Zobacz temat
 
I właśnie dlatego nie daje mi się dojść do kompa xD
HAy!
TAk tak, dopadłam kompa brata! Ktoś ostatnio (ze 2 miesiące temu xD) męczył mnie o to, abym pokazała Wam, co narysowałam na kompie. Moja praca wygląda tak:

pu.i.wp.pl/k,Njg2NTk0NTUsNTA0MjgwNzc=,f,ocka_7L_big.jpg

Czekam na krytykę.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ładne oczka Robin :)
fajne Bestia ;)
Nie dołujcie mnie, są okropne x.x

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
*.* Mówię, że ładne bo sama bym takich w życiu nie zrobiła.
To jest na paintcie? Biję ci pokłony! X.X
Tylko ten nos trochę mały. XD
Podziwiam cię kobieto! Gdybym ja weszła w jakiś program z zamiarem zrobienia czegoś takiego, to...Szkoda gadać! XD
Te brwi są tak fajnie równo zrobione! XD

(Tak. Wiem. Ale co ja poradzę, że w tej chwili mam bardziej optymistyczne nastawienie do świata? XD)

All hail Trigon
Na kompie w mojej informatycznej w szkole mam ładniejsze, te są na szybko. Czekam na krytykę, nie na pochwały Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Krytyka : Nos mały. O! xD

All hail Trigon
A to dużo xD. Tak wgl. byłaś ostatnio na naszym blogu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ładnie;* Bardzo ładnie;* Oczka śliczne, nie mogę Ci niczego zarzucić bo to jest świetne! Sama bym tak nie narysowała.
Oj tam, oj tam Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Moja nowa praca jest na 2 razy k- Dea i oczęta

http://2razyk.blo...ndex.html#

Połączony z 09.03.2012 20:29:00:
No i trzeba wiać, skończyłam wrzucać nowe prace na DA: http://aris-carme...ntart.com/
Edytowane przez For dnia 2012-03-09, 20:29

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hip-hip Huraaaaaaaaa! Gwiazdka :D

Prace są świetne. Wszystkie. A Kiduś w szczególności :>
Oklaski, proszę państwa!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Flash to ci wyszedł fenomenalnie. Wielki podziw. To samo mogę śmiało stwierdzić o Raven. Ty na serio masz talent!
Prześwietne! To jest po prostu niesamowite.. ; ** SzacunGwiazdka :D
To mnie zmobilizowało do dodania moich rysunków - postaram się coś przedstawić ;O

Szykujcie zgniłe jaja i pomidory -.-
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
TAk sobie dziś przeglądałam Wasze blogi, głównie Star i Silenta... z lekka mnie zaczęła zazdrość zżerać i postanowiłam znów narysować oczy xD MAm jakiegoś świra na tym punkcie xD.

http://aris-carme...-329135116

Jakież przerażone spojrzenie xD. A, może nadal sobie coś porysuję... a potem ruszę się zadania odrobić... xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
NiezleBestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
fajne Bestia ;)
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Kiedyś ty to dodała i dlaczego ja nic o tych oczach nie wiedziałam?! Jak na painta to fajne. : D

All hail Trigon
Ładne te oczka, rzeczywiście masz na ich punkcie świra Gwiazdka :D.
Tak od siebie powiem, że przy pracach w większym rozmiarze często lubię modyfikować oczy w gimpie. W sensie, że cieniować, rozmazywać kolory, eksperymentować ze światłem etc.. Jeśli masz czas i do dyspozycji gimpa - polecam (broń Boże nie zmuszam) tego typu rozrywkę, myślę, że ciekawie wyszłyby Ci oczy w takim wydaniu Gwiazdka :D.
Przejdź do forum: