Zobacz temat
 
Urodzinowe opowiadanie :D
Mogę się założyć o wcale niemałe pieniądze Bestia :P Ale jednak wróćmy do tematu.
Zgoda
***********
Nela i Zwinny nadal tańczyli przytulankę, choć piosenka minęła z pół godzimy wcześniej.
- Nell?- zaczął Zwinny.
-Hm?- mruknęła dziewczyna, podnosząc na niego wzrok.
- Jest coś, co chciałem ci powiedzieć, odkąd cię poznałem.- wyszeptał jeh do ucha.
- Co takiego?- zapytała, patrząc chłopakowi prosto w oczy.
- Kocham cię.- powiedział i pocałował Nelę. Chwilę później oświetlił ich flesz aparatu. To Roe pstryknęła im fotkę.
- I co? Kto was swatał? Czyja zasługa, co?- zachichotała.
- Oddaj aparat!- warknął rozbawiony Zwinny.
- W życiu! Złap mnie!- zachichotała. Chłopak przyparł ją do ściany.
- Oddaj.- rozkazał. Roe uśmiechnęła się ironicznie i rozpłynęła się w powietrzu. Po chwili rudy zauważył ją przy stoliku na końcu. Razem z Nelą rzucili sięvw tamtą stronę. Rozpoczęła się wesoła gonitwa.
*****
Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
O ile motyw gonitwy za złośnicą mi się spodobał to o tyle przytulanka itede niemal wymusiło u mnie wymioty Bestia :P Te rzeczy kompletnie nie są realne Bestia :P
No i co z tego? A realne, żeby Roe mogła zniknąć xD? Nie krytykuj, tylko pisz Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
hahah! "to Roe pstryknęła im fotkę" XDD
to mnie rozwaliło XDDD zarąbiste, chociaż nie realne!
No. Pstryknęła palcami i zrobiła fotkę xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ale takie niespodziewane "nagle oświetlił ich flesz"
No a co ja się będę xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
nie no, zarąbiste XD
Wiem Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
haha! fajne! Bestia :PBestia :P
Nom xD dobra, nie offtopujmy xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wróćmy do tematu.
Ogółem wszystkie urodzinowe opowiadania są wyjątkowe i oryginalne, pomijając mój. Świetne, wszystkie rewelacyjne!
Chciałaś powiedzieć "razem z moim" Bestia ;) Nela i Zwinny to mój ukoffany moment xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ciekawe fragmenty, niebawem biorę się za swój : )
No mam nadzieję. Tymczasem ja kombinuję, jak zdobyć 10 wnuczków dla tych naszych zakochanych diabełków Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Rohkea, naprawdę nie czaję o co Ci chodzi Bestia :P
A kto mnie rozumie? W każdym razie, zwinny dziadku, dzięki usunięciu notki przez Nell masz teraz 10 wnuków!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Młoda kobieta znalazła się w ciemnym pomieszczeniu oświetlonym masą reflektorów. Wokół grała ciemna muzyka. Szatynka cicho błądziła po sali, jakby była niewidoczna. Nikt nie zdołał jej zauważyć. Przez chwilę wydawało jej się, że naprawdę nie jest tu potrzebna ale po chwili jej uwagę przykuł czarnowłosy chłopak o nieziemsko niebieskich oczach, uroczym i cwanym uśmieszkiem. Rachel wpatrywała się w jego onieśmielający uśmiech, jednak była tak nim zachwycona, że odjęło jej mowę. Swoje rozmyślania przerwała, kiedy mężczyzna potrząsnął ją kilka razy, przyprowadzając ją do porządku.
-Cześć. Mam na imię Richard Dick Grayson, miło cię poznać. Mów mi Robin.
Szatynka zastanowiła się chwilę po czym rzuciła się na niego, jak na przyjaciela. Tak też było. Dwojga przyjaciół chodziło kiedyś razem do szkoły.
-Rach? To ty? Niemożliwe! - Rzucił na powitanie przyjaciółce. Ta zaśmiała się teatralnie po czym podarowała mu namiętnego całusa w usta. Kto by pomyślał? Między nimi iskrzyło naprawdę wiele. Żadne z nich nie miało jednak okazji się do czegokolwiek przyznać. Jednak nie byli oni sami. Do pary dołączyła się Rohkea, Zwinny i Nela, jedyny Silent, Gwiazdeczka, Milly, Ola26, Ciocia Moonie i wiele innych, znanych osób. Rozpoczęły się miłe powitania ze strony bohaterów.
~~~
Początek całkiem, reszta ujdzie. Nie spodobało mi się, ale czytajcie!
Przejdź do forum: