Zobacz temat
 
Zniszcz marzenie
Po długiej i wyczerpującej walce o pizze oboje odkrywamy, że zdążyła spleśnieć T_T.

Znajduję sztabkę złota!
XDDDDD.
Ha! ty się lepiej przyznaj do porażki a nie gadaj o pleśni XD
no i co to robisz?! XD pizza się zmarnowała xD
________________________________________________________

Sprzedajesz sztabkę i dostajesz za nie sporo kasy , po czym idziesz do sklepu kupić nowy komputer i zatrzymują cię za posiadanie i płacenie nielegalnymi pieniądzami ;P.


Wygrywam w milionerach xD!

Okazuje się, że to tylko sen i przez resztę dnia masz focha na cały świat.

Dowiaduje się, ze odziedziczyłem posiadłość na hawajach! Gwiazdka :D
Jest w takim stanie, że kiedy chcesz do niej wejść i przekręcasz klamkę, cała się wali (na Ciebie Gwiazdka :D)

Na Ziemi ląduje UFO Booya!

Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Udomowiony Flaming Około-afrykański Bestia :P (ha ha tego się nie spodziewałaś!)

Znajduję dowód na to, że biblia kłamie! oO (bez urazy tylko taki zmyślony przykład)
(Oż ty, zaskoczyłeś mnie Bestia :P)

I w tym samym dniu ten dowód okazuje się kłamstwem Gwiazdka :]

Koło domu budują mi basen! Booya!
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Tyle,że woda w kanałach ma lepszy zapach niż ta w tym basenie po otwarciu XD.

Zmieniam sobie imię XD! (znaczy to jest przykład do gry xD, a w realu również by się przydało XD)
...Na jeszcze gorsze niż masz teraz Bestia :P

Dostaję się do wymarzonego liceum (Gwiazdka ^^',)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Oj nie da się mieć gorszego , uwierz mi XD..

W twoim wymarzonym liceum nikt cię nie lubi i nie radzisz sobie z nauką xD Gwiazdka :D


Znajduję na ulicy portfel w którym jest 500 złotych Robin :)
Idziesz z tym do sklepu, kupujesz coś a tam okazuje się, że to fałszywki ;>

mój demotywator znajduje się na głównej Gwiazdka :D -> www.demotywatory.pl
Okazuje się, że to błąd serwera Gwiazdka :]

Znajduję stronę, z której można pobrać mangę "Vampire, vampire" Gwiazdka :]
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Kiedy chcesz ją pobrać masz zwiechę programu pobierającego, który potem ci się kasuje. Bestia :P

Wyjeżdżam w środku roku szkolnego do Francji i nie ma mnie 2 miesiące co oznacza 0 nauki podczas gdy inni mają testy Robin :) Bestia :P
Robin :)Robin :)Robin :)
We Francji musisz chodzić do szkoły i też zaliczać testy (w dodatku po francusku) Bestia :P

Spotykam wampira Hibikiego z "Vampire Vampire" (boszsz, jak ja uwielbiam tą mangę Booya!)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Przy spotkaniu wampir nie wytrzymuje i cię gryzieee XDDD
aaa xD


Spadam z 10 piętra w bloku i nic mi nie jest xD Robin :)
Moonlady jedno z Twoich marzeń akurat łatwo spełnić Bestia :P Są takie strony... A wracając do tematu:

Ale wstając potykasz się o krawężnik i łamiesz nogę. Bestia :P

Po premierze DC Universe Online wszyscy dostajemy darmową możliwość na dożywotnią grę! Gwiazdka :D (aż żal by rujnować to marzenie nie?)
Silent, akurat to marzenie spełniłam wczoraj i "Vampire Vampire" jest już na moim kompie Gwiazdka :D
A twoje marzenie, rzeczywiście, aż żal rujnować Bestia :P

Owszem, dostajemy taką możliwość, pod warunkiem, że jesteśmy kosmitami Gwiazdka :D

Okazuje się, że TT istnieją naprawdę Robin :) Też aż żal niszczyć takie fajne marzonko... Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Nooo XDD
żal , więc nie niszczę XD.
Bestia :P
Ha ale ja zniszczę XD okazuje się, że: Robin to chłopak z gimnazjum, nie potrafi się bić, a do tego ma irokeza ;> Raven sprzedaje kebaby, w wolnych chwilach hoduje tulipany, Bestia chodzi jeszcze do przedszkola i nie potrafi panować zbyt dobrze nad swoimi mocami (często zmienia się w małże), Cyborg jest biznesmenem i nie ma czasu na jakieś-tam-ratowanie-świata i w ogóle nie ma czasu na nic innego poza interesami, Gwiazdka ma amnezję i nie pamięta nawet jak się nazywa. Mam nadzieję, że wystarczająco zniszczyłam marzenie. Chociaż istnieją to już nie przypominają dawnych bohaterów ;]

No to moje marzenie mieć już magistra Gwiazdka :D
( moje też, tyle,że mam 14 lat, no ale cóż ;P, myślę jakieś dobrę 2 lata nad czym czy pojde kiedyś na studia xD)

A i nie niszczę marzenia, mieć magistra xD
Tego marzenia nawet niszczyć nie trzeba, ale spróbuję:

Masz już magistra... Magistra technik konserwacji powierzchni płaskich Bestia :P

Dostaję dożywotni zapas chrupek!
Przejdź do forum: