Zobacz temat
 
Ulubione postacie
Hi! Tu popiszemy sobie o naszych ulubionych bohaterach z serwisowych blogów. I żeby nie było: chodzi o blogi, które piszą ludzie z serwisu, Elficku < znacząco patrzy w stronę niewiele kumającego Zwinnego>. Proszę o troszkie dłuższe wypowiedzi, najlepiej odrazu z argumentami.

Przykład, żeby potem nie było:
Os.1: Bardzo lubię Elfią Księżniczkę Zwinnego, ponieważ ma cukierkową twarz

(sorry, ale to silniejsze ode mnie x.x)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dopiero teraz zauważyłam ten temat xDD Lubię Blossom, ponieważ jest to bardzo oryginalna postać z nieszablonową historią i...Fajnie wygląda XDD

All hail Trigon
Lubię Rohke, ponieważ jest nieco podobna do naszej serwisowej For i to mi się podoba!
...??

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For też ma mroczne moce? XDD

All hail Trigon
For ma wyobraźnię. To gorsze niż jakakolwiek moc xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Każdy ma wyobraźnię. Zależy tylko, jak rozwiniętą. xP Dobra. Wróćmy do tematu XD

Lubię Snow z bloga Huntress, ponieważ to mądra kotka i gra w szachy. I mówi. ^.^

All hail Trigon
Nie znam. Muszę wszystko przeczytać Gwiazdka ^^'

Poker face- jakiego tematu ja jeszcze NIE założyłam xD?

Ja tam lubię... Jinx z bloga Jinx xP. Obie są dziwne, nieobliczlne i lekko szurnięte ;P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Odpowiem na Twoje pytanie : nie założyłaś jeszcze tematu o słoniach i żyrafach ;p

All hail Trigon
Mei, jesteś dla mnie za miła Gwiazdka :D. Dziękuję.
Ja lubię twoją Isabell, świetnie przedstawiasz jej moce Robin :).
Oprócz tego cenię postać Milly i także Jinx, zwłaszcza za te włamy do Windowsa 98! XD
LEKKO? ja jestem szurnięta LEKKO!? For, ty chyba sobie żartujesz. Jeszcze nie widziałaś mnie naćpanej powietrzem !!!

Połączony z 18.03.2012 22:37:18:
Postacie? Hmm, ostatnio spodobały mi się:
- Groza z bloga Huntress
- Marionette Meii (For urwie mi głowę - Aris kojarzy mi się z Robin Hoodem xD)
- Gwiazdeczka Gwiazdeczki Robin :)
- Roe For (to trochę dziwnie brzmi, ale dobra...)
I... szlag, zapomniałam Bestia :P
Edytowane przez Jinx dnia 2012-03-18, 22:37
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
O tak Jinx jest boska, jedna i druga!Bestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Jinxi, Aris ma być do niego podobna Bestia :P ja ją nawwet specjalnie w czasie do niego przenosiłam xD

O której Roe mówicie- aniołkowej, z MF, Teen Liders czy jakiejś innej xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A żebym to ja wiedziała? Ni wiem xD Rohke jak Rohke Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ostatnio zaczełam wielbić Grozę (jest po prostu niesamowita)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: