bestia ;)

Robin - jak wyżej wspomniane gadżety i może jeszcze coś o sztukach walki ?

Gwiazdka - przepisy jak najbardziej, lecz tamarańskie? Jest to oryginalne ale boje się, że po kilku wydaniach gazetki może zabraknąć pomysłów. Bo ja naprawdę nie mogę sobie wyobrazić żadnego przepisów Tamaranian xD

Bestia - Cytaty/ Dowcipy - to będzie świetna dawka humoru Bestia :P można tu byłoby jeszcze dołączyć opisy mang, komiksów, anime. Co wy na to ?
Misery:
Rob: Sztuki walki! To jest to!
Star : Jeśli zabraknie przepisów Tamarańskich, to przejdziemy do tradycji, a jak tradycji zabraknie to...Będziemy improwizować xD Tylko nie wiem jeszcze jak -.-''
BB Robin :Opisy komiksów? Chyba myślę, że mogłoby się udać...Fajny pomysł.
Cyb : To tu jest sporo propozycji - Projekt wieży, autko Cyborga, te twoje pomysły o samochodach i o grach komputerowych...Podsumowanie - Cyborg to jest po prostu superowy Tytan! xD

A ja wciąż pytam, czy wypaliłby "Kącik wrogów". XDD

All hail Trigon
Kącik- pewna nie jestem. Wszystkie pomysły co do Tytanów- super! To co? Kto wchodzi, kto nie wychodzi, zaczynamy już?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kącik Raven - zaklęcia, cytaty z odcinku, książki itp.
Gwiazdka - można by było nieco o kulturze, mianowicie jedzenie jak i jej ulubione potrawy ziemskie (musztarda xD)
Robin - gadżety, sztuki walki i może trochę coś z Batmanem lub o jego rodzicach
Cyborg - proponuję o samochodach, mechanice i o jego zainteresowaniach w tej dziedzinie.
BB - no cóż, może jakieś komiksy i gry komputerowe, bioniczna małpa która wchłonęła ciało Robcia XDD
Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No, jak coś mi do głowy wpadnie to napiszę.
Ok. Ja już mam parodię, tylko trzeba ją trochę podrasować Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Powodzenia! xD
Przejdź do forum: