Zobacz temat
 
DC Universe Online
Ja też już mam, ale za nic w świecie nie umiem zrobić postaci, przypominającej Star i mającej jej moce xD. Cóż, zajmę się tym teraz ponownie ;d
Ja mam dopiero trochę więcej niż 3 GB i już się zastanawiam, czy robić mojego Xera, czy Creepy xD
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Jak już zrobicie swoje postacie to wpiszcie tu ich nazwy. Jedna rzecz: najprawdopodobniej osoby po przeciwnych stronach Złoczyńcy nie mogą się porozumiewać z Bohaterami i na odwrót. Dlatego mając możliwość stworzenia dwóch postaci zróbcie jednego Bohatera Robin :) Taka mała prośba jeśli chcemy grać razem Robin :)

moja postać nazywa się Fire Song w razie 'w' gdyby ktoś chciał zagadać czy potrzebował pomocy Robin :)
Edytowane przez IceTea dnia 2011-11-09, 11:36
Moja postać: Patrz mój nick (;
Szczęściarze z komputerami Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jbc, szukajcie Vakme Robin :) Przyznaję, że gra jest świetna. Chociaż koleżanki z pokoju rzucały komentarze dot. brutalności i oczopląsu... Nie słucham ich :<
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Bestia :P pewnie koleżanki w gry żadne nie grały, jak to jest brutalna gra to ja jestem ufoludkiem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak mnie spytały, co to jest, to mówię, że taki "Metin", ale 100x lepszy. Reakcja? Efekt indyka i pytanie "Co to Metin?"
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ale fajna ta gra xD ! Roboty rozwalam jak nigdy ;d
Aha i pyt. Jak znaleźć w grze innych użytkowników? Albo, lepiej: Gdzie? ;d
Jak wyjdziesz ze statku Brainiaca, będziesz widziała całą masę ludzi. A tak poza tym, to nie spiesz się, bo chyba grasz na niewłaściwym serwerze.
W okienku logowania trzeba ustawić wersję EU, a później w grze serwer PvE. Najprawdopodobniej grasz na US bo Cię nie pokazywało w grze.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wersję najwyraźniej muszę zmienić, bo tak to gram na PvE. Dzięki za info (;
W okienku logowania wejdź w opcje i tam masz wybór wersji. Po zmianie z US na EU ściągnie się malutki update i możesz grać razem z nami.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To jest jakieś szaleństwo! Pobrałem całą grę, a więc zabieram się do grania! Ale co się stało? No stało się, że... wystąpił błąd w pobieraniu i trzeba je rozpocząć ponownie od zera Cyborg :(
To się nazywa ironia rzeczy martwych

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie jesteś sam Zwinny, ja zainstalowałam grę na serwerze US, a teraz ustawiłam na EU, bo inaczej nie mogłabym was zobaczyć w grze xD no i jak ustawiłam, to pobieram od nowa, ale już niedużo zostało ;d
Od nowa? Po zmianie z US na EU powinien się tylko kilku megowy update zassać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wiem, ale problem w tym, że w okienku logowania nie mam zmiany na EU, a przynajmniej nie mogę znaleźć tego Cyborg :( Ale już niedużo zostało, więc niedługo zacznę grać.
Zmiana na eu jest w opcjach, czyli po zalogowaniu przycisk po prawej na górze i tam pierwsza opcja to wybór wersji.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Właśnie tam ustawiłam, później zamknęłam, nacisnęłam przycisk 'play game' i zaczeło się pobierać..
Także nie wiem, no cóż, poczekam. Ale pisze, że serwer EU jest już ustawiony, tyle, że wersja się pobiera.
No to powinno się pobrać szybko. Może jakiś update był Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: