Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
cybuś jest taki stylowy, nowotechnologiczny, z działkiem sonicznym! jak go można nie chceć?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Jakoś można bo w większości on jest robotem Bestia :P
Np. ja mało znam osób które go lubią. Cyborg :|
No i jego problem no XD
Co powiecie na parę Bestia i Gwiazdka? XD
to by było niepoważne i niebezpieczne dla środowiska
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
ta, ale dla niektórych to jest genial pomysł XD
No jak dla mnie super xD
x.x Hm... A co powiecie na taki pairing: Raven xx Robin (tyle, że nie Dick Grayson a Tim Drake, znany też jako czerwony Robin) ?

Aha, dla tych, którzy nie wiedzą - Robinów było więcej niż jeden. Jak Dick Grayson został Nightwingiem zastępowali go w roli Robina kolejni podopieczni Bruce'a Wayne'a. Drugim znanym Robinem, był właśnie Tim Drake.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-25, 14:22
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Raven&Robin?
Mi tam obojętne z kim miałbyby być Robin, byle nie z Gwiazdką, bo to już masakra Bestia :P !
Moim zdaniem z Raven i kóóniec xD
x.x widzę, że mnie nie zrozumieliście. Raven&Robin, tyle, że chodzi mi o trzeciego Robina czyli Tim'a Drake'a
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak dla mnie pewnie Gwiazdka :] Chociaż Tim bardziej pasowałby mi do Gwiazdki. Wydaje się być mniej " sztywny" od swojego starszego brata. Ale to tylko taka moja mała propozycja Gwiazdka :]
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Dla mnie wszystko jedno ważne że R&R Bestia :P
Nie, no akurat nie uważam, żeby którykolwiek z nich był sztywny. A ogólnie to wkrótce postaram się napisać arty o nich, bo widzę, że niektórzy nie znają genezy postaci. (A tak ogólnie to Tim za młody, dla którejkolwiek, ale tak rzuciłem pomysłem)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co to za różnica czy zna się genezę czy nie Bestia :P
Mam taką koleżankę (młodszą 3 lata , no ale co tam XD)
co oglądała zaledwie 5 odcinków Młodych Tytanów i od razu zauważyła kto jaki jest i wogóle. Myślę,że żeby można być Fanem Tytanów, nie trzeba znać wszystkiego co z nimi związane, nie trzeba znać ich przeszłości , genezy, przeszłych nauczycieli.
Wedłóg mnie to bez znaczenia, choć biorę pod uwagę to ,że może się mylę Bestia :P.
Bestia :P Nikt nie mówi, że trzeba. Ale zwykle jak się jest fanem, to warto poznać to czym się interesuje. No a poza tym udzielając się w dyskusjach na forum, głupio by było strzelić gafę typu: Przecież Slade jest ojcem Terry (widziałem takie zdania dużo razy). Slade nie jest ojcem Terry i o ile mi wiadomo nie jest z nią spokrewniony. Bestia :P Terra z kolei jest księżniczką jakiegoś tam kraju i ma brata Geo-force'a, który też potrafi władać ziemią.

Aha no i jeśli chodzi o nauczycieli itp. to akurat jest bardzo ważne, bo Robin nie byłby Tytanem, gdyby nie Batman. Zresztą w ogóle nie byłoby Robina.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-26, 13:40
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jej... ty jesteś encyklopedią tytanową? Bestia :P
Nie tylko Bestia :P Nasz Admin to ogólnie rzecz biorąc komikso-wiki Gwiazdka :] (bez urazy)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Heheh, spoko przyjmuję to jako komplement XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: