Zobacz temat
 
Urodziny serwisu
Już niedługo, bo 19 listopada miną równo dwa lata od oficjalnego otwarcia serwisu TitansGo.pl (dawniej TitansGo.cba.pl).
W związku z tym chciałbym, żebyście umieścili w tym wątku swoje propozycje - jak byśmy mogli uczcić tą okazję. Proszę, aby każdy poświęcił chwilę i zaproponował coś od siebie. Postarajmy się, aby ten dzień jakoś zapamiętać Robin :), bo choć może okazja jest mała, to chyba warto zrobić z niej coś wyjątkowego.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zrobić fanarta z postaciami użytkowników serwisu! XD
Robin :) Pomysł dobry i przyznam, że też o tym myślałem. Pytanie tylko jak to będzie wykonane i ile osób da radę wziąć udział w takim przedsięwzięciu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hmm... Do tego Fanarta każdy mógłby wymyślić sobie bohatera ( takiego własnego), a później ktoś ( o wielkiej cierpliwości) by to namalował. Co wy ba to?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mój prawie schorowany łeb (36,9) wymyślił jeszcze soundtrack. Każdy napisałby jedną, ulubioną piosenkę. Na mixpod.com można by to było wszystko zmontować. Piosenka musiałaby być jedna np. Jeśli ktoś napisze Bring me to life, to nie piszmy tego samego i postawmy na " Leave Out All The Rest" etc. I jak? Może być?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi się podoba Gwiazdka :D
Hehe, jak szybko ten czas mija Gwiazdka :D A ja doskonale pamiętam założenie serwisu, jakby to było wczoraj Robin :)

EDIT:
@down po prostu mówię jak jest Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-11-04, 19:39
Stara gadka z kreskówekBestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Robin :) No mija, a zobacz, jak się wszystko pozmieniało przez ten czas.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Świetne pomysły. Można by było to jakoś rozkręcić (;
Jeśli przyjmujemy soundtrack, mogę zająć się spisaniem piosenek od użytkowników serwisu. Poświęcę się xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zrób osobny wątek na to, może być w tym dziale nawet i zachęcaj ludzi do wpisywania utworów.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak jest, szefie! Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ło:* to wszystkiego najlepszego: ) serwis tak się pozmieniał, faktycznie, trzeba to jakoś uczcić : ) nie mam pomysłów, może.... nic mi do głowy nie przychodzi xD szczerze, to można by było napisać jakiś ładny i fajny wierszyk! W miarę długi, a najlepsze pisze Zwinny^
Pomysł nawet niezły Gwiazdka :D, to kto chce pisać?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja raczej w kwestii pisania wiersza odpadam Bestia :P
nie dramatyzuj Zwinny, fajne wiersze w tematach wymyślałeś:* Bestia :P Nie rozumiem o co Ci chodzi : * Na pięć linijek nie będzie dłuższy, no może.... XD jakby co, wezmę się za ten wiersz ale jeśli ktoś będzie chętny to ja się popytam : )
Zwinniaszczy nie ma ochoty wziąść się do roboty, bo Neli nie ma Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Możemy spróbować zrobić jakiś rekord np. w jakimś temacie bd musieli napisać jak najwięcej postów ( jednego dnia )
Po prostu uważam, że nie nadaję się do pisania wierszy. W innym temacie kilka mi się ich skrobnęło, ale była to totalna głupizna Bestia :P Raczej te poważniejsze by mi nie wyszły. I Nela nie ma tu nic do rzeczy. Gwarantuje Bestia ;)
Przejdź do forum: