Zobacz temat
 
DC Universe Online
Pobieranie na drugim kompie idzie gładko, bez żadnych problemów i ciągle tym samym tempem, tak że jeszcze dziś powinienem zagrać Robin :)
Niestety, kiedy próbuję uruchomić grę wyskakuje mi jakiś błąd. Parę razy próbowałam i się zniechęciłam.
Jaki błąd Ci wyskakuje? Cokolwiek to nie jest na bank coś poradzimy.

Zwinny jakbyś wchodził, to daj znać na gg, bo zająłem Ci nazwę postaci, żeby ktoś inny jej nie przejął, to jak dasz znać to ją zwolnię.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
działa!

Jednak kiedy chce się zalogować, nie mogę. Czy może ... ? Niech mi ktoś powie gdzie się trzeba zarejestrować, czy co trzeba zrobić, bo ja może źle robię. Bardzo chciałabym zagrać mimo to w tą grę :*
Dobra, na drugim kompie ściągnąłem całą grę, zapalam, wszystko pięknie, fajnie tyle, że w pewnym momencie wyskakuje mi

CPU time drift detected! Please consult release notes on how to address this...


To jest już jakaś komedia! Wygląda na to, że moje kompy specjalnie nie chcą dać mi zagrać Cyborg :( Ale stopniowo gra działa...
wcześniej wyskoczyło mi to samo, jednak teraz nie!

Może mi ktoś powiedzieć jak mam się zalogować?
Działa Gwiazdka :D Gdyby ktoś miał podobne problemy, zajrzyjcie tutaj: http://segmentnex... @Rachel pewnie automatycznie Cię loguje gdy zapalasz grę.

Jeśli ktoś chce pograć moja postać to TheRedArcher
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-11-12, 22:07
Rachel zarejestrowałaś się już?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
no właśnie nie! Ej, wiesz Zwinny, że wpisuje wszystko dobrze, jest ok, ale po chwili jak się ładuje w ogóle nie chce się włączyć : P denerwuje mnie to wszystko XD
Widzę, że nie tylko ja mam problemy z tą grą... Pobieram ją od dwóch dni i wszystko pięknie idzie, jest napisane, że ściągnęło się 14.1 GB z 14.1 GB i ciągle się pobiera. Niby jak sprawdzam to wyskakuje, że zostało jeszcze 109.1 MB ale kompletnie nic nie idzie. Wie ktoś może co jest na rzeczy, bo jak będę musiała ściągać od nowa to idę się powiesić >_<
Jak chcę grać moją postacią (Gwiazdeczką) to nie da się. Pisze WORLD DOWN i nie mogę nią grać. Także mam taką samą, nową postać po prostu zwie się Gwiazdka. Także szukajcie, jak coś ;d. Na EU gram.
Jak pisze World Down, to znaczy, że serwer akurat jest wyłączony, prawdopodobnie coś przy nim majstrują.

@Lirian, spróbuj kilka razy o różnych porach dnia kontynuować ściąganie. Ponieważ sporo jest z tym problemów, możemy zrobić akcję wysyłania płyt DVD z ściągniętą grą dla osób ze słabym łączem, lub tych które mają problemy ze ściągnięciem gry.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czytałam o tym w internecie. No cóż, być może zmajstrują coś.
Dajmy im czas na pracę. World of Warcraft nie zaczął działać porządnie przez pierwsze 3 lata od powstania, a jestem pewien że Sony dużo sprawniej poradzi sobie z problemami które na razie dręczą graczy DC Universe Online.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ogółem to jestem bardzo zadowolony z gry. Można stworzyć naprawdę ciekawe postacie (zarówno z designu jak i mocy), jednak z niektórymi cechami wyglądu jest kiepsko.
Jak dla mnie. Spoko. (:
Przeszedł ktoś statek Brainiac'a i znalazł się w poziomie, gdzie można spotkać wielu użytkowników?
Nie wiem, co robić w tym poziomie. W ogóle się nie łapię Bestia :P
Ja przeszedłem. Po prostu niszcz roboty i przechodź dalej tak jak wskazuje Ci mapa. Na koniec będziesz walczyć u boku Supermana i będziesz mogła użyć teleportu dzięki czemu dostaniesz się do Gotham. Ogółem nocą świetnie się biega i skacze z wysokich budynków Gwiazdka :D
ej no! a ja się zalogować nie mogę!!! farciarze!
Nie wiem jaki możesz mieć problem z zalogowaniem się, ale ja od razu jak zapalam grę to pokazuje mi się ekran główny i mnie loguje automatycznie, dopiero później wchodzę na "Graj".
Farciarze to ci, którzy mają ją jak wogóle pobrać Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: