Zobacz temat
 
DC Universe Online
Jednak świetnie się nim gra. Kiedyś trafiłem do sali pełnej prezentów, które musiałem zniszczyć aby otrzymać wynagrodzenie. Wesoło skaczący, zwariowany przestępca z dziwną miną (przypominającą mi szczura) to jak dla mnie jeden z najlepszych momentów Gwiazdka :D
Jesteś dziwny...
...
...
...
...
... Czyli witaj w klubie xD!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dziwne, że dopiero teraz to zauważyłaś Bestia :P A tak w ogóle, to spotkanie w grze nam nie wypala. Proponuję podać konkretną porę i datę, kiedy ktoś ma wolny czas. Tak żeby ustanowić wspólny termin.
Masz rację, tylko musimy go ustalić kiedy większość osób będzie siedzieć na serwisie, żeby się nie pogubić. A co jest jeszcze dziwniejsze, to jest dziwniejsze to, że przyznałeś się, że jesteś dziwny. Bestia :P
Ok, ale bez offtopu Bestia ;)

Wracając do tematu, właśnie po to o tym napisałem. Kiedy ktoś ma wolny czas i mógłby zagrać niech od razu pisze, bo póki co całe spotkanie w grze jest niewypałem.

Rachel, gra jakiś miesiąc temu trafiła do pobierania. Masz ją w końcu? Bestia :P
Mam! Tylko kolejny problem. Nie mogę jej uruchomić. W sensie na początku się wszystko włącza, ale kiedy wyskakuje ekran no w którym się czeka etc. to w ogóle nic nie wyskakuje. Czekałam kiedyś tyle ile siedziałam na komputerze, słuchałam muzyki, minęła podajże niecała godzina i nic.
A ja nie mam z tym żadnego problemu, bo tego nie ściągłam i na razie nadal mi się nie chce (oraz nie mam jakBestia :P).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jakby co to ja jestem chętny do grania z wami Robin :)
Powiem jedno...TA GRA JEST UDANA W 100...NIE W 1000%...mam juz założone dwie postacie na których mam następujące lvl-e:
-20
-1(postać zrobiona niedawno i mało mam czasu aby do niej zagladac)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Niech zgadnę: jedna z nich to Red X.Bestia ;)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
nieeee...ta druga to panienka(żeby nie było że mam jakieś kobiece myśli)ta druga z 1-wszym lvl-em o której właśnie mówimy nazywa się"White RaV3N"

poza tym myślałem nad tym aby zrobić Red X-a ale wyszło mi z głowy
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
O, Rav. Lubię to !

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zaraz zacznę sobie od nowa tworzyć postać. Co chwilę coś mi się w niej nie podoba. Nazwy można się domyślić.
to powiem ci tak...że moja pierwsza postać z 20 lvl-em nazywa się(UWAGA!MOZNA SOBIE POŁAMAĆ JĘZYK Gwiazdka :D):Kilyana Kyrio(czyta się Kiliana Kajrio)
dość skomplikowana nazwa co??a przy okazji postac się tak szybko nie nudzi Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Jakżeś ty takie imię wymyślił O.O?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Otóż rozkminiłem sobie taką nazwę aby nikt nie był w stanie jej wypowiedzieć...co stanowi duży problem...ty już się o tym przekonałaś Gwiazdka :D
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Rachels napisał(a):

Mam! Tylko kolejny problem. Nie mogę jej uruchomić. W sensie na początku się wszystko włącza, ale kiedy wyskakuje ekran no w którym się czeka etc. to w ogóle nic nie wyskakuje. Czekałam kiedyś tyle ile siedziałam na komputerze, słuchałam muzyki, minęła podajże niecała godzina i nic.


Zależy też to od tego jakie masz parametry komputera bo bez tego ani rusz...innymi słowy gra ci normalnie nie odpali Cyborg -_-
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Niekoniecznie. Gdzieś czytałem, że było to związane z problemem z Launchpadem. Teraz jednak nie pamiętam o co dokładnie chodziło.
Zwinny Adminku kochany...mam pytanie,mianowicie chodzi mi o to czy wiesz jak zdobyć może pierścień zielonej latarni?bo kolega mnie o to prosił więc pytam Robin B-)
A poza tym to musimy się kiedyś spiknąć podczas gry
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Nie jestem do końca przekonana, czy Elfik jest taki kochany xd

Dobra, wyjaśni mi ktoś, co ja tu robię xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: