Zobacz temat
 
Zgadnij : Kogo parodiujemy?
Heh, można tę postać zombie'm określić xD
Teraz to mnie zaintrygowałaś. Chyba pójdę to oglądać Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
To będzie ten tamten glut, co go wiem, ale nie wiem jak się nazywa. No wiecie, no ten tamten xD!



Długo nad tym myślałam (ani minuty xD)...

Wydaje jej się, że jest gorsza od Raven, a jednocześnie wkurza ją gadanie tytanki: "Jestem końcem świata", bo uważa takie gadki za bardzo egoistyczne. Tak naprawdę to biedna, zagubiona dziewczynka z super mocami i krzywą fryzurą. Najchętniej ukryłaby się w wieży i czekała na swojego księcia, który porusza się wyłącznie piechotą. Pokazywała się w Tytanach częściej niż Terra i nienawidzi MR, bo tańczyła freestyle i przez to jest bardziej cool niż ona.
Edytowane przez For dnia 2012-07-30, 11:50

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jedynie co mi przychodzi na myśl to Terra...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Nie do końca. BB przecież potrafi latać, a włosy Terry są prawie idealnie proste Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Gwiazdka też nie pasuje... Bo ma włosy idealnie proste... ;/
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
To postać raczej epizodyczna, ale miała jeden odcinek w całości dla siebie.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pomyślmy, kto mieszka by w wierzy...
Kometa? Niet...
Żądło... Też może być...

Dalej nie pamiętam z dziewczyn... A może to nie dziewczyna? ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Dziewczyna która tak naprawdę nie posiada wieży

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kicia! <lol2>
Albo... O... Jinx ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
W końcu xD! Tak, chodziło o Jinx.


Niech następna osoba parodiuje

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ponura, nie lubi innych... Potrafi latać... Gdy jest zazdrosna, potrafi być niebezpieczna.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Argent, Star albo Rav?

Wydaje mu się, że skoro umie wyszczerzyć się krzywo do lustra, to jest Wrzechmocny i trzeba mu bić pokłony. Ma na pieńku z prawdziwą Tytanką oraz dziewczyną ze wspólnego fanficka. Ogólnie jakiś taki chory na umyśle, śni mu się, że jest wielki, fajny i niepokonany, podczas gdy stosunkowo to jest idiotą, idzie go rozbroić kopniakiem z podwójnego salta i półobrotu, a jedyne, co ma fajne to kapelusz. Nie potrafi go jednak upilnować i dziewczyna z fanficka oraz ta prawdziwa Tytanka w kółko mu go zabierają.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Chodziło o Star...

A co do ciebie to myślę, że to Bestia, choć mogę się mylić.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Nope. Zgadywać, zgadywać!

Meio, wysil mózgownicę, bo ty to wiesz Bestia :P!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mambo?
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
To się nie pisze Mumbo? W każdym razie, brawo Robin :)!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeeeee ^ ^

Wstrętna kiciura, która myśli, że wszystko może (mam nadzieję, że nic nie pomyliłam) ^ ^ z TT oczywiście ;>
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Kitty... a jak z fanficków, to Goth Girl xD.

Szalone coś o szarych oczach, czasami grobowej minie. Właśnie rozwala nam urodzinowy bal w opowiadaniu xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czy to Rohkea?
Przejdź do forum: