Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Będzie wtedy na świecie dobrze i będę szczęśliwa XD
Co zrobisz gdy okaże się że TT Istnieją naprawdę? (Było by extra Xd )
:*
Poleciałabym po autograf, spędziłabym z nimi chociaż jeden dzień, wzięłabym od każdego Tytana coś na pamiątkę i wybrałabym się na wycieczkę w kosmos ze Star Gwiazdka :D

Co zrobisz, jeśli spotkałabyś/spotkałbyś złoczyńcę z TT?
To zależy kto to by był... Ale... chyba zrobiłabym mu zdjęcie...

Co by było, gdyby szkoła nie istniałaby.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Bym codziennie z tego powodu Imprezę robiła! Ale były by też minusy bo byśmy cioty nic nie potrafili XDD
Co by było gdybym dostała propozycję napisania książki na podstawie przygód Mścicieli z mojego bloga ? oO
:*
Czekalibyśmy na wydanie...

Co by było, gdyby mnie nie było (XD)
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Co by było, gdyby szkoła nie istniałaby.

Chyba pomyliłaś sobie tematy Robin :). "Co by było, gdyby" to nie ten temat Robin :) Ale odpowiem, co bym zrobiła. Na pewno nie potrafiłabym logicznie myśleć, czytać, pisać, poprawnie mówić etc. Jeśli nie byłoby logicznego myślenia - nie rozwijałaby się nauka i co za tym idzie - technika. Nie byłoby dobrodziejstw dzisiejszego świata. Czyli przebywałabym na powietrzu. xD

Co zrobisz, gdy tuż przed lekcją polskiego zorientujesz się, że nie masz wypracowania zadanego na pracę domową?
Nic, miałabym to w nosie

Co zrobisz, gdy autobus ci nie przyjedzie do szkoły.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ojoj było już tak wiele razy. Po prostu bym nauczyciela wkręciła że nie mam zszytu czy coś albo powiedziała bym po prostu że zapomniałam XD Dużo razy tak robiłam i ani jednej jedynki za to nie dostałam mój nauczyciel jest spoko Gwiazdka :D
Co zrobisz gdy... Ktoś podeśle ci zboczone opowiadanie? XD (Takie pomysły przez Kimiko!! Przez nią moja zboczona natura znów się odzywa XED
:*
Nie jeżdżę autobusem do szkoły ;p

Co zrobisz, gdy zgubisz 10 zł?
Poszukam w najbliższej okolicy, wrócę do mamy i powiem co się stało...

Co zrobisz, gdy spadnie tak dużo śniegu, że nie będziesz mogła nigdzie wychodzić?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Spróbuję wyjść.

Co zrobisz, gdy wypali ci się żarówka?
Wymienię ją i nie pozwolę zrobić tego mojemu tacie (jak wymieniał raz żarówkę to spadł mu kosz... i po świetle w całym domu...)

Co zrobisz, gdy będzie grał twój ulubiony zespół, ale bilety na koncert będą bardzo drogie.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Wymienię ją(A raczej poproszę kogoś o to XD )
Co zrobisz gdy... Ktoś podeśle ci zboczone opowiadanie? XD (Takie pomysły przez Kimiko!! Przez nią moja zboczona natura znów się odzywa XED

Połączony z 28.06.2012 21:32:41:
(ODP na pytanie Kimiko: NickelBack i Chad warci są każdej ceny ^.^)
Edytowane przez Insanis dnia 2012-06-28, 21:32
:*
Jak to będzie Green Day, to w takim razie przechodzę do rękoczynów na widowni Gwiazdka :D

Co zrobisz, gdy braknie ci masła do kanapek?
Tak, zwalaj wszystko na mnie...

Odłożę te opko na później i nie przeczytam (sytuacja miała miejsce niedawno xD)

Co zrobisz, gdy opowiadanie jest dobre ale stwierdzisz, że czegoś brakuje, a ty nie wiesz czego?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Będę myśleć tak długo aż głowa mi pęknie... przeanalizuję opowiadanie kilka razy... może wpadnie mi do głowy to czego zabrakło.
Co zrobisz gdy nie wyrobisz z pisaniem na forum bo wszyscy prawie jednocześnie piszą?! Tak jak ja w tym momencie XD
:*
Urządzę wyścig szczurów.

Co zrobisz, gdy w tej chwili wyłączy ci się komputer?
ZWARIUJĘ!!
Co zrobisz gdy przez przypadek ktoś wyleje na twoje włosy różową farbę? XD
:*
Włączę na nowo (mam ten problem w rzeczywistości)

Co zrobisz, jeśli będziesz zmuszona jeść w swojej nieulubionej knajpce.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Po prostu zjem, ale zamówię chyba z 5 szklanek źrodlanej wody żeby popijać ohydne jedzenie XD
Co zrobisz gdy w ziemię miała by zaraz walnąć asteroida?
:*
Przejdź do forum: