Zobacz temat
 
Gazeta TT
Heh, proszę o więcej szczegółów w kwestii "idiotycznych wywodów" Gwiazdka :D Na początek chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać. Ewentualnie później mogę wskoczyć do tego "programu" Bestia ;)
Nazwa mówi sama za siebie- podsumowanie na wesoło pracy Adminów, co się ciekawego wydarzyło, parę zabawnych sytuacji z serwisu idt.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A więc pora uzbierać chętnych.
Można by też przyjmować materiały od użytkowników, którzy nie będą w gazetce.

Czas zbierać, ale jak?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Znaleźć, zachęcić... Trochę rzucić światło na ten temat... Najważniejsze to duża ilość opinii. Wraz z nimi znajdą się i chętni.

Jak coś mógłbym podrzucić linka do tego tematu w newsie.
Chętnie ;-)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ok, przy następnej okazji dorzucę w newsie kilka słów o gazetce.

PS. Możesz próbować znaleźć chętnych przez PW.
NIe chce mi się aż tyle pisać xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W takim razie Roe się denerwuje i ja się dołączę nieco do tej akcji. Hmm, pomyślmy. Ma to być opowiadanie, ale konkretnie o czym? Powiedzcie a postaram się pomóc.
Eee... Kochanie, to ma być gazetaa...? xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Gazeta boże XD No ale o czym, pomogę!
Ok, powiem Wam kilka rzeczy z doświadczenia (pracowałem kiedyś w gazecie):
- do składania polecam Worda(jak wspomniał Zwinny), lub najlepiej Corel Graphic Draw,
- nie ustalajcie terminów, bo wszystko polegnie,
- forma wydawania - najlepiej pliki PDF wrzucane na serwis,
- nikogo nie rekrutujcie, dajcie wszystkim swobodę pisania na dowolne tematy,
- jedna osoba musiałaby zebrać potem materiały i złożyć je w całość.
Tyle ode mnie, niestety nie dam rady Wam w tym pomóc bezpośrednio, ale może od czasu do czasu coś napiszę, czy narysuję Robin :)

Moja propozycja tytułu - "Jump City Quarterly".
Edytowane przez Silent dnia 2011-12-30, 22:37
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dzięki za rady, na pewno się przydadzą :*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmmm... Na czym sprawa stanęła?
Ogólnie, o pomysł mi się podoba. Może i nie będę mogła regularnie pisać do gazetki, ale myślę, że dodanie czegoś raz na jakiś czas nie powinno być problemem Bestia ;)
Podoba mi się tytuł Silenta, z wykorzystaniem "Jump City". Może jedynie zmieniłabym "Quarterly" na coś innego, le to tylko sugestia. Jest OK =)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
No, w końcu ktoś Bestia ;)!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeśli chodzi o tytuł to proponuję "Jump City News". Co wy na to? Bestia ;)
Jest sporo propozycji tytułów, tak mniej więcej wiadomo co tam będzie...Co jest jeszcze potrzebne? : ) Jak coś to ja się na to piszę! XD (Ogólnie na pomoc w gazecie xD Bo do pisania to nie wiem czy się nadam o.o)

All hail Trigon
No to na razie są trzy osoby. Z tytułem pomęczę Elficusia, a teraz szukam osób chętnych. Kto się pisze?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tytuł "Jump City News"... Jestem za Bestia :P
Jakby co, jestem ostatnio kapkę zabiegana, ale mogę pomóc Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Tytuł proponuję:
"Jump City News"
"Titans together" skądś znam, ale wlazłam na tłumacza i... no XD
"Jump City Light"

Co do pisania, wątpię abym mogła tu w czymś pomóc aczkolwiek jeśli czas pozwoli z chęcią tu coś wyskrobię.
Przejdź do forum: