Zobacz temat
 
Gazeta TT
Ja mogę zrobić wywiad ze Zwinnym ! Proszę Bestia :P!!! To będzie najlepsza parodia na świecie Gwiazdka :D
- Skąd jesteś?
- Nie powiem.
-Jak masz na imię?
-Nie powiem.
-Ile masz lat?
-Nie powiem.
-Dlaczego bałeś się posłać zdjęcie?
-Nie powiem.
-Co cię skłoniło do pisania bloga?
-Nie powiem.
-W jaki sposób zainteresowałeś się Tytanami?
-Nie powiem.
-Czemu masz taką dziką ksywkę?
-Bo mam.

achhh Gwiazdka :D już czuje ten smak wywiadu z 'Elfikiem' Gwiazdka :D!
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Pękam ze śmiechu. XD
BTW na nic nie mogę wpaść z tą gazetą. Wiem! Zróbmy pamiętniki tytanów, każdy będzie zapisywał jakiś fragment!
(czytaj niżej...)
Ale tak serio, nie słuchajcie mnie dziś xD
Ale że parodię? XD trzeba by to zgłosić do pani Rohkei, ona tu ustala co i jak XD
Róbcie, co chcecie Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Roe - Ale ty tu dowodzisz!

All hail Trigon
Wiem Bestia :P

Ja robię parodię (na razie), JJ wywiady, a reszta bierze resztę Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jako, że pojawiają się dziwne pomysły, daję notkę moich praw autorskich:

Bez mojej pisemnej zgody nie pozwalam na wykorzystywanie MJZeta ani postaci z nim jakkolwiek związanych w celu publikowania absurdalnych wywiadów.

To tyle z mojej strony. Niestosowanie się do powyższych zasad surowo karalne! Bestia :P

Co do gazetki: Roe przestań mnie na PW zadręczać Bestia :P
Ja cię nie zadręczam. Ja proszę.

Co do zasad- moźesz być pewny, że się do nich nie zastosuję Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zanim zadasz kolejne pytanie: nie Roe, nie zgłaszam się. I nie proś bo to nic nie da Bestia :P

Chciałem poinformować, że głosowanie do tytułu gazetki na stronie głównej kończy się w środę. Chociaż i tak mamy już zwycięską nazwę Robin :)
Ja na razie mogę poszukać jakichś dowcipów, ale to zajmie 5 minut - jest dużo kawałów w sieci Bestia ;)
Jeszcze pomyślę i spróbuję coś dodać od siebie, ale nie wiem, czy dam radę od razu - jest dużo pracy w szkole Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Znamy to. Ale damy radę Bestia ;) ja przerabiam parodię ^.^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Postaram się, ale na razie koncentruję się na teście z WOS-u (masakra) i kartkówce z chemii (atomy!!!)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ankieta została zakończona, tak więc gazetka nazywać się będzie "Jump City News".
Wyobraźni sobie, że wiemy Bestia :P, dobra, zacznijmy cos robić! Kto wszystko zbiera?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To tak dla celów informacyjnych, nie każdy użytkownik serwisu śledzi ankietę (czy brał w niej udział) więc zawsze lepiej o tym napisać. A przy okazji - piszę się wyobraź Bestia :P

Co do tych prac do gazetki, kto ma już coś zrobione, a kto dopiero robi? I na kiedy przewidujecie termin publikacji? Wiem, że mnie proszono o dołączenie i wtedy odrzuciłem propozycję, ale następne tygodnie mam na luzie, w przyszłym miesiącu są ferie, więc może znalazłbym czas na skrobnięcie czegoś. Robin :)
Rohkea, weź powiedz w czym mogę pomóc, bo osobnej pracy raczej nie przygotuję :3
Milly- w mojej parodi. Wychodzi mi koszmar

Elfick- ile razy mówiłam, że przez cały czas pisze z iPoda, który mi lubi pozamieniać słowa? I nie, nie potrzebujemy cię. Co mnie obchodzi, że masz teraz wolne? A ja na przykład ściągłam sobie kolejne piosenki Skilletów- i co z tego? Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pf... jak nie to nie. Przecież nie będę się prosił o pisanie w waszej gazetce, więc żeby nie było- nie proś mnie więcej Bestia :P
Sugerujesz coś, Jedynaczko... ?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Roe, proszę nie denerwuj się aż tak!
Przejdź do forum: