Zobacz temat
 
DC Universe Online
no sam nie wiem,ty mi powiedz...ale skoro przyszłaś to moze ty mi powiesz jak dostać pierścień Green Lantern Corps.??
Edytowane przez TheRedX dnia 2011-12-29, 09:49
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Ja tego nawet nie ściągnęłam xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
skoro ty nie masz jeszcze tej gry to moze Zwinny będzie wiedział Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Ja stanąłem na poziomie 17, więc jest prawdopodobieństwo, że wiesz już więcej ode mnie, Red Bestia :P Pamiętam, że można było zakupić "paczkę" aby walczyć u boku Green Lanterns. Może coś z tym jest związane.
wiesz...mój kolega chciał abym się dowiedział i mu o tym powiedział jak coś...bo ma zamiar dostać pierścień Green Lantern Corps i próbował wszystkiego aby zdobyć ten pierścień...ja mu natomiast powiedziałem że jedyne rozwiązanie to wykupić pakę DLC Fight for the Light
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
I prawdopodobnie tak też jest. Możesz jeszcze poszukać informacji na oficjalnej stronie gry.
tak zrobię...a tak wogóle to chciałbym abyśmy się spiknęli podczas grania w DCUO
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Też jestem do tego chętny. Od kilku tygodni próbuję już zorganizować takie spotkanie, ale póki co nie wypala. Jednak już mamy kilka chętnych osób. Zawsze lepiej jest grać z znajomymi Robin :) Może nawet ktoś stworzyłby ligę i zaprosił pozostałych...
nom...Zwinny powiem ci że czasem nezle rozkminiasz...tak wogóle to myślałem że wkręcę się z wami do ligi na postaci z 20 lvl-em(Kilyana Kyrio)ale juz jestem wkręcony do ligi...(Niemiecka liga"Dragon Frontiers"Bestia ;)
A na drugiej postaci z 10 lvl-em(White RaV3N)to nie będzie problemu Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Gra prezentuje się świetnie, postanowiłam ściągnąć Gwiazdka :D Teraz tylko poczekać aż się zainstaluje. (mam nadzieję, że wytrzymam tą niesamowitą szybkość ładowania) Myślę, ze jutro sobie popykam Gwiazdka ^^'
Misery napisał(a):

Gra prezentuje się świetnie, postanowiłam ściągnąć Gwiazdka :D Teraz tylko poczekać aż się zainstaluje. (mam nadzieję, że wytrzymam tą niesamowitą szybkość ładowania) Myślę, ze jutro sobie popykam Gwiazdka ^^'


Tylko w tym problem że strasznie długo się instaluje a dokładniej to nie "instaluje" lecz "pobiera" pliki potrzebne do uruchomienia tejże gry ale jak coś to zapraszam do wspólnego grania na serwerze PvE(dokładniej to Serwer PvE EU)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Grałam w to i mam postać od dłuższego czasu i powiem, gra jest rewelacyjna. Czekałam miesiąc (Zwinny może potwierdzić) i wcale się nie rozczarowałam.
YEEEEEEES!
Zaczęło mi w końcu działać Gwiazdka ^^' Grałam kilka razy u Moon, ale nie lubię pasożytnictwa... Poszło na drugim komputerze. Jestem wniebowzięta xD

Dodaję też, jak moja postać wygląda (to złoczyńca, nie mogłam się oprzeć :3). Nazywa się CreepyGirl

i42.tinypic.com/2rr1k03.jpg
Edytowane przez Huntress dnia 2012-01-02, 09:44
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Tak wygląda moja Kilyana ze skrzydełkami:
http://tinypic.pl...
A tak wygląda bez skrzydeł:
http://tinypic.pl...

Jest co prawda malutka ale to taki "malutki" szczegół Gwiazdka ^^'
Edytowane przez TheRedX dnia 2012-01-02, 15:53
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
A ja nie wstawię, bo jak chcecie to sami musicie wejść XDD i mnie spotkać. Nick : TheRachels
Mnie trochę w grze nie było (i nie wiem jak obecnie jest), ale jeśli nie słyszeliście, podobno doszły nowe moce, elementy, miasta i kilka innych ciekawych atrakcji Robin :)
doszło także tak zwane "research and developement" czyli inaczej mówiąc można tam ulepszać armor ale do tego potrzeba zbierać odpowiednie czynniki takie jak agressive exobyte itp.
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Utknęłam xD
Po prostu zaklinowałam się w ścianie O.o Pomoże ktoś? Nie mam pojęcia, jak stamtąd wyjść...
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Jak możemy Ci pomóc ?? Gwiazdka ^^'
No właśnie pojęcia nie mam. Próbowałam łażenia po ścianach, ataku, wylogowywania się nawet... i nic O.o Może jakieś rady...?
Przejdź do forum: