Zobacz temat
Czy chciałbyś, aby na serwisie powstała gazeta TT?
Jasne! Jasne! 70%[14 głosów]
Może być fajnie Może być fajnie 30%[6 głosów]
Nie, nie warto Nie, nie warto 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 20
 
Gazeta TT
Elfik Zwinny pozwolił mi założyć i rozbudować temat o pomyśle Schatten, do którego przykleiła się setka moich nowych pomysłów ^.^

Mianowicie chodzi o stworzenie gazety Tytanów
Tytuł: do ustalenia
O czym to cuś będzie: według mnie- o wszystkim; forum, Tytanach etc.
Rubryki: w mojej głowie za dużo tego, muszę to przeglądnąć i wybrać najlepsze
Wygląd:... Eee... To pytanie to raczej nie do mnie xD

Pisaliby go użytkownicy serwisu. Zrobiłoby się rekrurację, bo 100 osób to raczej do pisania czegoś takiedo to nie bardzo x.x

Teraz wy! Co, jak, gdzie, kiedy, co byście chcieli...

PS. Osobiście w rekrutację wrobiłabym Elfika xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Fajny pomysł, tylko trzeba by było raczej zebrać większość użytkowników Robin :)
Zgadzam się z Rachels Raven :-/
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Super! Jeśli dobrze zrozumiałam Roe, to pisali by go użytkownicy tak? No to całkiem fajnie.
Nom. Nie tylko redakcja będzie zbierać laury xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pewnie tak XD
Nie offtopować, tylko wrzucać pomysły. Albo wykombinuję to sama i dopiero będzie mogiła xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie wiem nawet co podrzucić. Hmm, może najpierw jak będzie brzmiał tytuł?
Dobrze. Ma ktoś coś oprócz "News of Superheros" xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W mojej głowie zawitała nazwa "Titans Gazette", a co do rekrutacji - ja na razie trzymam się z boku Bestia :P
aa boski pomysł ;D
Elfi- I tak cię w to wrobię, Tata jest po mojej stronie xD

W sumie, niezły pomysł.

Rubryki- aktualności, ze świata DC... I?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mógłbym poprosić o aktualną listę rubryk mających pojawiać się w tej gazetce? Robin :)
Ty myślisz, że ja to wymyśliłam xD? Tzn. Wymyśliłam, ale nie wiem, jak ująć ^.^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dobra, to ja podam swoją listę propozycji:
- ciekawostki i newsy z TT
- być może jakieś zmyślone sensacje o Tytanach lub parodie śmiesznych sytuacji z serwisu
- krótko i zwięźle na temat produkcji/ komiksów z DC
- wywiadu z członkami serwisu na różne tematy

Aha i jeszcze pytanie - w jakiej formie będzie to prowadzone? Udostępniane za pomocą jakiegoś programu, bloga czy jak?
Zwalacie na mnie za dużo programu do myślenia. W sumie fajnie by było, gdyby to wyglądało jak normalna gazeta. Z tym trzeba zwrócić się do Silenta.

Propozycje niezłe, ale ja dorzuciłabym coś takiego jak recenzje blogów- i w każdym numerze blog kogo innego Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeśli normalna gazeta to myślę, że i bez Silenta sobie poradzimy. Są niezłe opcje dostępne chociażby w samym Wordzie, a ktoś nawet średnio utalentowany w grafice, może stworzyć jakieś tło, dodać zdjęcia itd. Reszta to tekst w paincie i tyle Robin :)

A recenzje blogów niezłe Robin :)
Bestia ;)

Myślałam też nad podsumowaniem dnia/tygodnia/miesiąca itd.
Co ile by się ukazywała?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeśli chodzi o tytuł wpadłem też na "Titans World". Co do tego podsumowania d/t/m - o co dokładniej chodzi?

Moim zdaniem gazetę najlepiej prowadzić regularnie. Na pewno nie codziennie. Sam myślę, że najlepiej jest prowadzić ją raz na tydzień, lub dwa, trzy razy na miesiąc. Zresztą zależy to od ilości chętnych. Póki co ja się na to nie piszę, a ogółem - Schatten, ty (jeśli dobrze zrozumiałem) i kto jeszcze?
JAK TO SIĘ NIE PISZESZ?!?!

Jak na razie to właściwie tylko chyba ja xF

Podsumowanie- moje/czyjeś idiotyczne wywody xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: