Zobacz temat
 
Gazeta TT
Czyli że jest nas mniej więcej... 3?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja też mogę swoich parę groszy dorzucić do gazetki, np. jakieś zmyślone newsy z Jump City, albo coś podobnego Gwiazdka :D Wyobraźnię mam bogatą Bestia ;)
Czyli 4? Nawet nieźle, możemy sobie dać radę.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Lista pomysłów Elfika:
- ciekawostki i newsy z TT
- być może jakieś zmyślone sensacje o Tytanach lub parodie śmiesznych sytuacji z serwisu
- krótko i zwięźle na temat produkcji/ komiksów z DC
- wywiadu z członkami serwisu na różne tematy

Kto co bierze ^.^?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ok, popieram Rachel Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ło kurde... Cza się było nie odzywać w Shoutboks'ie xD Rohkea podłapała moją paplaninę i teraz jest burza mózgów xD

Okey, koniec offtopu wracam do tematu.
Co do tytułu naszej gazetki. Taki jaki zaproponował Zwin.. och pardon... Elfik xD
"Titans Gazette"
kojarzy mi się z japońskim zespołem "The Gazette" (który poniekąd uwielbiam) ale bardzo mi się spodobał tytuł zarzucony przez Silenta.

Do gazetki wrzuciłabym też rubrykę ze śmiesznymi dialogami bądź pojedynczymi cytatami wyciętymi z odcinków, opowiadań czy fanfików i komiksów. Jako takie "uzupełnienie" gazetki i znajdowało by się to na jej końcu.

Można byłoby tez dodać coś co znajduje się w realnych gazetach, np.: w gazetce z mojego LO jest Top lista hitów muzycznych, filmowych i książkowych. Zwykle też jest tak, że owa gazetka z LO jest cała poświęcona danemu tematowi (mam jeden egzemplarz poświęcony w całości Halloween).

Oraz mój kolejny durny pomysł, czyli by w każdym wydaniu, jeden lub dwóch użytkowników napisało opis swojego wymarzonego odc. TT (czyli co chciałby by się wydarzyło, jakie postacie się w nim pojawiły, itp, itd.)

Jeszcze jedno. Można byłoby umieścić rubrykę pt.: "Titans in real" gdzie dodawalibyśmy cosplay'e z konwentów fanów TT, które znajdują się np.: na serwisie Deviantart.com

Uff... Jak na razie, to tyle z mojej strony. Jak coś mi jeszcze wpadnie do łepetyny, to napiszę, ale jak na razie, pomysły się wyczerpały Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Macie już ustalony jakiś termin rozpoczęcia prac?
Jest nas 4. Nie

Schatt- niezłe Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A z Schatten to już nie 5? Bestia ;) W takim razie proponowałbym zgrać się i stworzyć "szkielet" wyglądu. Później mogłybyście brać się za pisanie, a osoba, która dobrze radzi sobie z grafiką skomponuje całą resztę.
Miłoby było, gdybyś pomógł Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Roe ale żeś się uwzięła na naszego Elfickiego Księcia xD

O! Tak mi teraz wpadło. W każdym numerze gazety mogło by się znaleźć po jednej (może być więcej) parodii naszych wymyślonych i tych prawdziwych postaci TT czy ogólnie ze świata DC. (Ja bym nawet radziła w pierwszym wydaniu tak na otwarcie, sparodiować wyżej wymienionego księcia... Bestia :P I to jeszcze żeby to zrobiła Roe na dodatek Bestia :P )


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Schatten... Nie to, żeby coś, ale... Sprowadzasz wieki ciemności na jego Królestwo xD

Ok, mamy z 5 osób, pasowałoby zabrać się za pisanie. To... Kto co pisze ^.^?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja czasami mogłabym się jakimiś parodiami zająć XD
Albo zmyślonymi sytuacjami.
Do wyboru do koloru. A pisać będę wtedy, kiedy mi odwali XD (W tym stanie mam największą wenę -.-''Bestia ;)

All hail Trigon
Mii- tobie zawsze odwala. Ty i ja to ta sama krew (hah... Dlaczego przypomina mi to "Ater Ferox", wie ktoś xD?)

Czyli że mogę liczyć na 6 uczestniczkę : )?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No a jak! XD

All hail Trigon
Świetnie. Piszecie już coś ^.^ xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
hm... w sumie, gdyby dłużej się zastanowić, to mogę wziąć te wywiady. Tylko w jaki sposób mają być przeprowadzane? Czy na forum zostanie założony specjalny temat na to?
P.S. do gazetki można też dodać "złotą myśl tygodnia", czyli jakieś śmieszne teksty Tytanów, albo z forum ^.^
JJ- przez PW. Dzięki, że się tym zajmiesz

Jestem dziwna. Nie ma jak to na kolacje zrzerać sos do sałatek w proszku xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Lista pomysłów Elfika:
- ciekawostki i newsy z TT
- być może jakieś zmyślone sensacje o Tytanach lub parodie śmiesznych sytuacji z serwisu
- krótko i zwięźle na temat produkcji/ komiksów z DC
- wywiadu z członkami serwisu na różne tematy

Moje pomysły:
- recenzja blogów
- te idiotyczne wywody, tylko pod troszkę inną nazwą xF

Inne pomysły:
- złota myśl tygodnia
- Titans in Real
- Wymarzony odcinek
- Top lista

Jestem za pomysłem JJ "Jump City News".
EDIT: Zabieram pierwszą parodię. Pomysł Schatt już rozkwitł w mojej głowie. Elfito- idziesz na pierwszy ogień Bestia :P
Edytowane przez For dnia 2012-01-07, 20:56

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To ja zabieram się za pisanie zmyślonych sytuacji : D

All hail Trigon
Przejdź do forum: