Zobacz temat
 
DC Nation
O dziękuję bardzo, na bank się przyda Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tylko czy te transkrypty to nie coś jedynie w formie skróconego scenariusza?
Transkrypt zazwyczaj powinien obejmować całość. Tak czy inaczej sprawdzimy jak będziemy pracować nad tłumaczeniem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To ja poczekam ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
również:*
Ogółem jeśli uporam się z problemami, "niespodzianką" (Silent wiesz o co chodzi) i kilkoma innymi sprawami (nauka, artykuły, czas) to mogę się wziąć za same tłumaczenie. Raczej znajomość języka większych problemów mi nie sprawi, a jak coś to zawsze translator może pomóc.

PS. Jeśli można to proszę o pisanie dłuższych wypowiedzi, bo przykładowo samo "również" niewiele do rozmowy wnosi Bestia ;)
Ciekawa jestem co to ta "niespodzianka". Sądzę, iż szybko uporasz się z nauką, artykułami etc. Na tłumaczenie możemy sobie poczekać, ważne, aby ktoś nam to kiedykolwiek załatwił Bestia ;)
Dowiesz się w swoim czasie Robin :) Póki co nic nie mówię.
A Silentowi powiedziałeś! Ok, poczekam nie więcej niż tydzień XD
Bo ogółem był to pomysł Silenta Bestia :P A czekać długo nie będziesz musiała Robin :) Ale wróćmy do tematu.
Dobrze, zatem poczekam : )
Mówi się, że niedługo wyjdzie kolejny klip dla chibi TT Robin :)
Bestia :P Nienawidzę japonizowania amerykańskich kreskówek. Nie mogli iść po prostu z nazwą Tiny Titans? Chibi Titans brzmi pedalsko.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ta nazwa jeszcze nie została potwierdzona, tylko kilka stron jej użyło Bestia :P
A według mnie to fajna sprawa z tym całym japonizowaniem. Pewnie dlatego ,że jestem fanką anime i postacie z gigantycznymi oczami nie są mi obce.
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Można powiedzieć, że ja też jestem fanem, ale mieszanie amerykańskiej i japońskiej kultury to spore przegięcie. Amerykanie wbrew powszechnej opinii mają się czym pochwalić, jeśli chodzi o animacje i komiksy, a Japończycy robią z tego najczęściej masówkę, więc wybaczcie, ale jeśli miałbym oglądać jedne to wybrał bym bez namysłu amerykańskie. A wierzcie mi lub nie nie ma na serwisie osoby, która obejrzała więcej anime niż ja (z czego nie do końca jestem dumny Bestia :P).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tiny Titans zresztą lepiej by brzmiało. W końcu Teen Titans = TT, Tiny Titans = TT, więc lepiej nazwa będzie się wtedy kojarzyć z nasza kreskówką.
Tiny Titans zdecydowanie! Zgadzam się z tobą Gwiazdeczko: )
A dla mnie przypadek Tiny Titans = Teen Titans = TT nie pasuje Bestia :P Wolę jak się odróżnia kreskówki skrótami.
Każdy ma inne poglądy. (;
Przejdź do forum: