Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Pewnie będę go odwlekał, aż w końcu coś wybiorę.

Co zrobisz, gdy odkryjesz, że cały twój znany swiat to iluzja i kłamstwo?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Cóż, z jednej strony będę załamana (bratanica, rodzice, rodzeństwo - okaże się, że oni wszyscy nie istnieli), z drugiej - nie (i tak nie odnajduję szczęścia w życiu). Jeżeli prawdziwy świat okaże się gorszy - pewnie będę tęsknić za złudzeniem. Heh, coś jak Matrix. Jeżeli okaże się lepszy, albo jeszcze lepiej - moja wyobraźnia stanie się rzeczywistością - nietrudno się domyślić - nigdy nie będę wracać do iluzji.

Co zrobisz, gdy będziesz zmuszony/a gdzieś wyjechać na stałe?
Będę wściekła, będę się buntować przeciwko temu, a osoby odpowiedzialne za to przeżyją ze mną piekło nienawidzę, gdy ktoś mnie do czegoś zmusza tym bardziej, gdy tego w ogolę nie chce. więc bedą dwa wyjścia odpuszczą albo ja nie dam im spokoju . Jeśli bym była małoletnia wsparcia szukałabym u babci, gdyż jej najbardziej zależy na tym by potomkowie trzymali się razem i żeby mieć bliski kontakt z rodziną i najwyżej bym z nią zamieszkała (jakoś bym się przemęczyła te pare lat)

Co zrobisz gdy oparzysz się na słońcu lub solarium
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Skorzystam z kremu na oparzenia lub pójdę do dermatologa.

Co zrobisz, gdy znajome tobie osoby stracą pamięć?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Pomogę im wszystko sobie przypomnieć.

Co zrobisz gdy w twe ręce wpadnie death note?
Wpiszę się tam w kryzysowej sytuacji

A co ty zrobisz?
Zniszczę to, aby nie wpadło w niepowołane ręce.

Co zrobisz, gdy obudzisz się i okaże się, że żyjesz w postapokaliptycznym świecie?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Codziennie rano, kiedy się budzę, zastaję taki świat...
No dobrze, a mówiąc już mniej emołowato, to nic bym nie zrobiła. Żyłabym po prostu dalej, skazana na pewną śmierć.
Rany, to dalej brzmi emołowato.

Co zrobisz, gdy w tej chwili znikniesz i pojawisz się w klasie pełnej wrzeszczących, niekulturalnych uczniów?
Wyjdę. Chyba, że jestem jednym z nich... Po zastanowieniu też bym chyba wyszedł. Chyba, że byłby tam nauczyciel... Chociaż autorytety już nie mają dla mnie takiego znaczenia, więc całkiem możliwe, że bym wyszedł.

Co zrobisz, gdy grając z kimś, wykopiesz tej osobie piłkę w gęste chaszcze i po godzinie poszukiwań jej nie znajdziecie?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Odkupię. Pamiętam, gdy znajomi pożyczyli moją piłkę do siatkówki i przebili (wpadła w jakieś bliżej nieokreślone krzewy z kolcami). Nigdy mi jej nie odkupili.

Co zrobisz, gdy nie będzie wody w kranie przez tydzień?
Teraz proszę odpowiedzieć w temacie Co twoja postać by na to odpowiedziała? DA Smirking
Spanikuję. A potem się coś wymyśli Gwiazdka :D

Co zrobisz, gdy w dom twojego sąsiada uderzy ciężarówka?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
pewnie wtedy uderzyłaby też we mnie, wady kamienicy.
może bym umarła.

co zrobisz, gdy czas się zatrzyma?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zatrzymam się razem ze wszystkimi dookoła.

Co zrobisz, kiedy znajdziesz w swojej szafie orangutana?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
kupuję mu smycz i wychodzę z nim na spacer do małpiego gaju

co zrobisz, gdy wygrasz tysiąc złotych?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
kupię mocniejszego peceta

Co zrobisz gdy Zack Snyder będzie chciał nakręcić film o Twoim życiu?
zgodzę się, lol, będzie super Booya!


co zrobisz, gdy znajdziesz w lesie nagiego faceta?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
To zależy, w jakim będzie stanie - jak nieprzytomny, zadzwonię po pomoc. Jak biegający w samym płaszczu bez ubrań pod spodem, to strzelę w łeb, a potem zadzwonię po pomoc.

Co zrobisz, gdy Robin będzie w ciebie celował laserowym działkiem?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
rzucę się mu w ramiona, nawet jeśli chciał mnie zabić Robin :)

co zrobisz, jeśli ktoś obcy da ci twoją ulubioną pizzę za darmo?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zjemy ją razem i się zaprzyjaźnimy 8P

Co zrobisz, gdy siądzie obok ciebie w autobusie jakiś menel? (Miałam tak w piątek. Jechał co prawda tylko przystanek... Jechał XD Łapiecie? W każdym razie tylko przystanek, a i tak omal mnie to nie zabiło xD)
to zależy. gdybym musiała długo jechać i czuć by było od niego fajki (nienawidzę) to bym sie przesiadła daleko, ale jeden przystanek to meh

co zrobisz, gdy stracisz młodość?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Przejdź do forum: