Zobacz temat
 
DC Nation
Co jak co, byle nie żadne Chibi Titans, Tytani to DC a nie Murakami i już.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hej! Nazwa "Chibi" nie jest pedalska Bestia ;) Chociaż takie TinyTitans faktycznie jest lepszą nazwą.

I od chibi proszę się odczepić! One są słodkie i idealne do rysowania na nudnej lekcji!
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ogółem myślę, że dzięki takiej małej serii Tytani mogą powrócić na szczyt. Co prawda to ciągle w charakterze chibi, ale pokazuje, że zainteresowanie TT nie ustaje. Być może Warner Bros zdecyduje się w przyszłości na nowy serial o tytanach. Ciągle nierozstrzygnięta zostaje sprawa następcy Smallville, a już jakiś czas temu kilku ważnych ludzi powiedziało, że są szanse na nowe animacje z tytanami w roli głównej czy pobocznej. Robin :)
Chibi to to samo co tiny i mini, więc czemu nazywać amerykańską kreskówkę japońskim odpowiednikiem słowa, które brzmi podobnie w ich własnym języku Bestia :P. Mieszaniu kultury amerykańskiej i japońskiej mówię stanowcze nie.
@Zwinny - dokładnie, jestem podobnego zdania.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
piąte seria nie sprawia problemu jak ktoś zna angielski, w razie czego mogłabym komuś wysłać tłumaczenie, bo na tych kodach się nie znam Robin :) A co do Chibi TT jestem tak szczęśliwa, że chyba zaraz skonstruuje machinę czasu albo podwale jedną czasmowi, żeby mieć już ten marzec 2012 Gwiazdka :D
http://oczami-raven.blog.onet.pl/
republika.pl/blog_gj_4606790/7350070/sz/buttera.jpg
Hah, dobry pomysł. Gdyby jeszcze był realny, prawda? Gwiazdka :D
http://www.youtub...1Ak7ZMIh74

Jeśli Was interesuje - niedawno wypuszczono krótki klip w którym widać jak wyglądać będą bohaterowie innej miniserii. Jak dla mnie żenada - no wygląd to wygląd, ale chociaż głosy mogliby dać porządne... Kolejne coś dla dzieciaków.
xD Joker jest boski (Joker, prawda?)!! Normalnie idiotyzm, ale chociaż trochę humor mi się poprawił Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A mi się podoba, jak będą w tym dobre gagi będę za. Nie wszystko musi być na poważnie. Robin :)

Połączony z 04.03.2012 14:42:58:
No pierwsze premiery już za nami, więc czas powiedzieć, co o tym myślicie. Kto nie oglądał może zajrzeć do działu Wideo - http://titansgo.p...php?cat=12.

Wczoraj zaprezentowane zostały pierwsze odcinki serii Plastic Man i Superhero Short od Aardman Animations. Już teraz możecie je obejrzeć w dziale wideo.
Edytowane przez Silent dnia 2012-03-04, 16:00
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Te całe DC Shorts, jak dla mnie wypadły nie najlepiej. Plastic Man jest jeszcze całkiem, całkiem, ale te kreskówki od Aardman Animations to kompletny bezsens. Dobra, wiem, pewnie się na tym nie znam, to pewnie jest przeznaczone dla młodszych itp. Niestety nie umiem zmienić swojego zdania na ten temat. Jedynym plusem może być tu humor, ale nic poza tym.

Żałuję bardzo, że nie było tytanów. Jak wszyscy tutaj strasznie na nich czekałam, no ale cóż, musimy poczekać jeszcze tydzień... Boję się jednak o to jak wypadnie ta mini seria, bo nie chcę oglądać jakichś "wypocin" zrobionych tylko dla zapchania czasu w DC Nation.

Pozostaje tylko nowy odcinek Young Justice, który był naprawdę świetny. Mój niepohamowany entuzjazm do tej kreskówki można pewnie też wytłumaczyć tym, że tak długo czekałam na nowy epizod, a to tylko zaostrzyło mój "apetyt".

Nie mogę się już doczekać następnej soboty Gwiazdka :D
Czemu narzekacie na mojego kochanego Jokerka? Idiotyzm, bo idiotyzm, ale sięgnął już takiego dna, że da się z tego śmiać. Taki Robin- stoi sierota i wygląda, jakby go coś rozjechało- i już się można śmiać ;P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak Robin jest the best Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja niestety przegapiłem premierę, ale już zabieram się za nadrabianie Robin :) Jutro o 16 kolejny odcinek YJ i wreszcie pierwsze New TT Gwiazdka :D Kto ogląda na żywo?
JA!

Szlag, właśnie sobie przypomniałam, że o tej porze nie będzie mnie w domu Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
<jupi> ! Muszę sobie ustawić przypomnienie, bo skleroza mnie zapewne odwiedzi Gwiazdka :D
Tak bym chciała móc tu wejść jutro o 16 Cyborg :( *z drżącą wargą*
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Patrzcie zupełnie zapomniałem o premierze XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
W ostatnim czasie na wielu stronach pojawiły się przypuszczenia, że Teen Titans Go! i Beware The Batman, które w następnym roku wejdą w skład DC Nation, mogą "wyprzeć" Young Justice, a więc zakończyć cały serial. Są to póki co plotki i raczej szanse na to są małe. Wszystkie seriale znajdą swoje miejsce.
Przejdź do forum: