Zobacz temat
 
Zniszcz marzenie
Ci konsultanci są zbyt kompetentni i po jednym dniu wylatują z pracy Bestia :P

(Lav, nie zniszczyłaś mi marzenia Booya! nie poszłam do szkoły XD)

Kupuję sobie czarnego kota Robin :)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Nie zniszczę tego marzenia, bo aż szkoda, a i ja mam czarną koteczkę więc rozumiem doskonale twoje marzenie Robin :) Zamiast zniszczyć zmienię je odrobinę. Nie kupujesz kota, ale bierzesz ze schroniska Robin :)
Taka dygresja: ja swoją Tulę (kicię) wzięłam od sąsiadów, bo nie obchodzą ich własne zwierzaki, wędrują głodne po osiedlu, a poprzednie psy zamarzły na mrozie Cyborg :( Rodzeństwa Tuleczki niestety pewnie już nie ma Cyborg :( dlatego cieszę się, że przynajmniej ją uratowałam Robin :)

No dobra dość o kotach ;] Moje marzenie to umieć rysować w stylu anime ;D

Ta.. silent dzięki za dobicie xD
IceTea, nie potrafie zniszczyć tego marzenia Gwiazdka :D nie wiem jak Bestia :P
Tego ja ci nie zniszczę Bestia :P Bo lubię rysować anime (a przynajmniej coś anime-podobnego) Bestia :P I się wciąż uczę Robin :)

Pozdrów ode mnie Tulę

Moje marzenie: serwis ma kilka tysięcy użytkowników, a my jesteśmy modami Gwiazdka :D
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Użytkownicy robią wojne, moderatorzy nie wyrabiają i tak rozwala się cały serwis Robin :)
Noc zastąpiła dzień Bestia :P
Twoje marzenie to moja rzeczywistość oO, mam w sumie jeden pomysł, jak je zniszczyć:
Niestety rotacja Ziemi wokół własnej Osi ustaje i na naszej półkuli nastaje nieskończony dzień. Co gorsza klimat na Ziemi ulega dramatycznym zmianom i wkrótce druga półkula skrywa się gigantycznymi lodowymi pokrywami, zaś nasza wciąż osuszana jałowieje, a następnie wzrasta aktywność wulkaniczna i wszystko zamienia się w piekło. Ostatecznie i tak wszyscy giniemy. XD (Optymistycznie nie?)

Wszystkim ludziom wyrastają skrzydła!
które nie latają i tylko przeszkadzają

mój króli jest nieśmiertelny
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Będzie nieśmiertelny ale w niebie ^^
1 w nocy to pora obiadowa xD
Skoro po północy jemy obiad, to w dzień śpimy. Ale jest tak jasno, ze nikt nie może usnąć, wszyscy chodzą źli i niewyspani, aż w końcu przywracamy normalną porę obiadową (czyli o 1 po południu)

Umiem manipulować czasem Gwiazdka :]
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
i tyyyyjesz i tyyjesz do ogromnych rozmiarów

kupuje sobie różowe soczewki kontaktowe
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Przez to nabawiasz się daltonizmu i wpadasz pod auto na skrzyżowaniu ze światłami

Nie muszę zdawać matury i od razu po liceum ide na wymarzone studia Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ho ho co za marzenie XD chociaż myślę, że to dobry pomysł, ale jako, że zadaniem jest niszczyć marzenia to zabieram się za nie ;> A więc idziesz na studia, ale po nich obowiązkowe jest liceum i matura! ;>

Moje marzenie to, żeby w tym tygodniu nie było babki od łaciny Gwiazdka :D
zapomij ;p Bedzie na 100 % i zrobi wam taką kartówke ,że sie sie nie pozbieracie XD

chce wyjechać na Floryde
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
a florydy już nie ma...

chce dostać prace
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
zabrakło posady dla ciebie ;p

chce mieć niebieski pokój
dostajesz cały oczojebnie czerwony a błękit jest tak jasny że prawie biały
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
a marzenie?
Gwiazdka ^^' nuu a marzenie?
Lav ucichła, to ja zacznę Bestia :P

Wygrywam w Lotku Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Lokujesz pieniądze w banku na procenty, a tu okazuję się, że bank obrabowano ;]

Jutro będzie słonecznie i ciepło Gwiazdka :D
Przejdź do forum: