Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Wyjrzę przez wizjer, żeby zobaczyć co się stało. Jeśli tylko ktoś się wygłupiał wrócę do przerwanego wcześniej zajęcia. Jeśli komuś dzieje się krzywda wyjmuję telefon i dzwonię pod 999 lub 997 w zależności od potrzeby. Jeśli to jakiś wypadek np. ktoś spadł ze schodów staram się pomóc.

Jakie masz plany na nadchodzący tydzień?
Kupić laptop i wznowić prace nad swoimi pomysłami.

Co zrobisz gdy wygrasz milion dolarów?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Część oddam na Kościół dla biednych. Większość pozostałej kwoty dam mamie z prośbą o założenie lokaty. Sobie kupię nowy laptop, grę Wiedźmin 3 Dziki Gon oraz tyle książek, że nie zmieszczą mi się w pokoju.

Co zrobisz gdy okaże się, że twój/twoja najlepszy/najlepsza przyjaciel/przyjaciółka obgaduje cię za twoimi plecami?
Robię to samo.

Co zrobisz gdy wifi się zepsuję?
Mion ... jezu jaką dałam głupią nazwę xD
Nie pisz nawet o takich rzeczach!!! Bestia ;)
A na poważnie-najpierw wpadam na krótki moment w rozpacz, następnie dochodzę jednak do wnoisku, że to jeszcze nie koniec świata i biorę się za czytanie jakiejś książki.

Co zrobisz gdy dowiesz się, że przyjeżdża do ciebie znienawidzony kuzyn/kuzynka/inny krewny i będziesz zmuszony/zmuszona dzielić z nim pokój?
Nie maja takiej mozliwosci. Załóżmy ze mieszkam z rodzicami czy mam swoje mieszkanie, mimo wszystko iż jestem samodzielna to co zrobie zaraz rodzina czepia sie o to rodzicow wiec zeby nie mieli problemow staram sie zachowywac grzecznie i nie mowic tego co mam na mysli

Co zrobisz ,gdy w szkole/ w pracy pękną Ci spodnie i zrobi sie spora dziura tuż pod pośladkiem ?
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Jeśli mam sweter zawiązuję go sobie na biodrach tak żeby nie było widać dziury. Jeżeli nie mam, ani nie mogę od nikogo pożyczyć to nie mam wyboru i czekam w szatni do końca przerwy, a potem biegnę do domu. W takiej sytuacji wizerunek jest moim zdaniem ważniejszy niż lekcje.

Co zrobisz gdy okaże się, że będąc samemu w innym mieście zgubiłeś portfel i nie masz pieniędzy na powrót do domu (zakładając,że zamierzasz wrócić pociągiem lub autobusem)?
(Przeważnie kupuję od razu dwa bilety w tę i z powrotem. Bestia :P ) Zadzwoniłabym, żeby ktoś po mnie przyjechał z zapasem kasy.

Co zrobisz, gdy będziesz akurat na plaży i dowiesz się o nadciągającym tsunami?
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
pewnie jak wszyscy zaczęła bym uciekać aby być jak najdalej od plaży

Co byś zrobił gdyby twoja ulubiona serialowa postać umarła?
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,

On w portal się przemieni...

Nadchodzi władca, nadchodzi teraz,

To koniec dla tej Ziemi...
Popadłabym w rozpacz, a potem się ogarnęła.

Co zrobisz gdy wszystkie mity staną się z dnia na dzień prawdziwe?
Mion ... jezu jaką dałam głupią nazwę xD
Napewno zamanuje chaos Raven :-[ Napewno bede w szkoku i czula strach oraz uciesze sie prawdopodobnie moja śmierć będzie ciekawsza

Co zrobisz gdy zapytam Cie czym są miony
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
powiem że wiem

co zrobisz gdy oblejesz matmę
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,

On w portal się przemieni...

Nadchodzi władca, nadchodzi teraz,

To koniec dla tej Ziemi...
Bede pisać poprawkę

Co zrobisz gdy bedziesz w krótkim rękawku,gdzieś na otwartej przestrzeni i zacznie padać grad
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Nic, już będzie po zawodach. Udam się w stronę domu.

Co zrobisz, gdy ktoś wytknie ci twoje rzekome wady?
Głośno się zaśmieję/ zignoruję.

Co zrobisz, gdy napotkasz Świetego Mikołaja?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Może wtedy uwierzę w masę innych rzeczy...

Co zrobisz, gdy zgubisz ulubiony przedmiot?
Będę go szukać aż do skutku.

Co zrobisz, gdy zabłądzisz w ciemnym lesie?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Panikować nie będę. Pochodzę, aż w końcu znajdę wyjście.

Co zrobisz, gdy zobaczysz na horyzoncie nadciągający huragan?
Spróbuję znaleźć schronienie.

Co zrobisz, gdy nieznajoma osoba zaprosi cię do tańca?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Zatańczę. Grunt, że ja nie muszę nikogo prosić.

Co zrobisz, gdy ktoś postawi cię przed trudnym wyborem?
Przejdź do forum: