Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
-Proszę,pani!!;O Padł mi właśnie jedyny długopis!!!!.........................................................................................Pożyczy mi pani jakiśRaven :-/?

Co byś zrobiła gdybyś tańczyła i wtedy się potknęła z nogą do góry i zleciał by ci but, który by przeleciał cały pokój w której tańczyła i trafił w telewizor?
Zakleiła pęknięcie taśma i naprawione Bestia ;)

Co zrobisz, gdy Bestia zaproponuje Ci konkurs kto zje najwiecej tofu ?
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Powiem: "Dobrej zabawy", po czym odwrócę się i wyjdę.

Co zrobisz gdy na ulicy zobaczysz 2 młodych łobuzów zaczepiających starszą panią?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Bojąc się, podeszłabym pytając czy nie mają w okolicy godnych przeciwnokow rownych sobie skoro zaczepiaja osobe slabsza od siebie. Zakadajac ze w takich sytulacjach sa nabuzowani nastawieni nadzialanie i agresje pewnie by mnie zatakowali po wymianie nieprzyjemnych i wulgarnych zdań. Ja nie znajac za bardzo sztuk walki, krzyknelabym zeby stardza pani uciekala probujac ich jakos zatrzymac, skupiajac uwage na sobie broniac sie udezajac torebka(niemal nic w niej nie nosze ale i tak jest ciezka), jak by mi sie udalo kopnala bym w tak zwany czuly meski punkt(bala bym sie bardzo,rownoczesnie zastanawiajac sie czy starsza pani oddalila sie na bezpiecznieczna odleglosc) krzyczala bym zeby ktos wzrocil uwage i pomogl, znajc zycie pewnie by sie nikt taki nie pojawil i zostala bym pobita. Bylam w podobnej sytuacji tyle ze ofiara bylo male dziecko(chyba z 9-11lat mialo) ale wtedy w trakcie kanfliktu pojawil sie osobnik przypominajacy skin head i ich przestraszyl, a mala dziewczynke odprowadzilismy do domu i wytlumaczylismy jako zbawe w przestepcow i gliniarzy.(to jedyne co przyszlo nam do glowy)

Co zrobisz gdy autobus sie wywroci na bok bedziesz lekko posiniaczony/na a pare osob nie bedzie zdolnych do samodzielnego wyjscia,ktoryc z pasazerow zadzwoni po karetke ale ona bedzie w stanie przyjechac za okolo 20min
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Używając młotka do awaryjnego zbijania szyb, wybiję jedną (najlepiej przednią lub tylna), aby pasażerowie mogli opuścić pojazd. Tym, którzy mogą się ruszać, pomogę wyjść. Ci, którzy są nieprzytomni lub skarżą się na bóle pleców zostawię na miejscu, gdyż mogą mieć uszkodzone kręgosłupy. Zamiast tego sprawdzę, czy oddychają, ich serca biją i nie maja innych uszkodzeń (złamania, rany głębokie). Resuscytacja, tamowanie krwotoków, usztywnianie kończyn. Gdyby autobus się palił lub pasażerom w środku groziło inne niebezpieczeństwo, poprosiłbym o pomoc, aby wynieść poszkodowanych.

Tak bym postąpił, ale stres, chaos mogłyby mieć wpływ na podejmowane decyzje.

Co zrobisz, gdy dostaniesz nagrodę od swego szefa?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Zazwyczaj jestem w cieżkim szoku, gdyż jest to osoba wyzyskująca nie zwracająca uwagi że pracownicy to też zwykli ludzie, a nie roboty czy niewolnicy chodz staram sie ta osobe zrozumiec pod kazdym wzgledem ale nic jej nie usprawiedliwia zazwyczaj dziekuje i pochwialam nagrode jaka otrzymalam (zazwyczaj jest to kwota 2-3 razy nizsza niz powiennam dostac za nadgodziny czy przepracowany weekend lub butelka zawierajaca 6% substancji zle wplywajacej na organizm)

Co zrobisz gdy, zabraknie swiatła o pozniej porze gdzies na drodze miedzy lasem a polami, a ludzie idący w podobna strone wpadną w panikę iż bedzie widać tylko ciemność i słychć iż coś sie gdzieś porusza
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
To będzie łatwe, gdyż nie boje się ciemności. Krzyknę do nich, aby wszyscy stanęli blisko siebie, tak aby nikt się nie zgubił, może nawet trzymać się za ręce. Wyświetlacze telefonów lub zawarte w nich latarki przydadzą się, nawet jeśli nie do oświetlania drogi, to chociaż do dawania znaków, gdzie kto się znajduje. Gdy coś się porusza w gąszczu, bedę uspokajać i będę się ustawiał w kierunku hałasu. Idziemy powoli, nie tylko ze względu na mrok, ale również po to, zęby nie zgubić drogi. Kiedy w końcu pojawi się światło, kazę wszystkim sprawdzić, czy nic im nie zginęło.

Co zrobisz, gdy spotkasz naprawdę sławną osobę na ulicy?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Zachowam się jak wobec każdej innej obcej osoby osoby, no moze przypatrze sie chwile dłużej ale nic więcej jakis ekscytacji nie bedzie.

Co zrobisz gdy, nagle zrozumiesz ze nie jest az tak zle jak Ci sie wydaje
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Obawiam się (a może i się nie obawiam?), że nie dożyję takiego przełomu w życiu.
Chociaż, jeśli miałoby się to wydarzyć - pewnie będzie już za późno na ułożenie sobie życia. Cóż, co zrobię? Nie umrę z przykrą świadomością bezsensu, a faktem, że wcale nie było tak najgorzej. To z pewnością będzie "przyjemniejsza" śmierć xP

Co zrobisz, gdy znajdziesz gdzieś na drodze piękny medalion?
Wezmę ze szkoły znak z napisem stop przejdę i go wezmę

Co zrobisz gdy mama każe ci iść do sklepu po np. koperek a ty oglądasz swój ulubiony film i jesteś w ulubionym momencie
1. Wstaję z westchnienie z kanapy.
2. Biorę pieniądze.
3. Zakładam słuchawki i włączam jakąś fajną muzykę.
4. Robię zakupy tak szybko jak to możliwe.
5. Wieczorem oglądam ten sam film na komputerze.

Przychodzisz do szkoły na lekcję języka polskiego. Na dzisiaj zadana była rozprawka. Praca została w domu. Nie masz np. Jak postąpisz?
Jeśli jest możliwość wrócę po nią do domu, ale musiałoby mi bardzo zależeć. A pewnie nie zależałoby mi. To tylko ocena.

Co zrobisz, gdy do twojego domu przyjdzie komornik, pomimo tego, ze nie masz długów?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Zawołam rodziców Bestia ;)

Co zrobisz, gdy siedząc z grupką kolegów/koleżanek będą oni wymagali od ciebie nie tylko fizycznej obecności, ale także brania udziału we wspólnej rozmowie?
Wszyscy zawsze mówią a zazwyczaj nie mają nic do powiedzenia. Jeżeli będą wymagali a ja nie będę miał nic do powiedzenia, to po prostu opuszczę ich towarzystwo.

Co zrobisz widząc dwóch młodych dzieciaków pakujących w sklepie cukierki do kieszeni z wiadomym zamiarem?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Spojrzę na nich, dając im tym do zrozumienia, że widziałam, co jest grane, a następnie spytam, co ciekawego robią Bestia ;)

Również starasz się nie przywiązywać do innych?
Również? Idzie mi to tak łatwo, że nigdy nie zwróciłem na to uwagi.

Kiedy jesteś sam/-a co jak spędzasz czas?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Najczęściej spędzam czas na rysowaniu (jeśli nie spaniu Bestia :P), tudzież czytaniu jakichś artykułów na temat Wszechświata.

Lubisz dalekie piesze wycieczki "w nieznane"?
Tak. Mam dobrą orientację w terenie i nawet w chwilach zwątpienia, zawsze docieram do celu. Kiedy mam busolę w ogóle nie ma problemów z dotarciem gdziekolwiek. Często też chodzę nieuczęszczanymi ścieżkami.

Lubisz dużo rozmyślać o sprawach niezwiązanych bezpośrednio z twoim życiem?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Generalnie lubię dużo rozmyślać, tak więc owszem

Chciał/a/byś, aby twój wyimaginowany świat stał się rzeczywistością?
Nie sądzę. Chyba, że miały by być innymi wymiarami.

Co zrobisz, gdy zza drzwi usłyszysz głośny przeraźliwy krzyk?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: