Zobacz temat
 
DC Universe Online
titansgo.pl/images/articles/dc_universe_online_original.jpg
DC Universe Online (DCUO) to gra z gatunku MMORPG stworzona przez Sony Online Entertainment, w którą mogliśmy zagrać już od stycznia 2011 roku. Z jedną małą wadą - mikropłatności przy grze. Chcąc zagrać na PS3 lub PC trzeba było decydować się na abonament, a cena różniła się w zależności od kraju. Wraz z dniem 1 listopada gra przeszła na model Free To Play, co jest dla wszystkich graczy miłą niespodzianką. Oznacza to koniec obowiązkowych płatności, choć trzeba liczyć się z tym, że aby odblokować pełną ilość funkcji nadal będziemy musieli wydać kilka dolarów. Ale to i tak nieźle.

Teraz kilka słów o samej grze. Wszystko zaczyna się od kreowania własnej postaci. W zależności od gustów możemy wybrać mentora z Justice League lub zwykłego przestępcę, po czym tworzymy własnego bohatera na wzór naszego "mistrza". Zaraz gdy przejdziemy przez początkowe sprawy możemy brać się do gry. Do dyspozycji mamy obszary wielkich miast takich jak Metropolis czy Gotham. Nie zabraknie jednak innych ciekawych lokacji. Jak sam tytuł wskazuje, w grze zamieszczona została znaczna część z uniwersum DC. Dotyczy to zarówno bohaterów jak i miejsc.

W tym miejscu proponowałbym umawianie się na wspólne granie. Jeśli ktoś pobrał już DCUO i stworzył własną postać, zawsze można się spotkać. Oczywiście w grze, bo wspólne rozwiązywanie misji i przechodzenie przez dalsze levele powinno być przyjemniejsze. Dla fanów Tytanów również nie zabraknie ciekawostek. Oto lista niektórych postaci pojawiających się w grze, które już mieliśmy okazję poznać:
- Nightwing (Dick Grayson)
- Robin (Tim Drake)
- Raven (Rachel Roth)
- Beast Boy (Gar Logan)
- Cyborg (Victor Stone)
- Starfire (Kory Anders)
- Deathstroke (Slade Wilson)
- Trigon
Hmmm... Zapowiada się fajnie ;D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie zapowiada się, a jest. Gram od paru dni i mimo paru przejściowych problemów, jakie mieli po udostępnieniu darmowego dostępu do gry, muszę przyznać, że to najlepsze mmo w jakie grałem. Wczoraj nawet robiłem misję, w której razem z Tytanami walczyłem przeciwko Trigonowi. Zrobiłem trochę screenów nawet, potem Wam pokażę. Warto zagrać w to.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Warto mieć kompa, żeby to ściągnąć Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Na PS3 też się da Bestia :P No właśnie, szkoda, że akurat kumplowi pożyczyłem. Bo tak to już bym grał. Zobaczę co dalej z tym pobieraniem. Najwyżej wezmę płytki od Silenta.
Ja na razie mam 6 różnych programów do ściągania filmów. Dopóki nie ściągnę jakiegokolwiek odcinka, nie będę robić nic innego. No, oprócz soundtracka Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
6 różnych programów? Niektóre chyba są zbędne Bestia ;) Poza tym lepsze jest oglądanie odcinków online.
Problem polega na tym, że gracze z PS3 grają osobno od graczy komputerowych, więc najlepiej mieć wersję na kompa.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
@ Zwinny- na iPodzie mi ich nie otwarza. Usunełam większość, zostawiłam tylko jeden, który mi ściągnął Skilletów Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Rohkea - spróbuj wejść z iPoda na Veoh.com i tam poszukać Tytanów, ja tam oglądałem sporo kreskówek na iPhonie.

BTW Wróćmy może do DC Online w tym temacie Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
dobra : * a teraz tak, można to ściągnąć? a jeśli tak to jak? nie mogę się połapać !
Wchodzisz na adres wwww.dcuniverseonl... i klikasz zielony przycisk Play Free! PC Version. Gdybyś go nie zauważyła masz tu obrazek:http://img716.ima.../dcuoc.jpg Bestia :P
No i trzeba tam też się zarejestrować. Jakby ktoś miał jakiś problem, to piszcie, chętnie pomożemy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak macie możliwości ściągajcie Robin :) Pogramy razem Gwiazdka :D
dzięki: *
Mam już połowę Bestia ;) Ale idzie jak krew z nosa. Do jutra pewnie będzie ściągnięte.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
W kwestii gry: chwilowo nie ma co czarować, bo są okrutne lagi, nie da się robić misji, za dużo ludzi jest. DC nie przygotowało się na takie tłumy, w ciągu tygodnia (chyba) powinni coś z tym zrobić. Ale nie zrażajcie się po dwóch-trzech tygodniach powinno być już mniej ludzi, zostaną ci którzy naprawdę lubią klimaty DC, więc aż takiego trollowania nie będzie Robin :)
Nie słuchajcie tego marudzenia, jak powyżej Bestia :P. Ja nie narzekam. Poza tym minęło ledwie kilka dni od przejścia na f2p, więc logiczne, że jak przyszło nagle sto albo tysiąc razy więcej ludzi, to sobie na początku mogą nie poradzić. Minie kilka dni i będzie wszystko pięknie śmigać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Na to liczę, choć i tak nie mam jak w to zagrać Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ok, gra ściągnięta, zaraz włączam XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Przejdź do forum: