Zobacz temat
 
DC Universe Online
ale mnie nie loguje automatycznie : ( gra się na mnie obraziła i teraz fochy stroi : ( nie wiem, może , coś źle z rejestracją odwaliłam xD a może ja nie tam gdzie trzeba coś zrobiłam, kto wie XD
A wpisujesz dobre hasło i login? Jeśli inaczej to wygląda prześlij screena, łatwiej będzie się połapać, bo póki co niedokładnie rozumiem w czym jest problem. A ogółem jeśli macie kłopoty zajrzyjcie tutaj - jest wszystko.

http://dcuniverse...
tak! wiesz co, próbowałam dzisiaj, wszystko szło ok, ale później już nie mogłam tego zrobić od początku. Jak jutro uporam się z lekcjami, zajmę się tą grą choćby nie wiem co.
Ewentualnie zrób rejestrację na nowo. Tak w ogóle, proponowałbym wrzucanie tu screenów swojej postaci i ogólnie z gameplaya. Ja niedługo dodam swoje Robin :)
to jutro bo dzisiaj mój komputer przeżywa stan krytyczny XD
Jak ktoś ma problemy z grą, róbcie screeny (przycisk print screen i w paincie prawym i wklej) i umieszczajcie je tu, to będziemy w stanie pomóc.

A screeny w samej grze robi się wciskając F9. W XP zapisują się na pulpicie, a w Viście i 7 w Moje Dokumenty>My Games>DC Universe Online>DCGame>Screenshots czy jakoś tak.
Edytowane przez Silent dnia 2011-11-14, 14:45
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
tak będzie najlepiej: * no cóż, idę zabrać się za tą grę : )
Oto screeny mojej postaci (kliknij w link aby powiększyć). Zdjęcia w JPG, ale raczej to nie przeszkadza. Bohatera robiłem na szybko tak więc jest kilka rzeczy, które mógłbym dopracować (głównie o twarz mi chodzi). Przez przypadek jako mentora wybrałem Batmana (Silent, nie ma to nic wspólnego z tymi... planami Bestia :P), ale jest ok. Szczególnie podoba mi się nocne bieganie po Gotham i skakanie z dachów, i jeszcze ta peleryna, która robi za skrzydła Gwiazdka :D Powiem, że czasem bohater przypomina mi takiego Assasyna Robin :)

SCREEN 01
img26.imageshack.us/img26/3628/unled1wb.jpg
http://img528.ima...led1iv.jpg

SCREEN 02
img687.imageshack.us/img687/7933/unled2xd.jpg
http://img43.imag...ed2yxq.jpg

SCREEN 03
img254.imageshack.us/img254/7324/unled3iq.jpg
http://img194.ima...led3cc.jpg
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-11-13, 22:54
Silent napisał(a):
Jak pisze World Down, to znaczy, że serwer akurat jest wyłączony, prawdopodobnie coś przy nim majstrują.

@Lirian, spróbuj kilka razy o różnych porach dnia kontynuować ściąganie. Ponieważ sporo jest z tym problemów, możemy zrobić akcję wysyłania płyt DVD z ściągniętą grą dla osób ze słabym łączem, lub tych które mają problemy ze ściągnięciem gry.


Dzięki wielkie, problem rozwiązany, a gra jest świetna Gwiazdka :D
Oo Też macie dodatkowe 7.9 GB do pobrania?
nie, ja miałam wcześniej dodatkowe 2.3 MB, to poszło szybko.
Już jest ok. Przypadkowo zmieniłem język i to dlatego pewnie Bestia :P Ale dziwne żeby tak dużo.
Zwinny, trochę dziko wygląda ta twoja postać xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A tam, nocą świetnie skacze się z dachów takim strojem, a peleryna robi za skrzydła Gwiazdka :D
Dzięki Zwinny : * Zrobiłam wszystko od nowa i jakoś idzie. Wolno ale w najbliższym czasie wszystko będzie grać : )
Hehe to fajnie bo już nas jest całkiem dużo w grze Gwiazdka :D A ogółem brawa należą się również grafice. Jak na darmówkę to nieźle Robin :) Pod spodem dorzucam kolejnego screena z gry:

img507.imageshack.us/img507/9055/unled1un.png
Sweetaśne xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Na razie jeszcze trochę to potrwa,ale warto z tego co od waszych komentarzy wywnioskowałam:*
Jak założysz postać daj znać Robin :) A ja mam kolejne MB do pobrania. Tym razem download podobno jest obowiązkowy... Z ciekawości pytam czy też tak macie? Do poprania około 0.9 GB
taa, ja mam 14.1 GB do pobrania z czego mam na razie 3 GB : ( no cóż, poczekam sobie : ) A, jak założę oczywiście dam jakiegoś screena z gry: ) Nie mogę się doczekać <niecierpliwa> !
Przejdź do forum: