Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Będę pisać opowiadania.

Co zrobisz gdy nie będzie netu?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Włączę TV albo pójdę na dwór, zależy od pogody.

Co zrobisz, jeśli zechcesz zjeść coś słodkiego w niedzielę, a nie będziesz mieć tego w domu i do sklepu też nie pójdziesz, bo zamknięty?
Usiądę do kompa i postaram się o tym zapomnieć.

Co zrobisz, gdy będą kazać ci przeczytać trylogię Sienkiewicza?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Będę udawać, że czytam, a później przeczytam streszczenie.


Co zrobisz, gdy CN skończy nadawać Młodych Tytanów?
Pójdę do ludzi którzy odpowiadaliby za ten głupi pomysł i rozwaliłabym im łby.

Co zrobisz, jeśli umrze Justin Bieber? <nie, żadnego morderstwa nie planuję aktualnie xD>
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Nic. W jego sprawie jestem bierna. Chociaż chętnie odetchnęłabym od tego piskliwego głosiku.

Co zrobisz, gdy złamie ci się paznokieć? xD
Nic... Praktycznie nie mam długich paznokci, bo mam brzydki nawyk o którym nie lubię wspominać.

Co zrobisz, gdy zepsuje ci się komp, a ty właśnie napisałaś coś ważnego.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Obrażę się na wszystkich i wszystko (nie wliczjąc moich 4 kochanych kotków i równie kochanego pieska)

Co zrobisz, gdy zalejesz kalawiature strasznie słodkim sokiem?
Uśmiechnij się!!! Jutro możesz nie mieć czasu! Raven :-/ Gwiazdka :D Bestia ;) 8P Luzak
Powiem: Ups... Jak to mam w zwyczaju, wezmę ścierkię i spróbuję to wytrzeć...

Co zrobisz, gdy będziesz musiał iść do pracy?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Mam czter opcje:
1. Sprubuję się rozchorować, aby przejść na chorobowe. :x
2. Jeśli będę miała dziecko, a ono się rozchoruje (ciekawy zbieg okoliczności) poproszę o opiekę nad nim i uniknę pójścia do pracy.Robin :)
3. Wezmę płatny urlop.Gwiazdka :D
4. Po prostu pójdę do tej cholernej pracy, przynajmniej coś zarobię.Booya!

Co zrobisz, gdy będziesz musiał/musiała zamieszkać w pokoju bez okien?Gwiazdka ^^'
Uśmiechnij się!!! Jutro możesz nie mieć czasu! Raven :-/ Gwiazdka :D Bestia ;) 8P Luzak
Zrobię okna Gwiazdka :D

Co zrobisz, gdy popełnisz w czymś mały błąd, który zniszczy cały zamierzony efekt tego czegoś?
Powiem: Oj, nie udalo sie. I Zaczne od nowa XD
(Da znow nie mam laptopa do uzycia wiec pozostaje stary komp brata ze zryta klwiatura XCD )
Co zrobisz gdy napiszesz mega wspaniala i dluga notke a tu nagle przed zapisaniem wylaczy sie prad? XD
:*
Nic... Wszystko mam w zeszycie... Będę tylko wściekła, że musiałabym to przepisywać od nowa...

Co zrobisz gdy CN w ogóle przestanie nadawać i będzie np. TCM na 24h.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ja mam TCM w pokoju u siebie zawsze od 21:00. Czyli CN mam do tej godziny tylko :/

A co zrobię? No załamię się, już raz tak miałam, ale po dwóch dniach CN powrócił.

Co zrobisz, gdy pokłócisz się z przyjaciółką/przyjacielem?
Spróbuję to z nią wyjaśnić, tak jak zrobiłam to niedawno.
Co zrobisz gdy rano obudzisz się a gdy spojrzysz w lustro zobaczysz czerwone jak krew włosy i dziwny, mroczny strój?
:*
Krzyknę na cały głos...

Co zrobisz gdy na CNie puszczą bajki z Mini Mini?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Zwariuje.


Co zrobisz gdy, będziesz musiał/musiała posprzątać swój pokój?
Uśmiechnij się!!! Jutro możesz nie mieć czasu! Raven :-/ Gwiazdka :D Bestia ;) 8P Luzak
Zrobię to, przydałoby się xD


Co zrobisz, gdy ktoś pożyczy ci długopis, który okaże się długopisem, który ty pożyczałeś/aś temu komuś?
Powiem "trudno" i powiem kto go ma...

Co zrobisz, gdy pod twoim oknem zaczną wydzierać się dzieciaki a ty musisz skupić się na książce, którą właśnie czytasz, a wydzierają się tak głośno, że nawet zamknięcie okna nie pomoże.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Pozwolę Wenie załatwić ich za mnie xD

Co zrobisz, jeśli Wena ponownie ukarze światu swoje działanie?
Edytowane przez For dnia 2012-06-28, 19:40

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: