Zobacz temat
 
Zgadnij : Kogo parodiujemy?
Obstawiam Slade'a.

Jeśli Zone Reality zainteresowałoby się tą postacią, szanse na to, że pojawiła by się ona w programie "Niewyjaśnione Tajemnice" byłyby bardzo ogromne. Równie dobrze mogłaby prowadzić jakiś znany teleturniej, w którym toczy się walka o kasę. Najlepszym byłby: 'Grasz, czy nie grasz?'. Z jego sierści można by było zrobić sporą ilość futrzanych ciuszków. Lubi nosić stylową biżuterię np. czerwony kamień na szyi, który wykupił w ostatniej chwili w Aparcie. Wie, że w świecidełkach czuje się bardzo trendy.
BB?

Powtarzam pytanie, bo Gwiazdka nie zgadła Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To nie ta kategoria. Tu mówimy o Wybuchowym Zorro xD

Trygoonnn...?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ŁA! Sorry! Pomyliłam sobie ze "Zgadnij kto to!" xD
Nie Trygon. To postać epizodyczna.
Atlas xD?

Powtarzam

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For: RedX?
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Nie. Powtarzam

EDIT: a, tak. To Red xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Gwiazdeczka - Wiem, kto to, ale zapomniałam, jak się nazywa...Ten...Adonis? o.o

All hail Trigon
Taka jest sweetaśna, że jej odbija. Mogłaby zostać "Goth Girl" roku 2064. Tańczyła frrestyle, przez co ręce i nogi jej się wydłużyły. Kocha pomiatać innymi, byłaby idealna na żonę dla Sladea

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie, nie zgadliście. Podpowiedź - postać z odcinka 22. [za dużo mówię..-.-]

For, Madame Rouge? ;d
Za proste x
Terra xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Terra pojawia się tam na moment, a tak wgl - nie jest pokryta sierścią i nie nosi amuletów Bestia :P
Nie wiem, nie oglądałam xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja wiedziałam od początku! MISTRZ GRY! Z odcinka Winner Take All!

Połączony z 09.03.2012 13:28:02:
Jego życiową ambicją poza odkryciem Australii jest zaśpiewanie swojemu koledze z drużyny poniższej piosenki

"Ładne oko masz
Komu je dasz?
Takie ładne oko,
Takie ładne oko"


Uwielbia wskakiwać na pół ludzi, pół roboty. Oprócz tego charakteryzuje się ciemnotą umysłową. Mógłby zarobić miliony na poradniku "Jak wkurzyć bliźniego w mniej niż pięć minut", ale na nieszczęście jest dyslektykiem. Zazdrosny o oko kolegi, swoje własne oczy zasłonił okularami przeciwsłonecznymi z Biedronki (LETNIA WYPRZEDAŻ!TYLKO 2,99!).

Zgaduj, zgadula! xD
Edytowane przez Jinx dnia 2012-03-09, 13:28
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dokładnie! Brawa dla ciebie Jinx :*

Czy to nie jest Billy Numerek? Wnioskuję po fragmencie "Uwielbia wskakiwać na pół ludzi, pół roboty." Gwiazdka :D


Z całą pewnością chętnie wcieliłaby się w rolę tarocistki Danuty [RavenTT - możesz się teraz śmiać xD] na kanale EzoTV, którego, jak wynika z ankiety, nie ma większość ankietowanych. Zmarszczki tej staruszki, pryszcze i twarzowe bąble to obrany cel wszystkich dermatologów. Nie lubi myć zębów. Sądzi, że spróchniałe są teraz na topie. Ulubionym jej zajęciem jest wskrzeszanie zielonych, zgluciałych potworów i wysyłanie śmiertelników do swych domów poprzez portale. Pytanie: Kto to jest?
Bingo! Billy!

Nie mam bladego pojęcia. Nie pamiętam kogoś takiego :@

Połączony z 09.03.2012 19:02:56:
Z jakiego odcinka?
Edytowane przez Jinx dnia 2012-03-09, 19:02
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
41 Bestia :P [Za dużo mówię... xD]
A, tego akurat nie oglądałam :F
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
[To odcinek o Cybusiu, tak nawiasem Gwiazdka :D]
Tak wiem, Cyborg Barbarzyńca. Nazwa mnie odstrasza Cyborg :|
Nie przypuszczałam, że w tym odcinku występuje jakiś zombie międzywymiarowy *.*
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Przejdź do forum: