Zobacz temat
 
DC Universe Online
Aha

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
mam coraz więcej GB i jeszcze trochę to potrwa, ale poczekam bo warto;*
Ja będę musiał wreszcie znaleźć czas na grę Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
przynajmniej możesz już grać Bestia :P a ja musę czekać!
A co ja mam powiedzieć?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
? nie rozumiem... to było do mnie, czy do Silenta? Mam przeczucie, że do Silenta!
Dziś założyłem nową postać (o dość dziwnym nicku Bestia :P) Zielony Clown. Należy do przestępców, posługuje się bronią palną, a jego mentorem jest Joker. Póki co mam dopiero 5 lvl, ale przyznam, że postacią gra mi się przyjemnie. Momentami było nawet ciekawiej niż gdy walczyłem u boku bohaterów. Screeny wkrótce.

Aha, jeszcze jedna rzecz. W ten weekend planujemy umówić się z Silentem i z kilkoma innymi osobami na wspólne granie (może dołączy do nas także Drawski), więc gdyby byli chętni to pisać. Bo jak wiadomo, im nas więcej tym lepiej Robin :)

PS. Jak idzie pobieranie u osób, które miały z tym problemy?
Ja nie cierpię grać przestępcą. Najlepiej odnajduje się w klimatach superhero, walcząc z przestępcami - grani po ciemnej stronie mocy po prostu nie sprawia mi przyjemności Robin :)
Dobra, ja się tu już nie wypowiadam Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Taa, mi się jeszcze gra do końca nie załadowała. Są postępy i myślę, że nie długo zagram no ale.... Trudno, trzeba czekać.

@Zwinny - niezły nick. Wrzuć jakieś screeny. Jestem ciekawa wyglądu, twojej onieśmielająco śmiesznej postaci.
Przyznam, że ostatnio zaniedbałem postacie w grze i ogółem samą grę przez co wciąż jestem na niskich levelach, ale mniejsza o to. Dołączam screena do Zielonego Clowna. Co prawda zieleni za wiele tu nie ma, ale co tam Bestia :P

Kliknij TUTAJ.
Hahaha. Fajny. Podoba mi sie Gwiazdka :D Taki Jokerowaty XDD NIe no, naprawdę spoko Gwiazdka :D
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
jego złowieszczy uśmiech mnie onieśmiela i przez Ciebie uderzyłam głową o stół z wrażenia xDDD Śwwwietne!
Tylko nie zrób sobie krzywdy xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
przeżyję XD Naprawdę, postać świetna!
Fajnie, że się podoba. A przy okazji, Rachel jak pobieranie? O tej porze powinnaś mieć całe zgrane kawał czasu. Jeśli masz już postać podaj nick Robin :)
Co do Zielonego Clowna- Zwinny, jak ty coś wymyślisz ( załamuje się) xF...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jakoś idzie. Niebawem będę miała już prawie wszystko, bo pobieranie już miałabym z głowy gdyby nie brat grający w "Fifę 11". Jutro lub w niedzielę na bank podam postać!
Zakładając tą postać stawiałem sobie jeden cel: ma być śmiesznie Gwiazdka :D @up: czekamy Robin :)
Jak dla mnie to jest załamujące ... xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: